Usuwanie polipów nosa Lublin i okolice

Bezpośrednio w Lublinie nie dysponujemy placówką wykonującą usuwanie polipów nosa chirurgicznie, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Lublina. Usuwanie polipów nosa chirurgicznie można przeprowadzić m.in. w Krajmed Centrum Medyczne w Warszawie (147 km od Lublina) lub w Mille Medica w Warszawie (144 km od Lublina) gdzie cena za usuwanie polipów nosa chirurgicznie wynosi 1600 zł. W wymienionej placówce usuwanie polipów nosa chirurgicznie wykonuje otolaryngolog. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Usuwanie polipów nosa chirurgicznie najbliżej Lublina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usuwanie polipów nosa chirurgicznie w 3 placówkach w Lublinie. Najniższa cena wynosi 1600 zł w Mille Medica, najwyższa to 2500 zł, natomiast średni koszt to 2050 zł.

Ile kosztuje usuwanie polipów nosa chirurgicznie w najbliższej odległości od Lublina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usuwanie polipów nosa chirurgicznie najbliżej Lublina:

Posiadamy również ofertę w 11 innych miastach. Sprawdź ceny usuwanie polipów nosa chirurgicznie w innych miastach.

Więcej na temat usuwanie polipów nosa chirurgicznie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…