Usunięcie kaszaka Lublin i okolice

Bezpośrednio w Lublinie nie dysponujemy placówką wykonującą usunięcie kaszaka, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 65 innych klinik z okolicy Lublina. Usunięcie kaszaka można przeprowadzić m.in. w Intima Clinic w Krakowie (226 km od Lublina) w cenie 800 zł lub w Centrum Dermatologiczne FEBUMED w Warszawie (144 km od Lublina) gdzie cena za usunięcie kaszaka wynosi 450 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Usunięcie kaszaka najbliżej Lublina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie kaszaka w 65 placówkach w Lublinie. Najniższa cena wynosi 120 zł w Dream-Med, najwyższa to 2300 zł, natomiast średni koszt to 465 zł.

Ile kosztuje usunięcie kaszaka w najbliższej odległości od Lublina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie kaszaka najbliżej Lublina:

Posiadamy również ofertę w 37 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie kaszaka w innych miastach.

Usunięcie kaszaka w Lublinie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne PZU Zdrowie Warszawa Powązkowska Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne PZU Zdrowie Warszawa Powązkowska

Kaszak, niewielka zmiana na skórze, może pojawić się na całym ciele, ale najczęściej występuje na mocno owłosionych częściach. Nie powinno usuwać się go samemu, ponieważ grozi to powstaniem blizny i/lub wdaniem się zakażenia. Ten zabieg z zakresu drobnej chirurgii lepiej powierzyć doświadczonemu chirurgowi, który do usunięcia zmiany wykorzysta skalpel lub laser. Natychmiast po zabiegu pacjent może wrócić do normalnych czynności. Po zabiegu próbkę wyciętej zmiany wysyła się na badania, by upewnić się, że nie jest to zmiana nowotworowa.

Lubelscy chirurdzy od drobnych zabiegów

W Lublinie pozbyć się kaszaka można w Ars Medice, placówce medycznej założonej w 2003r. Dostępny jest tutaj Mole Analyzer, zaawansowany program do badania wszystkich znamion skórnych. Zabieg usuwania kaszaka przeprowadza tutaj dr n. med. Paweł Bury , specjalista chirurgii ogólnej, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, członek Lubelskiej Izby Lekarskiej i Towarzystwa Chirurgów Polskich. Brał udział w konferencji w Edno-Surgery Institute Cincinatti, Ohio, USA. Doktor pomaga też pacjentom w pozbywaniu się blizn i przebarwień. W Lublinie warto wspomnieć także Centrum Medyczne Sanitas. Zabiegi przeprowadza tutaj dr n. med. Remigiusz Żebrowski, specjalista II stopnia chirurgii ogólnej i onkologicznej, pełniący obowiązki Ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Małoinwazyjnej w 1 Szpitalu Wojskowym. 

Kaszaka można pozbyć się także w NZOZ Magnolia. Tutaj usługi medyczne świadczy dr n. med. Marek Łatkiewicz, specjalista I i II stopnia chirurgii ogólnej oraz II stopnia urologii. W Lublinie można udać się także do dr Krzysztofa Hałasa, który przyjmuje w Idealmedzie. Doktor tytuł specjalisty chirurgii ogólnej otrzymał w 2004r., pracował w Szpitalu Specjalistycznym w Puławach, następnie w Samodzielnym Publicznyn Szpitalu Klinicznym Lublinie. W latach 2008 – 2009 doktor pracował w Wielkiej Brytanii, w szpitalach: The Whittington Hospital NHS Trust London (w Klinice Chirurgii Ogólnej) oraz w Royal Exeter and Devon NHS Trust w Exeter (w Klinice Chirurgii Naczyniowej).

Wycięcie kaszaka w Lublinie

Kadra w Retina  Szpital Okulistyczny Kadra w Retina Szpital Okulistyczny

Takie zabiegi wykonywane są także w Prywatnej Specjalistycznej Poliklinice. Pracuje tutaj dr Ryszard Siwek, który przeprowadza operacje chirurgii jednego dnia u dzieci, młodzieży i dorosłych, a pacjenci polscy wiele zabiegów mogą przeprowadzić w ramach kontraktu z NFZ. Kolejna placówka, w której można poddać się drobnym zabiegom chirurgicznym, to Centrum Medyczne LuxMed, które na terenie Lublina posiada kilka placówek. Pracuje tutaj lek. med. Aleksander Ciechański, specjalista chirurgii ogólnej, który ze swoimi pacjentami może porozumiewać się języku angielskim i rosyjskim. Doktor opiekuje się pacjentami dorosłymi i powyżej 14 roku życia. Usuwaniem zmian skórnych u dzieci zajmuje się tutaj dr n. med. Anna Dyja-Jarosz.

Więcej na temat usunięcie kaszaka

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…