MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja antykoncepcyjna 
    75 zł taniej!

Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący plastyka pochwy w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa plastyka pochwy w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

lek. Emilia Sitkiewicz

ginekolog-położnik

w Klinika Galena

10 / 10
dr n. med. Bogdan Szymala

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w Klinika Galena

9,5 / 10
lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

w Klinika Chirurgii Mazan

9,1 / 10
dr n. med. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

w SERAFIN Klinika dla Kobiet

Plastyka pochwy Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka pochwy w 8 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 3000 zł w EsteDerm, najwyższa to 6500 zł, natomiast średni koszt to 4556 zł.

Ile kosztuje plastyka pochwy w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka pochwy w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 19 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka pochwy w innych miastach.

Plastyka pochwy w Katowicach - gdzie najlepiej?

Kadra w Klinika Galena Kadra w Klinika Galena
Poprawa napięcia ścian pochwy pozytywie wpływa na poprawę życia w sferze seksualnej. Zazwyczaj problemy w tym obszarze są spowodowane przez długie, naturalne porody. Rozluźnienie pochwy powoduje zmniejszenie satysfakcji z życia seksualnego oraz liczne kompleksy. Do najczęstszych metod leczenia należy operacja chirurgiczna lub obkurczanie pochwy za pomocą lasera. W pierwszym wypadku konieczne jest znieczulenie ogólne, a sama operacja trwa około 2 godzin. Rana goi się przez około tydzień, a do aktywności seksualnej można wrócić po około dwóch miesiącach. Zabieg laserem trwa 30 – 60 minut, a ponieważ nie powstaje rana, pacjentka może natychmiast wrócić do codziennych czynności. Przez pierwszy miesiąc powinna jednak powstrzymać się od aktywności seksualnej.

Plastyka pochwy w Katowicach

W Katowicach zabiegi z zakresu waginoplastyki przeprowadzane są w Centrum Chirurgii Plastycznej Mazan. Przeprowadza się tutaj zwężenie pochwy, zmniejszenie warg sromowych, a także plastykę przedsionka pochwy. Pracuje tutaj założyciel kliniki lek. med. Zbigniew Mazan, specjalista II stopnia chirurgii plastycznej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał głownie na Oddziale Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Sosnowcu. Doktor brał udział w konferencji pt. „Blaski i Cienie Chirurgii Estetycznej”, „Międzynarodowym Sympozjum Chirurgii Estetycznej” czy „XI Zjeździe Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej”. W Centrum Medycznym Angelius w Katowicach-Ochojcu zabiegi ginekologii plastycznej wykonywane są także specjalnym kwasem hialuronowym Desiral. Pozwala on nie tylko na nawilżenie narządów intymnych, ale także poprawę napięcia warg sromowych. Wśród nowych metod stosowanych w klinice należy wymienić także Vaginal Narrower, zabieg przeprowadzany przy użyciu nici Happy Lift. Dwie haczykowate nici są wprowadzane do skóry i napinają waginę, jednocześnie odmładzając wygląd skóry. Zaletą zabiegu jest jego mała inwazyjność. Tradycyjną plastyką pochwy zajmuje się tutaj dr n. med. Bartosz Kniażewski, który pracuje także jako ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Siemianowicach Śląskich. Doktor jest specjalistą pierwszego i drugiego stopnia z ginekologii i położnictwa i jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Doktor zajmuje się między innymi pomniejszaniem warg sromowych większych i mniejszych, plastyką poporodowych uszkodzeń krocza czy pomniejszaniem średnicy wejścia do pochwy.

Gabinety ginekologii estetycznej

Gabinetem specjalizującym się w ginekologii plastycznej jest także katowickie GynCentrum. Przeprowadza się tutaj zabiegi przy pomocy lasera Monalisa Touch oraz nici Vaginal Narrower, a także połączenia obu tych metod. W bogatej ofercie Centrum znajduje się także kwas hialuronowy Desiral. Klinika jest częścią większej placówki – Kliniki Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej, certyfikowanej w systemie ISO 9001, a także posiadającej akredytację Fetal Medicine Foundation. Laserowe zabiegi obkurczania pochwy w swojej ofercie ma również Klinika Chirurgii Plastycznej Euroklinika. Zabiegi tego typu przeprowadza tutaj Katarzyna Wilgus-Kubica, doktor ginekolog. Placówka za swoje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej otrzymała w 2013r. nagrodę „Prix de Beaute” przyznawaną przez miesięcznik Cosmopolitan.  

Katowice – różnorodne metody, niskie ceny zabiegów

Gabinet zabiegowy w EsteDerm Gabinet zabiegowy w EsteDerm

Katowickie placówki medyczne oferują wiele metod odmładzania okolic krocza: od kwasu hialuronowego, przez obkurczanie laserem po tradycyjną plastykę chirurgiczną. Dla zagranicznych pacjentów to możliwość skonsultowania się z różnymi specjalistami i wybrania odpowiedniej dla siebie metody. Na takie konsultacje można umówić się np. podczas wyjazdu służbowego do Katowic. W Euroklinice za plastykę laserową pochwy zapłacimy ok. 2.600 zl, labioplastyka to koszt 2.300  3.500 zł. Za plastykę pochwy w Klinice Chirurgii Mazan zapłacimy od 7.000 zł. W Private Clinic Dr. Brunkow w Rostock, w Niemczech, ceny waginoplastyki rozpoczynają się od €930, czyli ok. 3.900 zł.

 

Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Żory, Zawiercie oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat plastyka pochwy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…