Zmniejszanie warg sromowych laserem Warszawa

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Lekarze wykonujący zmniejszanie warg sromowych laserem w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa zmniejszanie warg sromowych w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa plastycznego.

lek. Agnieszka Harabin-Matysiak

ginekolog-położnik, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Premium Medical

10 / 10
lek. Małgorzata Legocka

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej; chirurg ogólny

w Ars Estetica Warszawa

10 / 10
lek. Kamil Zalewski

ginekolog, ginekolog-położnik

w Ars Estetica Warszawa

9,2 / 10
lek. Dawid Lisiecki

ginekolog-położnik

w Ginekologia Estetyczna i Plastyczna dr Dawid Lisiecki

lek. Jacek Szulc

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, ginekolog-położnik

w Marina MedEstetic

Zmniejszanie warg sromowych laserem Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury zmniejszanie warg sromowych laserem w 9 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 1200 zł w Kierach Medical Clinic, najwyższa to 6000 zł, natomiast średni koszt to 4243 zł.

Ile kosztuje zmniejszanie warg sromowych laserem w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zmniejszanie warg sromowych laserem w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny zmniejszanie warg sromowych laserem w innych miastach.

Zmniejszanie warg sromowych laserem w Warszawie - gdzie najlepiej?

Kadra w Klinika OT.CO - Mokotów Kadra w Klinika OT.CO - Mokotów

Plastyka warg sromowych mniejszych jest zabiegiem, który na celu ma zmniejszenie bądź zmianę kształtu tych otaczających wejście do pochwy fałdów śluzówki. Nadmierny rozrost bądź asymetria warg sromowych mniejszych może być przyczyną dyskomfortu fizycznego u kobiet w trakcie wykonywania podstawowych czynności fizycznych, takich jak jazda na rowerze czy współżycie seksualne. Sam zabieg polega na klinowym wycięciu nadmiaru tkanek i ponownego zszycia brzegów rany przy pomocy szwów rozpuszczalnych. Przeprowadzany jest w znieczuleniu dożylnym lub miejscowym, a powrót pacjentki do domu możliwy jest jeszcze tego samego dnia.

Najlepsze stołeczne gabinety kosmetoginekologii

Zbyt duże wargi sromowe mniejsze to problem wielu pań, na szczęście w Warszawie znajduje się sporo gabinetów, gdzie mogą poddać się stosownemu zabiegowi. Warto polecić Klinikę Chirurgii Plastycznej Uni Klinik, gdzie zabiegi przeprowadza lek. med. Joanna Pabich-Worożbit, która jest specjalistą w zakresie operacji kosmetoginekologicznych oraz ginekologiem-położnikiem (specjalista II stopnia w zakresie ginekologii i położnictwa). Dr Pabich-Worożbit jest członkiem Sekcji Ginekologii Operacyjnej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, a swoją wiedzę i umiejętności systematycznie podnosi poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach (m.in. kurs szkoleniowy „Chirurgia estetyczna kobiecych zewnętrznych narządów płciowych”).

Inną godną polecenia placówką jest Klinika Chirurgii Plastycznej Szpitala Medicover – doskonale wyposażona klinika, która swoim pacjentkom oferuje szeroki zakres zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Oprócz plastyki warg sromowych mniejszych w placówce wykonywane są również zabiegi powiększania warg sromowych, mezoterapii i liftingu pochwy, odtworzenia błony dziewiczej i plastyka łechtaczki. O jakości przeprowadzanych tam zabiegów świadczą liczne przyznane Szpitalowi wyróżnienia i certyfikaty, w tym Certyfikat „Szpital bez bólu”, akredytacja Ministra Zdrowia oraz Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Specjalistą w zakresie ginekologii estetycznej w placówce dr n. med. Małgorzata Uchman-Musielak.

Labioplastyka laserowa w Warszawie – gdzie i u kogo?

Gabinet zabiegowy w Premium Medical Gabinet zabiegowy w Premium Medical

Zabieg plastyki warg sromowych mniejszych ma w swojej ofercie również Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt – jedna z najbardziej znanych tego typu placówek w stolicy. Zabiegi przeprowadza dr Marek Szczyt – ceniony chirurg plastyczny z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, członek Polskiego, Europejskiego i Śródziemnomorskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Panie, pragnące poddać się zabiegowi mogą udać się również do Zakładu Opieki Zdrowotnej Medical Esthetic. Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w placówce przeprowadzają lek. med. Grażyna Nasińska-Jurek oraz dr n. med. Wojciech Chromiński. Klinika wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt do zabiegów chirurgii plastycznej, zaprojektowany i wykonany na zamówienie Medical Esthetic.

Zabieg przeprowadza także dr n. med. Robert Bartkowiak – specjalista II stopnia w zakresie ginekologii i położnictwa, który przyjmuje pacjentki w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Adama Gumkowskiego AG Klinik. Dr Bartkowiak specjalizuje się w zabiegach kosmetycznych kobiecych narządów płciowych – pacjentki AG Klinik mogą poddać się zabiegom plastyki pochwy, powiększania punktu G czy odtwarzaniu błony dziewiczej.

Warto udać się też do Kliniki Medifem – nowoczesnej placówki, która oferuje opiekę specjalistyczną w zakresie ginekologii, ginekologii estetycznej, uroginekologii, a także chirurgii plastycznej i dermatologii. Zabiegi kosmetoginekologiczne przeprowadza dr n. med. Andrzej Barwijuk, specjalista ginekologii i położnictwa z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym.

Kolejną warszawską placówką, która w swojej ofercie ma plastykę warg sromowych mniejszych jest SkinClinic Med&Beauty, gdzie zabiegi ginekologii estetycznej przeprowadzane są przy pomocy najnowocześniejszego lasera MonaLisa Touch, dedykowanego właśnie do tego typu procedur. Specjalistą ginekologii estetycznej w placówce jest dr n.med. Iryna Kozicka.

Pacjenci szukali zabiegu zmniejszanie warg sromowych laserem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat zmniejszanie warg sromowych laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…