Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Lublin i okolice

Bezpośrednio w Lublinie nie dysponujemy placówką wykonującą brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 33 innych klinik z okolicy Lublina. Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w Centrum Dermatologiczne FEBUMED w Warszawie (144 km od Lublina) w cenie 250 zł lub w Marina MedEstetic w Warszawie (151 km od Lublina) gdzie cena za brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem wynosi 300 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem najbliżej Lublina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w 33 placówkach w Lublinie. Najniższa cena wynosi 150 zł w Poradnia chirurgii Łódź, najwyższa to 500 zł, natomiast średni koszt to 305 zł.

Ile kosztuje brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w najbliższej odległości od Lublina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem najbliżej Lublina:

Posiadamy również ofertę w 22 innych miastach. Sprawdź ceny brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w innych miastach.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w Lublinie - gdzie najlepiej?

Kurzajki, czyli inaczej brodawki wirusowe zwykłe, powstają na skutek zakażenia wirusem HPV. Do najskuteczniejszych i najczęściej wykorzystywanych metod leczenia tego rodzaju zmian skórnych należy terapia laserowa. Jej mocne strony to przede wszystkim duża precyzja przeprowadzanej procedury oraz niewielkie ryzyko powstania blizn. Zabieg polega na odparowaniu zmienionej skóry za pomocą promieniowania frakcyjnego. Następnie lekarz zakłada opatrunek, który pozostaje w leczonym miejscu aż do zagojenia rany (około 7-14 dni). Likwidację brodawki wykonuje się w znieczuleniu miejscowym zwykle poprzez pokrycie danego fragmentu skóry specjalnym kremem EMLA na godzinę przed zabiegiem. Zabieg trwa bardzo krótko - na ogół nie dłużej niż kilka minut. 

Laserowe usuwanie kurzajek w Lublinie

Brodawki wirusowe / kurzajki – usuwanie laserem ma w swojej ofercie Centrum Medycyny Sanitas. Jest to jeden z większych pełnoprofilowych szpitali specjalistycznych w Polsce. Znajduje się w nim poradnia medycyny estetycznej, gdzie wykonywane są liczne zabiegi z użyciem chirurgicznego lasera CO2. Za jego pomocą specjaliści usuwają nie tylko brodawki wirusowe, ale i redukują zmiany pigmentowe i blizny, powstałe w wyniku trądziku. W pracowni chirurgicznej można natomiast poddać się chirurgicznemu zabiegowi likwidacji kurzajki.

Laserowe leczenie brodawek wirusowych przeprowadza w swoim gabinecie dermatolog i wenerolog, dr n. med. Jakub Chodorowski. Dr Chodorowski należy do International Dermoscopy Society. Uczestniczył w Sympozjum naukowo-szkoleniowym „Dermatologia 2012 – standardy postępowania, najnowsze doniesienia”. W 2012 roku odbył też kurs laserochirurgii na oddziale dermatologicznym NZOZ Med-Laser. Specjalizuje się w usuwaniu zmian skórnych laserem frakcyjnym, w tym brodawek, blizn potrądzikowych, przebarwień, a także łagodnych nowotworów skóry.

Więcej na temat brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…