Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego Lublin i okolice

Bezpośrednio w Lublinie nie dysponujemy placówką wykonującą endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 7 innych klinik z okolicy Lublina. Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego można przeprowadzić m.in. w Humana Medica Omeda w Białymstoku (214 km od Lublina) w cenie 20000 zł lub w Szpital na Klinach w Krakowie (233 km od Lublina) gdzie cena za endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego wynosi 19550 zł. W wymienionej placówce endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego wykonuje ortopeda. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego najbliżej Lublina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w 7 placówkach w Lublinie. Najniższa cena wynosi 12000 zł w Medi Horizon Clinic, najwyższa to 20000 zł, natomiast średni koszt to 16942 zł.

Ile kosztuje endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w najbliższej odległości od Lublina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego najbliżej Lublina:

Posiadamy również ofertę w 13 innych miastach. Sprawdź ceny endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w innych miastach.

Więcej na temat endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…