Operacja i leczenie biodra Lublin

Operacje i leczenie biodra Lublin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie biodra w Lublinie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 25000 zł za endoprotezoplastyka całkowita bezcementowa stawu biodrowego natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 26000 zł (rewizja endoprotezy stawu biodrowego).

Ile kosztuje operacje i leczenie biodra w Lublinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie biodra w Lublin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie biodra w Lublinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Endoprotezoplastyka całkowita bezcementowa stawu biodrowego
  Lublin, Kazimierza Przerwy-Tetmajera 21

  od 25000 zł
  do 25000 zł

 • Rewizja endoprotezy stawu biodrowego
  Lublin, Kazimierza Przerwy-Tetmajera 21

  od 26000 zł
  do 26000 zł

Posiadamy również ofertę w 16 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie biodra w innych miastach.

Operacje i leczenie biodra w Lublinie - gdzie najlepiej?

Najczęściej do choroby zwyrodnieniowej stawu biodrowego dochodzi u osób w podeszłym wieku. Wśród jej objawów wymienia się m.in. ból biodra (w początkowych fazach schorzenia w trakcie aktywności fizycznej, później również w spoczynku) oraz ograniczenie ruchomości biodra. Leczenie schorzenia przybiera wówczas formę zachowawczą (fizjoterapia, farmakologia oraz tzw. blokady) lub operacyjną, która obejmuje endoprotezoplastykę stawu biodrowego, która polega na wymianie głowy kości udowej i panewki na elementy sztuczne.

Leczenie i operacje biodra w Lublinie

W Lublinie leczenie operacyjne stawu biodrowego przeprowadzić może dr n. med. Paweł Polak, ortopeda i traumatolog narządu ruchu. Doświadczenie zdobywał w Klinice Ortopedii i Traumatologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie. Wykonuje on endoprotezoplastykę biodra. Udać się do niego można również zabieg rekonstrukcyjny kolana (rekonstrukcja stawu kolanowego) oraz rekonstrukcję stawu barkowego. Jego oferta obejmuje także m.in. zabiegi artroskopowe (stawu kolanowego, barkowego i skokowego), operacje halluksów oraz naprawę aparatu wyprostnego.

W swojej ofercie operacje i leczenie biodra ma Szpital Żagiel Med. W ośrodku medycznym świadczona jest cała gama procedur z zakresu ortopedii. Osoby zmagające się z chorobą zwyrodnieniową stawu udać się mogą do placówki na leczenie zachowawcze (np. iniekcje dostawowe sterydu i zastosowanie czynniku wzrostu, czyli osocza bogatopłytkowego). Pacjenci poddać się mogą w Szpitalu również endoprotezoplastyce biodra. Oferta kliniki obejmuje również m.in. leczenie chirurgiczne stopy (np. operacje haluksów, operacje płaskostopia u dorosłych i dzieci, operacje stopy końsko-szpotawej), kolana (rekonstrukcja stawu kolanowego, artroskopowe szycie łąkotki) oraz leczenie, w tym operacyjne, chorób kręgosłupa (zabieg dynamicznej stabilizacji kręgosłupa)

Na leczenie choroby zwyrodnieniowej stawu biodrowego w Lublinie udać się można także do dr hab. n. med. Jana Blachy, specjalisty ortopedii i traumatologii ruchu. Jest on absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie, a doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Ortopedii i Traumatologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie. Jest współautorem artykułu „Systemowe i miejscowe stężenia TGF-ß1 u pacjentów z aseptycznym obluzowaniem protez stawu biodrowego”. Specjalizuje się m.in. w endoprotezoplastyce biodra, wykonać może również rekonstrukcję stawu kolanowego i barkowego, operację haluksa i naprawę aparatu wyprostnego. Jego oferta obejmuje także leczenie operacyjne choroby Dupuytrena, zabiegi palca strzelającego oraz zabiegi cieśni kanału nadgarstka.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie biodra w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Świdnik oraz Puławy.

Więcej na temat operacje i leczenie biodra

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…