Zmniejszanie warg sromowych laserem Kraków

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja antykoncepcyjna 
    75 zł taniej!

Lekarze wykonujący zmniejszanie warg sromowych laserem w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa zmniejszanie warg sromowych w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

lek. Izabela Danielak

specjalista ginekologii i położnictwa, ginekolog

w Centrum DER-MED Kraków

9,0 / 10
dr n. med. Michał Leśniak

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w LK MED

Zmniejszanie warg sromowych laserem Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury zmniejszanie warg sromowych laserem w 2 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 4000 zł w LK MED, najwyższa to 4500 zł, natomiast średni koszt to 4250 zł.

Ile kosztuje zmniejszanie warg sromowych laserem w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zmniejszanie warg sromowych laserem w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny zmniejszanie warg sromowych laserem w innych miastach.

Zmniejszanie warg sromowych laserem w Krakowie - gdzie najlepiej?

Zabieg laserowego zmniejszenia warg sromowych przeprowadza się u pań, mających problemy ze zbyt dużymi wargami sromowymi (genetyczne uwarunkowania), u pacjentek, które doznały uszkodzeń poporodowych warg sromowych oraz u tych kobiet, u których - z powodu zmniejszenia się ilości kolagenu w skórze warg sromowych - nastąpiło ich rozciągnięcie i zwiotczenie. Zbyt duże wargi sromowe może mieć zarówno młoda, jak i dojrzała kobieta, dlatego laserowemu zabiegowi zmniejszającemu wargi sromowe mogą poddać się pacjentki w każdym wieku. Zabieg taki przeprowadzany jest w warunkach ambulatoryjnych, jest nieinwazyjny oraz bezbolesny, a okres rekonwalescencji jest krótki i pacjentka może szybko wrócić do aktywności seksualnej.

Gdzie w Krakowie można pomniejszyć wargi sromowe za pomocą zabiegów laserowych

Na laserową plastykę warg sromowych zaprasza do Krakowa klinika Femmalium. Placówka ta posiada na wyposażeniu laser Fotona Er:YAG, za pomocą którego można tutaj nie tylko zmniejszyć wargi sromowe, ale także zwęzić i ujędrnić pochwę oraz wyleczyć wysiłkowe nietrzymanie moczu. Ponadto, z innych zabiegów ginekologii estetycznej proponowany jest tutaj także lifting krocza za pomocą nici Vaginal Narrower oraz powiększenie punktu G przez wykorzystanie preparatu, zawierającego kwas hialuronowy (Neauvia Organic). 

Lekarzem, zajmującym się labioplastyką laserową, jest lek. med. Bartłomiej Golański, położnik i ginekolog (specjalizacja I stopnia w 2001 roku), przyjmujący swoje pacjentki na terenie Krakowa. Z zakresu ginekologii estetycznej uczestniczył w kursach i szkoleniach - posiada m.in. certyfikat z podstawy obsługi i pracy z aparatem laser Fotona Spectro SP (Warszawa, 2014 rok). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Lekarz ten oferuje także zabiegi laseroterapii ginekologicznej, leczące nietrzymanie moczu, a także obkurczające i ujędrniające ściany pochwy.

Zmniejszanie warg sromowych laserem oferowane jest również przez Gabinety Lekarskie Babie Lato w Krakowie. Na wyposażeniu tej placówki medycznej znajduje się nowoczesny laser frakcyjny CO2 MonaLisa Touch, służący do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Oprócz obkurczania warg sromowych, można za jego pomocą wykonać również zmniejszenie i poprawę elastyczności pochwy, odbudować błonę śluzową pochwy, poprawić nawilżenie pochwy a także wykonać zabieg, redukujący nietrzymanie moczu. Ponadto proponowane są tutaj także zabiegi wypełniające i modelujące wargi sromowe z wykorzystaniem preparatu Desirial.

Pacjenci szukali zabiegu zmniejszanie warg sromowych laserem w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat zmniejszanie warg sromowych laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…