Leczenie zaćmy Lublin

Zmagasz się z chorobą, jaką jest zaćma? Poniżej znajdziesz listę 1 klinik, które oferują leczenie zaćmy w Lublinie. Porównaj ceny badań oraz zabiegów i zapoznaj się z profilami lekarzy, którzy je przeprowadzają. Z nami wygodnie umówisz się na konsultację okulistyczną. Nie zwlekaj i zadzwoń do nas jeszcze dziś!

Lekarze wykonujący leczenie zaćmy w Lublinie

W Lublinie posiadamy w ofercie 12 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa leczenie zaćmy w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

dr n. med. Paweł Klonowski

okulista

w Eyemed

9,5 / 10
dr n. med. Renata Gruszecka-Gerkowicz

okulista

w Eyemed

8,0 / 10
dr n. med. Małgorzata Pietraś-Trzpiel
dr n. med. Łukasz Kołodziejski
dr n. med. Dorota Pożarowska
dr n. med. Wojciech Kątski
dr n. med. Emilia Bielecka
dr n. med. Małgorzata Frączek
dr n. med. Lucyna Flis

okulista

w Eyemed

dr n. med. Joanna Lis

okulista

w Eyemed

dr n. med. Agata Prokopiuk
lek. Magdalena Pytka

okulista

w Eyemed

Leczenie zaćmy Lublin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie zaćmy w Lublinie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 4850 zł za operacja zaćmy z korekcją astygmatyzmu natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 7300 zł (operacja zaćmy z korekcją starczowzroczności i astygmatyzmu).

Ile kosztuje leczenie zaćmy w Lublinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie zaćmy w Lublin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie zaćmy w Lublinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Operacja zaćmy z korekcją starczowzroczności
  Lublin, Chodźki 13
  OPERACJA ZAĆMY Z KOREKCJĄ STARCZOWZROCZNOŚCI Higher-Order Aberrations Ocular Wavefront - 6100 zł OPERACJA ZAĆMY Z IMPLANTEM EDOF PLUS PREMIUM umożliwiającym również znaczną korekcją starczowzroczności - w technologii Higher-Order Aberrations Ocular Wavefront - 5 900 zł

  od 5900 zł
  do 6100 zł

 • Operacja zaćmy z korekcją starczowzroczności i astygmatyzmu
  Lublin, Chodźki 13
  OPERACJA ZAĆMY Z KOREKCJĄ STARCZOWZROCZNOŚCI I ASTYGMATYZMU Higher-Order Aberrations Ocular Wavefront - 7300 zł OPERACJA ZAĆMY Z IMPLANTEM EDOF PLUS PREMIUM umożliwiającym również znaczną korekcją starczowzroczności i astygmatyzmu - w technologii Higher-Order Aberrations Ocular Wavefront - 6 900 zł

  od 6900 zł
  do 7300 zł

 • Operacja zaćmy z korekcją astygmatyzmu
  Lublin, Chodźki 13
  OPERACJA ZAĆMY KORYGUJĄCA ASTYGMATYZM Higher-Order Aberrations Ocular Wavefront - 4 850 zł OPERACJA ZAĆMY Z IMPLANTEM EDOF KORYGUJĄCA ASTYGMATYZM Higher-Order Aberrations Ocular Wavefront - 5 600 zł

  od 4850 zł
  do 5600 zł

Posiadamy również ofertę w 21 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie zaćmy w innych miastach.

Leczenie zaćmy w Lublinie - gdzie najlepiej?

Zaćma to postępujące mętnienie soczewki oka. W znaczącej większości przypadków choroba ta jest związana z procesem starzenia się organizmu, lecz zdarzają się także przypadki zaćmy wrodzonej. Jedynym sposobem na skuteczne jej wyleczenie jest usunięcie zmętniałej soczewki i zastąpienie jej soczewką sztuczną. Ryzyko powikłań po takim zabiegu jest minimalne.

Gdzie na leczenie zaćmy w Lublinie?  

Jedną z lubelskich placówek, które oferują swoim pacjentom leczenie zaćmy, jest Centrum Okulistyczne Eyemed. Klinika ta specjalizuje się w mikrochirurgicznych operacjach korygujących zaćmę, czyli fakoemulsyfikacji. Specjaliści mogą tu zaproponować implantację syntetycznych soczewek renomowanych producentów takich jak:

 • ZEISS
 • Alcon®
 • Bausch&Lomb

Zaletami wykonywanych w placówce zabiegów jest jednoczesne leczenie starczowzroczności czy astygmatyzmu, a także zapobieganie włóknieniu torebki. Wśród stosowanych tu metod znajdują się również operacje wykorzystujące technikę mikroskopowego cięcia.

Pozostałe lubelskie placówki

Leczenie zaćmy w Lublinie oferowane jest również przez Ośrodek Chirurgii Oka prof. Zagórskiego. Odbywa się tu ono przy pomocy najnowocześniejszej metody, jaką jest fakoemulsyfikacja z zastosowaniem ultradźwięków. Zaćma usunięta może zostać także w sposób manualny lub przy wspomaganiu laserem. Placówka dysponuje bogatym asortymentem soczewek, których rodzaj uzależniony jest między innymi od tego, czy operacja zaćmy ma również na celu usunięcie jednej z wad refrakcji, jak astygmatyzm, krótkowzroczność czy nadwzroczność. Pacjenci do wyboru mają zarówno operacje z hydrofilnymi soczewkami jednoogniskowymi firm Human Optics, Zeiss oraz Croma, soczewkami hydrofobowymi firm Alcon i Hoya, jak i z dodatkowym filtrem światła niebieskiego.

Ile kosztuje leczenie zaćmy w Lublinie?

Za badanie kwalifikacyjne do operacji zaćmy zapłacimy od 200 do 250 zł. Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej to z kolei średnio koszt 3 550 zł. Operacja zaćmy z korekcją starczowzroczności i astygmatyzmu wiąże się z wydatkiem około 7300 zł.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie zaćmy w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Świdnik oraz Puławy.

Więcej na temat leczenie zaćmy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…