MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Plastyka pochwy w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Plastyka pochwy to zabieg  poprawiający elastyczność przedniej i tylnej ściany pochwy oraz zapewniający zmniejszenie jej szerokości.  Może być wykonany w sposób nieinwazyjny za pomocą lasera, a także przeprowadzony w warunkach sali operacyjnej, jako operacja plastyczna narządów płciowych. Tę drugą metodę  jako bardziej inwazyjną przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym i trwa od 40 do 90 minut. Ginekolog zaczyna od nacięcia tylnej ściany pochwy, usunięcia z niej nadmiaru tkanek po czym przechodzi do zeszycia mięśni i śluzówki pochwy rozpuszczalnymi nićmi.

Waginoplastyka w ofercie specjalistów z Częstochowy

Operacjami plastycznymi pochwy zajmuje się lek. med. Łukasz Gęsikowski, specjalista ginekologii i położnictwa od 2015 roku, którego jednym z głównych kierunków zainteresowań zawodowych jest plastyka pochwy i krocza, a także laserowe zabiegi odmładzające i ujędrniające pochwę. Swoje doświadczenie ginekologiczne (także z zakresu plastyki narządów płciowych) zdobywał na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala w Myszkowie. Pacjentka może do niego przyjść na zabiegi nie tylko waginoplastyki, ale także labioplastyki, nacięcia lub zeszycia błony dziewiczej oraz na laserowe odmładzanie pochwy.

Kolejnym lekarzem, zajmującym się na terenie Częstochowy zabiegami plastycznymi pochwy, jest lek. med. Iwona Rubik, położnik i ginekolog (specjalizacja I stopnia w 1995 i II stopnia w 1999 roku), która doświadczenie z zakresu ginekologii plastycznej i estetycznej zdobywała na kursach i szkoleniach, z których posiada certyfikaty, np. z sympozjum "Najnowsze osiągnięcia z zakresu ginekologii plastycznej" (Warszawa, 2013 rok) czy z warsztatów "Podstawy ginekologii plastycznej" (Warszawa, 2013 rok). W praktyce lekarskiej, oprócz plastyki pochwy, zajmuje się także plastyką napletka łechtaczki, liposukcją wzgórka łonowego, powiększaniem punktu G oraz korektą warg sromowych mniejszych i większych.

Plastyka pochwy - zarówno jej przedniej jak i tylnej ściany - oferowania jest przez klinikę Medyk Centrum, znajdującą się w Częstochowie. Placówka ta proponuje swoim pacjentkom także plastykę warg sromowych mniejszych i większych, zabieg hymenotomii (nacięcia grubej błony dziewiczej), zabieg hymenoplastyki (zszycia fałdów pozostałych po błonie dziewiczej) czy clitoroplastykę (odkrycie i uwypuklenie łechtaczki). Ponadto można poddać się tutaj zabiegom z zakresu ginekologii estetycznej: laserowej labioplastyce, laserowej waginoplastyce, laserowemu leczeniu nietrzymania moczu oraz wypełnianiu warg sromowych kwasem hialuronowym.

 

Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat plastyka pochwy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…