Zmniejszanie warg sromowych laserem

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Lekarze wykonujący zmniejszanie warg sromowych laserem

Posiadamy w ofercie 16 specjalistów w 20 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 25 różnych placówkach. Usługa zmniejszanie warg sromowych jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa plastycznego.

lek. Bożena Klimczyk

ginekolog-położnik

w TOP CLINIC DER-MED

10 / 10
dr n. med. Krzysztof Szram

ginekolog-położnik

w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram

10 / 10
lek. Agnieszka Harabin-Matysiak

ginekolog-położnik, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Premium Medical

10 / 10
lek. Emilia Sitkiewicz

ginekolog-położnik

w Klinika Galena

10 / 10
lek. Małgorzata Legocka

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej; chirurg ogólny

w Ars Estetica Warszawa

10 / 10
dr n. med. Bogdan Szymala

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w Klinika Galena

9,5 / 10
dr n. med. Diana Kupczyńska

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

9,3 / 10
lek. Kamil Zalewski

ginekolog, ginekolog-położnik

w Ars Estetica Warszawa

9,2 / 10
lek. Izabela Danielak

specjalista ginekologii i położnictwa, ginekolog

w Centrum DER-MED Kraków

9,0 / 10
lek. Dawid Lisiecki

ginekolog-położnik

w Ginekologia Estetyczna i Plastyczna dr Dawid Lisiecki, Klinika Intima Art&Este

lek. Jacek Szulc

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, ginekolog-położnik

w Marina MedEstetic

lek. Olena Denysenko

ginekolog

w Pro Medical Clinic Advanced

dr n. med. Andrzej Kuszka

ginekolog

w Pro Medical Clinic Advanced

lek. Martyna Sikora-Jajani

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

dr n. med. Michał Leśniak

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w LK MED

dr n. med. Mateusz Dzięgała

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, urolog

w Dr n. med. Mateusz Dzięgała – ginekologia estetyczna i urologia estetyczna

Zmniejszanie warg sromowych laserem - informacje

W ginekologii lasery zaczęto stosować niedawno. Stały się jednak bardzo szybko popularnym i małoinwazyjnym narzędziem nie tylko przy leczeniu niektórych chorób kobiecych, ale także w ginekologii estetycznej. Wykorzystuje się je m.in. do ujędrnienia pochwy, a także zmniejszania przerośniętych warg sromowych.

Laser rozwiązaniem problemów intymnych, czyli labiolastyka laserowa

W Centrum Laserowej Ginekologii Estetycznej, mieszczącym się w Poznaniu, z zakresu laserowego modelowania krocza i sromu pacjentka może umówić się na laserową labioplastykę - modelowanie warg sromowych mniejszych jako na osobny zabieg, a także połączony z laserową redukcją napletka łechtaczki. Jednym z lekarzy pracujących w centrum jest dr hab. n. med. Dariusz Szpurek, specjalista ginekologii i położnictwa oraz ginekologii onkologicznej, który posiada certyfikat ze szkolenia odbytego w 2008 roku z zakresu technik laserowego odmładzania pochwy (LVR) i laserowego modelowania krocza i sromu (DLV) - kurs pod kierownictwem dr. Davida Matlock’a. Dr Szpurek należy także do The Laser Vaginal Rejuvenation Institute of America.

Holistic Clinic w Warszawie z zakresu ginekologii estetycznej oferuje pacjentkom m.in. laserową plastykę warg sromowych (lekarz obcina nadmiar tkanki wargi sromowej). Ponadto lekarze wykonują tutaj także zabiegi ujędrniania i obkurczania warg sromowych mniejszych za pomocą fal radioiofrekwencyjnych (aparat EXILIS INTIMA). Zabiegi takie i inne wykonuje prof. dr hab. n. med. Tomasz Paszkowski, specjalista położnictwa i ginekologii (I i II stopnia), który tytuł profesora posiada od 2003 roku. Pacjentki leczy w III Katedrze i Klinice Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Doświadczenie zdobywał za granicą w Klinice Ginekologiczno-Położniczej Queen’s University of Belfast oraz w Harvard Medical School w Bostonie.

Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej Derma Plus we Wrocławiu z zabiegów ginekologii estetycznej posiada w swojej ofercie m.in. korekcyjną plastykę pochwy i warg sromowych przy zbyt dużych lub przerośniętych wargach sromowych. Lekarz zabiegi takie wykonuje przy użyciu lasera Mona Lisa Touch (chirurgiczne operacje laserem). Ponadto można poddać się w centrum także plastyce krocza po porodzie. Lekarzem specjalizującym się w zabiegach laserowych jest tutaj dr Michał Kaniowski, dermatolog, który swój zakres wiedzy z dermatologii i dermatologii estetycznej podnosi na licznych kursach w Polsce i za granicą.

Prywatne Centrum Ginekologiczno-Położnice Victoria w Bydgoszczy oferuje plastykę warg sromowych - ich zmniejszenie - przy wykorzystaniu lasera Mona Lisa Touch włoskiej firmy DEKA. Ponadto laser ten wykorzystywany jest tutaj również do poprawy wyglądu i funkcjonowania okolic intymnych, do atrofii pochwy, w rehabilitacji po porodzie oraz przy wysiłkowym nietrzymaniu moczu. Zabiegami z zakresu ginekologii estetycznej zajmuje się w Victorii dr Izabella Jeleńska-Draim, neurolog oraz specjalista medycyny estetycznej (w 2009 roku ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging) oraz dr n. med. Jerzy Sarap, specjalista położnictwa i ginekologii, posiadający certyfikat ukończenia kursu z zakresu obsługi lasera Mona Lisa Touch (Warszawa, 2014 rok).

Klinika Leczenia Niepłodności InviMed w Poznaniu posiada w swojej ofercie medycznej zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej z wykorzystaniem lasera Mona Lisa Touch. Jest to m.in. labioplastyka (zmniejszenie warg sromowych), a także rewitalizacja zewnętrznych stref intymnych, nieinwazyjny lifting krocza po porodzie czy leczenie nietrzymania moczu. Jedną z kadry medycznej jest tutaj dr n. med. Ewa Goncikowska, specjalista ginekologii i położnictwa (od 2010 roku), która swoje doświadczenie zdobywała przez wiele lat pracując w szpitalach, m.in. w latach 2003-2014 w Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii w Warszawie.

W NZOZ Supra-Med w Bielsku-Białej lekarz wykorzystuje również laser Mona Lisa Touch do zabiegów ginekologii estetycznej. Wśród nich można wymienić modelowanie warg sromowych, poprawę elastyczności pochwy oraz wyeliminowanie nietrzymania moczu. Jednym ze specjalistów jest dr n.med. Marek Stolecki, ginekolog i położnik, który swoje doświadczenie zdobywał w szpitalu Beskidzkiego Centrum Medycznego na Oddziale Ginekologicznym.

Więcej na temat zmniejszanie warg sromowych laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…