Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki Lublin i okolice

Bezpośrednio w Lublinie nie dysponujemy placówką wykonującą usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 39 innych klinik z okolicy Lublina. Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki można przeprowadzić m.in. w Centrum Dermatologiczne FEBUMED w Warszawie (144 km od Lublina) w cenie 190 zł lub w Klinika Intima Art&Este w Łodzi (222 km od Lublina) gdzie cena za usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki wynosi 300 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki najbliżej Lublina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w 39 placówkach w Lublinie. Najniższa cena wynosi 48 zł w Centrum Medyczne PZU Zdrowie Warszawa Powązkowska, najwyższa to 1000 zł, natomiast średni koszt to 312 zł.

Ile kosztuje usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w najbliższej odległości od Lublina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki najbliżej Lublina:

Posiadamy również ofertę w 30 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w innych miastach.

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Lublinie - gdzie najlepiej?

Brodawki wirusowe (zwane potocznie kurzajkami) wywołane są przez wirus brodawczaka ludzkiego (human papilloma virus, HPV). Istnieje kilka typów brodawek wirusowych, z których najczęstsze są brodawki zwykłe i płaskie. Brodawki zwykłe najczęściej mają postać grudek o chropowatej powierzchni, przypominającej szczoteczkę. Pojawiają się zwykle na palcach rąk oraz podeszwach stóp (ale mogą występować na dowolnym miejscu na skórze). Brodawki płaskie natomiast występują głównie na twarzy i grzbietach rąk, a także na szyi i dekolcie i mają postać drobnych, płaskowyniosłych licznych grudek. Najpopularniejsze zabiegowe metody, powodujące usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki to: leczenie laserem CO2, łyżeczkowanie, elektrokoagulacja oraz mrożenie (krioterapia). Wszystkie te metody (oprócz mrożenia) wymagają zastosowania znieczulenia oraz wiążą się z destrukcją tkanki (w przypadku mrożenia, destrukcja tkanki jest odroczona w czasie - polega na wytworzeniu pęcherza), a zabiegi przeprowadza najczęściej lekarz dermatolog. W przypadku występowania licznych i rozbudowanych brodawek należy liczyć się z koniecznością wykonania 2-3 zabiegów w odstępie ok. 3 - 4 tyg. W przypadku brodawek płaskich często wystarcza jeden zabieg.

Usunięcie brodawki wirusowej (kurzajki) w Lublinie

Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Med–Est w Lublinie jest placówką medyczną, mającą w swojej ofercie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii, w tym. zabieg usunięcia brodawek wirusowych za pomocą lasera dermatochirurgicznego CO2. Laser ten odznacza się dużą precyzją działania (emituje światło o długości fali 10600 nm). Jego użycie nie wymaga zastosowania środka znieczulającego.

Wielospecjalistyczna placówka medyczna Prywatna Specjalistyczna POLIKLINIKA w Lublinie jest kolejnym miejscem, w którym można usunąć brodawki wirusowe. Zabieg ten wykonywany jest tu sposobem elektrokoagulacji, który wykorzystuje działanie prądu zmiennego o dużej częstotliwości. W czasie trwania zabiegu konieczne jest znieczulenie, ale jest on bezinwazyjny i szybki.

Kosmetyka Profesjonalna Dermaks to gabinet kosmetyczny, mający swoją siedzibę w Lublinie. W swojej ofercie posiada pełen zakres zabiegów z dziedziny kosmetologii – w tym także usuwanie brodawek wirusowych. Usunięcie kurzajek w salonie tym odbywa się metodą radiotermolizy wykonywanej urządzeniem Lamprobe. Zabieg ten nie wymaga zastosowania znieczulenia.

Więcej na temat usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…