Odmładzanie pochwy laserem Lublin i okolice

Bezpośrednio w Lublinie nie dysponujemy placówką wykonującą odmładzanie pochwy laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 36 innych klinik z okolicy Lublina. Odmładzanie pochwy laserem można przeprowadzić m.in. w Intima Clinic w Krakowie (226 km od Lublina) w cenie 1700 zł lub w Klinika Intima Art&Este w Łodzi (222 km od Lublina) gdzie cena za odmładzanie pochwy laserem wynosi 1000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Klinika Intima Art&Este

Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A(222 km od Lublina)
9,7 / 10  •  Znakomita  •  1172 opinii
  • Rewitalizacja pochwy laserem 1000 zł
lek. Dawid Lisiecki

lek. Dawid Lisiecki

ginekolog-położnik

Przyczyn bólu okolic intymnych może być wiele. Wiele z nas doświadczyło tego problemu i często jest on ignorowany. Zupełnie niesłusznie! pecjaliści opowiedzą o wszystkich szczegółach walki z bólem okolic intymnych oraz pozostałych możliwościach jakie niesie ginekologia estetyczna i plastyczna.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej 200 zł

Odmładzanie pochwy laserem najbliżej Lublina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury odmładzanie pochwy laserem w 36 placówkach w Lublinie. Najniższa cena wynosi 800 zł w LUX MED Łódź, najwyższa to 2500 zł, natomiast średni koszt to 1329 zł.

Ile kosztuje odmładzanie pochwy laserem w najbliższej odległości od Lublina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi odmładzanie pochwy laserem najbliżej Lublina:

Posiadamy również ofertę w 30 innych miastach. Sprawdź ceny odmładzanie pochwy laserem w innych miastach.

Więcej na temat odmładzanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…