Operacja usunięcia prostaty Lublin i okolice

Bezpośrednio w Lublinie nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie i operacje prostaty, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 8 innych klinik z okolicy Lublina. Leczenie i operacje prostaty można przeprowadzić m.in. w Szpital na Klinach w Krakowie (233 km od Lublina) w cenie 11000 zł lub w Centrum Medyczne Damiana w Warszawie (148 km od Lublina) gdzie cena za leczenie i operacje prostaty wynosi 5830 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie i operacje prostaty najbliżej Lublina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie i operacje prostaty najbliżej Lublina na podstawie cenników z 8 placówek. Najniższa cena to 4200 zł za operacja nacięcia prostaty TUIP natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 23870 zł (operacja klasyczna usunięcia prostaty - adenomektomia).

Ile kosztuje leczenie i operacje prostaty w najbliższej odległości od Lublina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie i operacje prostaty najbliżej Lublina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie i operacje prostaty najbliżej Lublina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie i operacje prostaty w innych miastach.

Leczenie i operacje prostaty w Lublinie - gdzie najlepiej?

Prostata w ciele mężczyzny pełni bardzo ważną funkcję rozrodczą, gdyż produkuje ok. 70% nasienia. Z wiekiem może nastąpić łagodny rozrost stercza, który powodują zaburzenia hormonalne. Jego objawami jest częstomocz lub trudności w oddawaniu moczu. Innym schorzeniem prostaty jest zapalenie stercza, spowodowane najczęściej siedzącym trybem życia a także rak stercza. W formach leczenia problemów z prostatą można wyróżnić: leczenie zachowawcze, zabiegowe a także operacyjne z jej radykalnym wycięciem.

Leczenie prostaty w Lublinie - gdzie udać się na zabieg

Leczenie i operacje prostaty znajdują się na liście usług medycznych, wykonywanych na Oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej z Centrum Leczenia Kamicy Układu Moczowego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. Pacjent może tu skorzystać z dokładnej diagnostyki ultrasonograficznej gruczołu krokowego, także z wykorzystaniem sondy doodbytniczej TRUS, oraz biopsji celowanej gruczołu krokowego. Wśród przeprowadzanych w placówce operacji gruczołu krokowego można wymienić operacje dużych gruczolaków oraz łagodnego rozrostu gruczołu krokowego, a także radykalne usunięcie prostaty z powodu raka. Pracujący na tym oddziale lekarze mogą także wykonać operacyjne zabiegi endoskopowe, np. elektroresekcja gruczołu krokowego TURP.

Pacjentom z Lublina i  okolic, chorującym na przerost gruczołu krokowego, leczenie oferuje także Centrum Medyczne Sanitas. Pomoc medyczna z tego zakresu udzielana jest w Poradni Urologicznej, należącej do Centrum. Obejmuje ona zarówno badania USG prostaty, jak i leczenie zapaleń gruczołu krokowego oraz przerostu prostaty. W razie potrzeby pacjent może być skierowany do Szpitala Specjalistycznego CM Sanitas, gdzie z jednodniowych zabiegów urologicznych, oprócz operacji prostaty, wykonywane są także operacje wodniaka jądra, operacje krótkiego wędzidełka czy zabiegi chirurgiczne stulejki.

Kolejnym lekarzem, zajmującym się leczeniem gruczołowego przerostu prostaty w Lublinie, jest dr n. med. Robert Klijer, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w roku 1994) oraz urolog (specjalizacja w 1998 roku - certyfikat FEBU), który w ramach doskonalenia zawodowego brał udział w licznych kursach urologicznych oraz kongresach polskich i zagranicznych, czego przykładem może być certyfikat z udziału w konferencji "A Focus on Prostate and Renal Cancers", która miała miejsce w Monte Carlo (Monako) w 2006 roku. W swojej praktyce lekarskiej przeprowadza zabiegi TURP - elektroresekcję przezcewkową stercza, oraz inne zabiegi urologiczne.

Więcej na temat leczenie i operacje prostaty

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…