Zmniejszanie warg sromowych laserem Katowice

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Lekarze wykonujący zmniejszanie warg sromowych laserem w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa zmniejszanie warg sromowych w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

lek. Bożena Klimczyk

ginekolog-położnik

w TOP CLINIC DER-MED

10 / 10
lek. Emilia Sitkiewicz

ginekolog-położnik

w Klinika Galena

10 / 10
dr n. med. Bogdan Szymala

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w Klinika Galena

9,5 / 10

Zmniejszanie warg sromowych laserem Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury zmniejszanie warg sromowych laserem w 3 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 2500 zł w Klinika Magnuccy, najwyższa to 4950 zł, natomiast średni koszt to 3947 zł.

Ile kosztuje zmniejszanie warg sromowych laserem w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zmniejszanie warg sromowych laserem w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny zmniejszanie warg sromowych laserem w innych miastach.

Zmniejszanie warg sromowych laserem w Katowicach - gdzie najlepiej?

Labioplastyka laserowa to małoinwazyjny zabieg wykonywany w warunkach ambulatoryjnych. Przeznaczony jest dla kobiet z powiększonymi wargami sromowymi na skutek uwarunkowań genetycznych, uszkodzeń poporodowych oraz z powodu starzenia się żeńskich narządów płciowych zewnętrznych w procesie fizjologicznym. Zabieg ten z użyciem światła lasera (i specjalistycznej końcówki laserowej) jest bezkrwawy - w jego trakcie stymulowana jest koagulacja tkanek, co przyczynia się do zmniejszenia warg sromowych, ujędrnienia ich oraz skorygowania wszelkich asymetrii.

Laserowe zmniejszanie warg sromowych w Katowicach - gdzie można wykonać zabieg

Na labioplastykę laserową w Katowicach można się udać do kliniki Zięba Clinic, która wyposażona jest w nowoczesny laser MonaLisa Touch. Za jego pomocą, oprócz zabiegów estetycznej korekcji intymnych narządów zewnętrznych, przeprowadza się tutaj także zabiegi leczące nietrzymanie moczu, rehabilitujące pochwę po porodzie oraz przyczyniające się do ujędrnienia i zwiększenia elastyczności pochwy w okresie menopauzalnym. Z innych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej w placówce oferowany jest również lifting krocza za pomocą nici Vaginal Narrower.

Zmniejszenie warg sromowych laserem to także jeden z zabiegów ginekologii estetycznej, oferowanych przez Klinikę Chirurgii Plastycznej NZOZ Euroklinika. Pacjentka może poddać się tutaj również laserowej plastyce pochwy przy zespole jej rozluźnienia (VRS) oraz plastyce warg sromowych techniką tradycyjną.

Katowickim lekarzem zajmującym się modelowaniem warg sromowych za pomocą światła lasera jest dr n. med. Bartosz Kniażewski, ginekolog i położnik (specjalizacja II stopnia od 1990 roku), który z zakresu ginekologii estetycznej doszkalał się na licznych kursach np. w Stanach Zjednoczonych odbył szkolenie "Chirurgia estetyczna zewnętrznych narządów płciowych". Dr Kniażewski posiada też certyfikat, potwierdzający jego umiejętności w zakresie posługiwania się laserem CO2 w ginekologii plastycznej (Gdańsk, 2015 rok) a także certyfikat uczestnictwa w sympozjum "Najnowsze osiągnięcia z zakresu ginekologii plastycznej" (Warszawa, 2013 rok). Wśród wykonywanych przez niego zabiegów ginekologii estetycznej można wymienić nie tylko zabiegi plastyczne żeńskich narządów płciowych laserem CO2, ale także zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego Desirial rewitalizującym miejsca intymne czy lifting krocza za pomocą nici Vaginal Narrower.

Pacjenci szukali zabiegu zmniejszanie warg sromowych laserem w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Gliwice, Oświęcim, Żory, Zawiercie, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat zmniejszanie warg sromowych laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…