Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Lublin i okolice

Bezpośrednio w Lublinie nie dysponujemy placówką wykonującą powiększanie penisa kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 11 innych klinik z okolicy Lublina. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Vivomed w Sosnowcu (265 km od Lublina) w cenie 1200 zł lub w Klinika Intima Art&Este w Łodzi (222 km od Lublina) gdzie cena za powiększanie penisa kwasem hialuronowym wynosi 2500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Vivomed

Sosnowiec, ul. Dęblińska 9(265 km od Lublina)
9,9 / 10  •  Znakomita  •  452 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem od 1200 zł
dr n. med. Aleksander Targoński

Zabieg powiększania prącia znacząco wpływa na poprawę samopoczucia i pewności siebie mężczyzn, którzy posiadają na tym tle kompleksy. O tym, na czym dokładnie polega plastyka męskich narządów płciowych z zastosowaniem kwasu hialuronowego, podczas webinaru opowie dr n. med. Aleksander Targoński – specjalista urologii oraz certyfikowany androlog kliniczny.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Klinika Intima Art&Este

Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A(222 km od Lublina)
9,7 / 10  •  Znakomita  •  1239 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem od 2500 zł
lek. Mateusz Kamiński

Podczas trzeciego webinaru dotyczącego chirurgii męskich narządów płciowych dr Kamiński opowiedział o powiększaniu prącia z użyciem wypełniaczy podskórnych: kwasu hialuronowego lub tłuszczu. Każdy z zabiegów przebiega w znieczuleniu miejscowym. Co ważne, przez miesiąc po procedurze należy powstrzymać się od współżycia.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej od 170 zł

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym najbliżej Lublina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie penisa kwasem hialuronowym w 11 placówkach w Lublinie. Najniższa cena wynosi 1200 zł w Vivomed, najwyższa to 6000 zł, natomiast średni koszt to 2924 zł.

Ile kosztuje powiększanie penisa kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Lublina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie penisa kwasem hialuronowym najbliżej Lublina:

Posiadamy również ofertę w 17 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie penisa kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Lublinie - gdzie najlepiej?

Bezoperacyjny zabieg powiększania męskich narządów płciowych Macrolane to krótka procedura, która wykorzystuje wypełniacz w postaci żelu na bazie kwasu hialuronowego, wstrzykiwany u podstawy prącia. Preparat jest biozgodny, bezpieczny i relatywnie skuteczny. Pozwala na osiągnięcie w pełni przewidywalnych rezultatów. Z racji swej niewielkiej inwazyjności, metoda eliminuje ryzyko powikłań i bólu, typowych dla zabiegów chirurgicznych oraz nie wymaga hospitalizacji.

Modelowanie męskości

Szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging w ramach indywidualnej specjalistycznej praktyki lekarskiej, świadczy specjalista chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej i chirurgii estetycznej, dr n.med. Zbigniew Plewa. Obok wypełniania zmarszczek i konturowania twarzy kwasem hialuronowym, najnowszym zastosowaniem wypełniacza, w praktyce dr Plewy jest powiększanie intymnych części ciała. Zabieg pogrubiania i modelowanie penisa Macrolane polega na iniekcji preparatu w prącie i w zależności od pojemności ampułki, trwa od 20-40 minut. Przezroczysty żel zawierający stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego nie upośledza erekcji i nie powoduje powikłań. Zabiegi Macrolane dr Plewa przeprowadza w Lublinie, w Warszawie oraz w Krakowie, gdzie ponadto współpracuje jako szkoleniowiec. Członek Wojskowej Izby Lekarskiej w Warszawie, praktykę rozpoczął w 1998 r.

W Lublinie, wypełniaczem opartym na technologii NASHA, penisa można powiększyć również w Ośrodku Chirurgii Plastycznej dr Macieja Kuczyńskiego przy ul. Jaczewskiego 2. Specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej, lek. med. Maciej Kuczyński jest wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, przewodniczącym Specjalistycznej Sekcji Chirurgii Estetycznej PTChPRiE oraz członkiem m.in. ISAPS - International Society Of Aesthetic Plastic Surgery. Oprócz zabiegu estetycznego, Ośrodek oferuje także plastykę męskich narządów płciowych. Placówka powstała w 2004 r. i w zakresie szpitalnym działa w Lublinie oraz w Rzeszowie. Oprócz chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, profil usług obejmuje również ortopedię oraz chirurgię naczyniową. Potwierdzeniem jakości świadczeń jest Dyplom „Najlepszy Szpital” w Rankingu Szpitali tygodnika Wprost.   

Bezoperacyjne modelowanie okolic intymnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, to nowość w Gabinecie dr n. med. Katarzyny Łętowskiej–Andrzejewicz – Estetica – Medycyna Estetyczna Lublin. Krótka procedura z użyciem kaniuli i gęstego żelu kwasu hialuronowego, polega na wstrzyknięciu preparatu u podstawy prącia i pogrubienie narządu w pożądanym przez pacjenta miejscu. Zabieg Macrolane przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i nie wymaga rekonwalescencji. Zdaniem specjalistki, indywidualny program terapeutyczny obejmować powinien zabieg podtrzymujący, wykonywany raz w roku. Dr Łętowska–Andrzejewicz posiada Certyfikat klinicznego szkolenia z praktycznej aplikacji Macrolane VRF, a swoją praktykę prowadzi od 2006 r., wykonując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej na terenie Lublina. Pracuje na Oddziale Chirurgii Szpitala Wojskowego w Lublinie oraz jako ekspert w programie Metamorfozy. Na stałe współpracuje z agencją Modart oraz z miesięcznikiem Uroda Życia.

Więcej na temat powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…