Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa Lublin i okolice

Bezpośrednio w Lublinie nie dysponujemy placówką wykonującą operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Lublina. Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Damiana w Warszawie (148 km od Lublina) w cenie 4900 zł lub w Optimum Klinika Głowy i Szyi w Warszawie (157 km od Lublina) gdzie cena za operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa wynosi 9500 zł. W wymienionej placówce operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa wykonuje otolaryngolog. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa najbliżej Lublina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w 3 placówkach w Lublinie. Najniższa cena wynosi 4900 zł w Centrum Medyczne Damiana, najwyższa to 9500 zł, natomiast średni koszt to 6967 zł.

Ile kosztuje operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w najbliższej odległości od Lublina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa najbliżej Lublina:

Posiadamy również ofertę w 6 innych miastach. Sprawdź ceny operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w innych miastach.

Więcej na temat operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…