MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Lekarze wykonujący plastyka pochwy w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa plastyka pochwy w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

dr n. med. Robert Bartkowiak

ginekolog-położnik

w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

10 / 10
dr n. med. Krzysztof Szram

ginekolog-położnik

w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram

10 / 10
lek. Anna Zubrzycka

ginekolog-położnik

w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

Plastyka pochwy Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka pochwy w 2 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 2500 zł w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna, najwyższa to 3500 zł, natomiast średni koszt to 3000 zł.

Ile kosztuje plastyka pochwy w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka pochwy w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka pochwy w innych miastach.

Plastyka pochwy w Łodzi - gdzie najlepiej?

Kadra w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram Kadra w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram

Plastyka pochwy (waginoplastyka) to zabieg z dziedziny ginekologii estetycznej. Na jego przeprowadzenie decydują się przede wszystkim kobiety, które, w wyniku porodu siłami natury, doznały uszkodzeń i deformacji pochwy i krocza. Inne powody, które są wskazaniem do operacji plastycznej pochwy, to wady wrodzone, zmiany pourazowe i związane z niedoborami hormonalnymi podczas menopauzy. Dyskomfort, związany ze zbyt luźną pochwą po porodzie, często wiąże się z problemem nietrzymania moczu - w takim przypadku możliwe jest poszerzenie zakresu zabiegu i wykonanie plastyki przedniej ściany pochwy z podwieszeniem szyi pęcherza.

Gdzie w Łodzi można wykonać plastykę pochwy?

W Szpitalu Prywatnym Salve plastyka pochwy zalicza się do operacji ginekologicznych przezpochwowych. Ewentualne działania, wymagające dostępu od strony brzucha, są realizowane przy użyciu technologii laparoskopowej. Podczas zabiegu wykonywane są czynności naprawcze, przywracające właściwe położenie ścian pochwy oraz ich wzmocnienie, przy użyciu szwów wchłanialnych. Szpital oferuje również plastykę pochwy z zastosowaniem taśmy lub siatki propylenowej, wzmacniającej tkanki wewnętrzne w przypadku przepukliny pęcherzowo-pochwowej lub odbytniczo-pochwowej.

Plastyka pochwy znajduje się także w ofercie zabiegów, które przeprowadza dr hab. n. med. Sławomir Jędrzejczyk, specjalista ginekolog i położnik I i II stopnia. Operacje plastyczne pochwy wykonuje zwykle w przypadkach nieprawidłowego gojenia blizn poporodowych - wówczas blizny są wycinane, a ściany pochwy rekonstruowane, w celu uzyskania właściwej szerokości pochwy oraz estetycznego wyglądu sromu. Swoje obserwacje w zakresie funkcjonowania kobiecych narządów rodnych zawarł w artykule „Ocena wpływu operacji korygującej wypadanie przedniej ściany pochwy na funkcję dolnych dróg moczowych u pacjentek bez objawów wysiłkowego nietrzymania moczu przed operacją” (Przegląd Menopauzalny 2009).

Lek. med. Wojciech Ordon jest specjalistą w dziedzinie położnictwa i ginekologii, który także ma w swojej ofercie plastykę pochwy. Doświadczenie zawodowe zdobył w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Endoskopowej Instytutu CZMP w Łodzi. Wykonuje operacje, mające na celu rekonstrukcję i przywrócenie do właściwej pozycji ścian pochwy, za pomocą klasycznych metod operacyjnych oraz z wykorzystaniem taśm. Przeprowadza również operacje lecznicze w przypadkach nietrzymania moczu. Oprócz tego dr Ordon wykonuje zabiegi plastyczno-korekcyjne warg sromowych mniejszych i większych (labioplastykę) oraz wzgórka łonowego.

 

Kadra w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram Kadra w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram

Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat plastyka pochwy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…