Zmniejszanie warg sromowych laserem Łódź

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Lekarze wykonujący zmniejszanie warg sromowych laserem w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa zmniejszanie warg sromowych w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

dr n. med. Robert Bartkowiak

ginekolog-położnik

w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

10 / 10
dr n. med. Krzysztof Szram

ginekolog-położnik

w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram

10 / 10
lek. Martyna Sikora-Jajani

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

lek. Dawid Lisiecki

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

lek. Anna Zubrzycka

ginekolog-położnik

w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

Zmniejszanie warg sromowych laserem Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury zmniejszanie warg sromowych laserem w 3 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 3999 zł w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna, najwyższa to 4500 zł, natomiast średni koszt to 4166 zł.

Ile kosztuje zmniejszanie warg sromowych laserem w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zmniejszanie warg sromowych laserem w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny zmniejszanie warg sromowych laserem w innych miastach.

Zmniejszanie warg sromowych laserem w Łodzi - gdzie najlepiej?

Zmniejszenie warg sromowych przy użyciu lasera jest jedną z metod labioplastyki, czyli korekcji ich kształtu oraz wielkości. Zabieg umożliwia bezkrwawe zredukowania warg sromowych przy niewielkim dyskomforcie bólowym. Procedura, w zależności od stopnia zaawansowania, trwa od 30 do 60 minut, i przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym. Zabieg połączony może być z plastyką krocza oraz plastyką napletka łechtaczki. Po zabiegu przez około dwa tygodnie należy zachować wstrzemięźliwość seksualną. Standardowy czas gojenia rany wynosi około 2 tygodnie.

Labioplastyka laserowa w Łodzi – gdzie można przeprowadzić zabieg

Zmniejszenie warg sromowych laserem w swojej ofercie ma Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Cashmire M. Karpińska w Łodzi. Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja ze specjalistą ginekologii. Nieinwazyjną procedurę plastyki warg sromowych przeprowadza się w placówce przy użyciu lasera MonaLisa Touch, który zmniejsza ryzyko powstawania blizn pooperacyjnych oraz znacznie skraca czas powrotu do pełnej aktywności, w porównaniu do operacji klasycznej. Laser stymuluje również produkcję kolagenu. Przy jego zastosowaniu w placówce przeprowadzane jest także leczenie nietrzymania moczu.

Laserową labioplastykę przeprowadzić można także u prof. dr hab. n. med. Witolda Malinowskiego, ginekologa i położnika. Procedura przeprowadzana jest za pomocą systemu laserowego Beladona, który jest frakcyjnym laserem CO2, dedykowanym do zabiegów ginekologii estetycznej. Dzięki zastosowaniu specjalnego aplikatura endowaginalnego urządzenie pozwala na równomierne i jednorodne naświetlanie obszaru zabiegowego. Z zakresu ginekologii estetycznej w ofercie dr Malinowskiego znajdują się także zabiegi rewitalizacji pochwy, odmładzania zewnętrznych okolic intymnych oraz ich wybielania, jak również laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu.

Zabieg modelowania warg sromowych laserem w Łodzi wykonać może również dr n. med. Renata Banach, ginekolog i położnik. Posiada certyfikat świadczący o ukończeniu szkolenia technicznego i aplikacyjnego umożliwiającego pracę z system MonaLisa Touch. Przed każdym z zabiegów z obszaru ginekologii medycznej przeprowadza konsultację oraz badanie ginekologiczne. Zabieg labioplastyki wykonuje laserem MonaLisa Touch, który zapewnia osiągnięcie lepszych efektów niż w przypadku tradycyjnej procedury. Za pomocą lasera leczy również wysiłkowe nietrzymanie moczu oraz wykonuje zabieg odmładzania zewnętrznych okolic intymnych.

Pacjenci szukali zabiegu zmniejszanie warg sromowych laserem w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat zmniejszanie warg sromowych laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…