MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja antykoncepcyjna 
    75 zł taniej!

Plastyka pochwy we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Kadra w EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Kadra w EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

Plastyka pochwy, zwana inaczej waginoplastyką, to operacja z zakresu ginekologii plastycznej, przeprowadzana w znieczuleniu ogólnym i trwająca zwykle 40-90 minut. Pacjentka powinna zostać na obserwacji w klinice całą dobę, natomiast do sprawności seksualnej może wrócić po upływie około dwóch miesięcy (termin ustalany indywidualnie w zależności od oceny lekarza). W czasie zabiegu chirurg plastyk poprzez wycięcie nadmiaru tkanek w pochwie wykonuje jej modelowanie w celu zwężenia pochwy, uelastycznienia jej ścianek oraz poprawy napięcia mięśni. Operację taką przeprowadza się przede wszystkim u kobiet, które w wyniku porodów doznały rozciągnięcia pochwy, jednak znajduje ona zastosowanie także u pacjentek, u których wraz z wiekiem elastyczność pochwy uległa znacznemu pogorszeniu.

Poprawa elastyczności pochwy we wrocławskich placówkach medycznych

Lekarzem, zajmującym się chirurgiczną poprawą elastyczności pochwy, jest dr n. med. Zbigniew Małachowski, specjalista położnictwa i ginekologii (I stopnia od 1967 i II stopnia od 1970 roku), przyjmujący swoje pacjentki na terenie Wrocławia. Swoje doświadczenie m.in. z zakresu operacji ginekologicznych (także estetycznych) zdobywał podczas pracy na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym w Szpitalu Wojewódzkim im. J. Babińskiego we Wrocławiu. Lekarz ten z zakresu operacji ginekologii estetycznej wykonuje operację plastyczną przedniej ściany pochwy (także z wyleczeniem wysiłkowego nietrzymania moczu), operację plastyczną tylnej ściany pochwy połączoną z plastyką mięśni dna miednicy i krocza, jak również chirurgiczną korekcję warg sromowych mniejszych (przywrócenie ich kształtu i proporcji).

Plastyka pochwy oferowana jest również przez Klinikę Wiatroszak Estmedica, mieszczącą się we Wrocławiu. Oprócz plastyki pochwy i krocza pacjentka może poddać się tutaj innym zabiegom z zakresu ginekologii estetycznej, w tym plastyce warg sromowych większych oraz mniejszych, rewitalizacji sromu i redukcji napletka łechtaczki a także odtwarzaniu błony dziewiczej czy liposukcji wzgórka łonowego.

Na plastykę przedniej i tylnej ściany pochwy można udać się również do Centrum Medycznego Proclinic, znajdującego się na terenie Wrocławia. Placówka ta oferuje również plastykę krocza po porodzie oraz zabiegi korekcyjne warg sromowych a także laserowe obkurczanie pochwy, leczenie nietrzymania moczu oraz powiększanie punktu G. Ponadto lekarze przeprowadzają tutaj także wybielanie miejsc intymnych oraz wypełnianie i rewitalizację okolic intymnych.

 

Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat plastyka pochwy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…