Eyemed

Lublin, ul. Chodźki 13
9,2 / 10  •  Znakomita  •  61 opinii
  • Plastyka powiek od 1600 zł
  • Plastyka chirurgiczna powiek górnych z usunięciem przepuklin... od 1600 zł
  • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych z usunięciem przepuklin... od 1800 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Inne placówki w pobliżu Lublina

Lekarze wykonujący chirurgia plastyczna w Lublinie

W Lublinie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa chirurgia plastyczna w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Justyna Kłos-Rola

okulista

w OCHO - Ośrodki Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego

8,0 / 10

Chirurgia plastyczna Lublin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą chirurgia plastyczna w Lublinie na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 3500 zł za plastyka laserowa powiek górnych natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 15000 zł (zmniejszenie piersi).

Ile kosztuje chirurgia plastyczna w Lublinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi chirurgia plastyczna w Lublin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen chirurgia plastyczna w Lublinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 61 innych miastach. Sprawdź ceny chirurgia plastyczna w innych miastach.

Chirurgia plastyczna w Lublinie - gdzie najlepiej?

Dla osób, które chciałyby poprawić wygląd twarzy lub ciała, bardzo często ostatnią deską ratunku jest chirurgia plastyczna. Zabiegi chirurgii plastycznej mogą być inwazyjne i wiązać się z długą rekonwalescencją. Część operacji plastycznych jest jednak wykonywana w ramach chirurgii jednego dnia, a powrót do codziennych czynności następuje już po kilku dniach od zabiegu. Przed operacją plastyczną powinno się wykonać podstawowe badań diagnostyczne, poświadczające o dobrym stanie zdrowia. Po zabiegu należy stosować się do zaleceń chirurga.

Chirurgia plastyczna w lubelskich klinikach

Pacjentki rozważające poddanie się zabiegowi odtworzenia piersi po mastektomii metodą TRAM (przeniesienie tkanek z brzucha), mogą umówić się na konsultację do chirurga plastycznego dr Macieja Kuczyńskiego. Lekarz był uczestnikiem konferencji naukowo-szkoleniowej z zakresu chirurgii plastycznej piersi i twarzy. Dr Kuczyński pracuje w Ośrodku Chirurgii Plastycznej, który funkcjonuje między innymi w Lublinie. Placówka znajduje się w czołówce rankingu szpitali tygodnika Wprost, jeśli chodzi o jakość usług chirurgicznych. Dr Kuczyński zajmuje się też korekcją opadających piersi, tzw. lift piersi oraz zabiegami ginekomastii u mężczyzn.

Chirurgia plastyczna zyskała popularność także w lubelskim Centrum Medycznym MEDICOS, w którym operacje plastyczne wykonuje chirurg dr Ryszard Nawrocki - uczestnik szkolenia pt. "Powiększanie piersi - techniki pomiarowe. Metoda BioDIMENSIONAL". Lekarz wykonuje takie zabiegi jak obustronna plastyka odstających uszu (jeśli jest potrzeba to modelowanie chrząstki ucha) i plastyka blizn. Pacjenci MEDICOS mogą też umówić się na korekcję powiek dolnych i górnych (usunięcie przepuklin tłuszczowych).

Gabinet Ars Medica posiada w ofercie estetyczne usuwanie kaszaków i tłuszczaków. Lekarze stawiają tu nie tylko na chirurgię medyczną, ale również na laseroterapię. Przy pomocy lasera usuwane są tatuaże oraz blizny. Pracuje tu chirurg dr n. med. Paweł Bury, który wykonuje chirurgiczną korekcję uszu, np. odtworzenie grobelki ucha. Lekarz uczestniczył w szkoleniu pt. "Toksyna botulinowa w korekcie zmarszczek skóry twarzy. Techniki zaawansowane".

Chirurg i lekarz medycyny estetycznej dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz, która była uczestnikiem XI Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, wykonuje bezoperacyjne powiększanie biustu preparatem Macrolane. Lekarz pracuje w gabinecie Estetica, gdzie przeprowadza alternatywne do chirurgii plastycznej zabiegi, np. wolumetryczny lifting twarzy bez skalpela, likwidacja worków pod oczami wstrzyknięciami wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego.

Prywatna Specjalistyczna Poliklinika w Lublinie świadczy usługi z zakresu chirurgii estetycznej. Pracuje tu chirurg Ryszard Siwek, który usuwa znamiona i wyrośla skórne. W Poliklinice można też poddać się plastyce wrastającego paznokcia i usunąć żółtaki z powiek. Dr Siwek zajmuje się równocześnie chirurgią dziecięcą, m.in. otoplastyka u dzieci i dorosłych. 

Pacjenci, którzy chcieliby poprawić wygląd mało inwazyjnymi metodami mogą odwiedzić Instytut Medycyny Estetycznej NEW ESTETIC w Lublinie, w którym pracuje lekarz estetyk dr Wiktor Wezgraj, uczestnik "kursu medycyny estetycznej dla zaawansowanych". Lekarz przeprowadza zabiegi ujędrnienia twarzy lub ciała wchłanialnymi nićmi First Lift oraz nićmi PDO First Lift.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Świdnik oraz Puławy.

Więcej na temat chirurgia plastyczna

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…