Laserowe usuwanie tatuaży Lublin i okolice

Bezpośrednio w Lublinie nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe usuwanie tatuaży, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 16 innych klinik z okolicy Lublina. Laserowe usuwanie tatuaży można przeprowadzić m.in. w Aesthetic Gabinet Medycyny Estetycznej w Łodzi (222 km od Lublina) w cenie 500 zł lub w Ars Estetica Warszawa w Warszawie (155 km od Lublina) gdzie cena za laserowe usuwanie tatuaży wynosi 200 zł. W wymienionej placówce laserowe usuwanie tatuaży wykonuje lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Laserowe usuwanie tatuaży najbliżej Lublina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie tatuaży najbliżej Lublina na podstawie cenników z 16 placówek. Najniższa cena to 150 zł za makijaż permanentny - usuwanie laserem natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 6000 zł (duży tatuaż - usuwanie laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie tatuaży w najbliższej odległości od Lublina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie tatuaży najbliżej Lublina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie tatuaży najbliżej Lublina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 15 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie tatuaży w innych miastach.

Więcej na temat laserowe usuwanie tatuaży

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…