Leczenie stulejki Lublin i okolice

Bezpośrednio w Lublinie nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie stulejki chirurgiczne, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 40 innych klinik z okolicy Lublina. Leczenie stulejki chirurgiczne można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Vivomed w Sosnowcu (265 km od Lublina) w cenie 1500 zł lub w Centrum Dermatologiczne FEBUMED w Warszawie (144 km od Lublina) gdzie cena za leczenie stulejki chirurgiczne wynosi 1500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie stulejki chirurgiczne najbliżej Lublina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie stulejki chirurgiczne w 40 placówkach w Lublinie. Najniższa cena wynosi 150 zł w Centrum Medyczne Damiana, najwyższa to 4200 zł, natomiast średni koszt to 1807 zł.

Ile kosztuje leczenie stulejki chirurgiczne w najbliższej odległości od Lublina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie stulejki chirurgiczne najbliżej Lublina:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie stulejki chirurgiczne w innych miastach.

Leczenie stulejki chirurgiczne w Lublinie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

Stulejka to schorzenie polegające na utrudnieniu lub uniemożliwieniu ściągania napletka z żołędzia. Zwężenie ujścia napletka sprawia, że oddawanie moczu oraz kontakty seksualne mogą być utrudnione i bolesne. Problem ten może być wrodzony lub nabyty. Kiedy leczenie przy pomocy maści sterydowych jest niemożliwe, urolog zazwyczaj oferuje zabieg operacyjny: obrzezanie lub operację plastyczną napletka. Obrzezanie polega na usunięciu całości lub części napletka i wykonuje się je w przypadku, gdy doszło do dużego zbliznowacenia napletka. Operacja plastyczna jest zabiegiem mniej inwazyjnym, ale jeżeli blizny pooperacyjne zbiegną się, może dojść do ponownego zwężenia ujścia. O najlepszej metodzie w danym wypadku decyduje lekarz urolog w porozumieniu z pacjentem. Zabieg często wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym i mogą się mu poddać już dzieci od drugiego roku życia. Po zabiegu na prącie zakłada się specjalny opatrunek, który umożliwia oddawanie moczu. Podczas dwutygodniowej rehabilitacji w operowanych okolicach może utrzymywać się opuchlizna. Całkowity powrót do zdrowia jest uzależniony od kondycji pacjenta.

Operacja stulejki w klinice w Lublinie

Kilka prywatnych klinik w Lublinie oferuje przeprowadzenie operacji stulejki. W Prywatnej Specjalistycznej Poliklinice, które funkcjonuje od ponad dwudziestu lat, pracuje między innymi dr n. med. Janusz Ciechan, specjalista I stopnia z chirurgii ogólnej i specjalista II stopnia z urologii. Poza leczeniem stulejki zajmuje się także schorzeniami takimi jak nietrzymanie moczu, przerost prostaty czy kamienica moczowa. W Poliklinice przeprowadzane są także operacje wodniaków jąder oraz zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej. Placówka często leczy „wstydliwe” dla mężczyzn schorzenia, dlatego wiele porad oferuje drogą e-mailową. Niejednokrotnie dopiero po rozwianiu wszystkich wątpliwość w ten sposób, pacjent przychodzi na wizytę twarzą w twarz.

Żagiel Med to ośrodek medyczny, który na terenie Lublina posiada szpital – w którym przeprowadzane są operacje z zakresu urologii – oraz przychodnie zlokalizowane w centrum miasta. Daje to pacjentom możliwość przyjścia na wizytę wstępną oraz późniejsze kontrolne w dogodnym dla siebie punkcie. Wszystkie pokoje są klimatyzowane oraz wyposażone w bezprzewodowe połączenia z Internetem, aby umożliwić pacjentom powrót do zdrowia w możliwie najbardziej komfortowych warunkach. Operację stulejki przeprowadza tutaj np. lek. Marcin Gnyp, który z wyróżnieniem ukończył studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Poza Polikliniką pracuje także w Szpitalu Kolejowym w Lublinie na Oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej. Udziela porad w języku angielskim. Operację plastyczną stulejki wykonuje również dr n. med. Robert Klijer, który specjalizację z zakresu urologii zakończył w 1998r. Doktor jest członkiem polskiego Stowarzyszenia Urologicznego i Amerykańskiego Stowarzyszenia Urologicznego i bierze udział w corocznych zjazdach organizacji.   

Stulejka - prosty zabieg, szybka ulga

W Lublinie problemami ze zwężeniem napletka zajmuje się także Centrum Medyczne Medikus. Placówka leczy stulejkę przede wszystkim u dzieci, zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i odpłatnie. Medikus mieści się w nowym budynku, zaprojektowanym i wyposażonym zgodnie z normami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej. Poza salą operacyjną, mieszczą się tutaj także poradnie specjalistyczne oraz punkt pobrań badań laboratoryjnych, co umożliwia wykonanie wszelkich niezbędnych badań przed- i pooperacyjnych w jednym miejscu.

 

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Więcej na temat leczenie stulejki chirurgiczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…