MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja antykoncepcyjna 
    75 zł taniej!

Lekarze wykonujący plastyka pochwy w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa plastyka pochwy w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

dr n. med. Michał Leśniak

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w LK MED

Plastyka pochwy Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka pochwy w 5 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 4000 zł w Medistica Medical Group, najwyższa to 6800 zł, natomiast średni koszt to 5060 zł.

Ile kosztuje plastyka pochwy w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka pochwy w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 19 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka pochwy w innych miastach.

Plastyka pochwy w Krakowie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

Waginoplastyce, czyli plastyce pochwy poddają się pacjentki po porodach, z uwagi na deformację tkanek lub ich pęknięcie oraz te, które w związku z tym utraciły satysfakcję seksualną, doświadczając nierzadko nawracających infekcji. Zabieg polega na zwężeniu wejścia do pochwy metodą chirurgicznej plastyki  tylnej ściany pochwy oraz krocza lub laserową, przy pomocy specjalnej końcówki endowaginalnej.  Jego celem jest poprawa anatomicznego kształtu narządu i redukcja „luźnej pochwy”.

Plastyka krocza – regeneracja intymności

W należącym do Grupy Scanmed Multimedis Szpitalu św. Rafała, kompleksowe usługi z zakresu ginekologii estetycznej, łączą chirurgię z endokrynologią i medycyną anti-aging. W ramach Poradni Ginekologii Estetycznej wykonywane jest pomniejszenie rozciągniętej wskutek porodu pochwy oraz korekcja zagłębiania się pęcherza moczowego i odbytnicy do pochwy (waginoplastyka). Zabiegi obejmują również operacje plastyczne krocza (perineoplastyka). Z poradnią związany jest m.in. prof. dr hab. n. med. Józef Krzysiek, specjalista endokrynolog, ginekolog-położnik.

Zwiotczenia i poszerzenie pochwy leczy również Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody, który oferuje dwie metody leczenia: laserowy zabieg zwężania pochwy laserem Erbowo–Yagowym marki Fotona oraz zabieg z zastosowaniem nici liftingujących Vaginal Narrower. Zabieg poprzedzają obowiązkowe badania: biocenozy i cytologii. Zespół lekarzy ginekologów tworzy m.in. ginekolog-endokrynolog, specjalizujący się w leczeniu niepłodności, doc. dr n. med. Aleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz.

Jak tłumaczą lekarze Specjalistycznego Centrum Medycznego Chirurgii Małoinwazyjnej SCM, operacje plastyczne pochwy wykonuje się w stanach obniżenia jednej lub obu ścian pochwy, po przebyciu pęknięcia lub nadmiernego rozciągnięcia krocza. Oprócz waginoplastyki pochwy i jej przedsionka, ofertę Ginekologii Plastycznej SCM stanowi również procedura odmładzająca – rewitalizacja pochwy. Zabiegi operacyjne z ginekologii plastycznej oraz estetycznej wykonuje dr n. med. Rafał Kuźlik, specjalista ginekolog-położnik. 

Zabiegi z ginekologii estetycznej stanowią także część bogatej oferty krakowskiej Kliniki Medycyny Estetycznej. Chirurgiczne zwężenie pochwy poprzez zacieśnienie tkanek otaczających i mięśni wraz z redukcją nadmiaru błony śluzowej pochwy, wykonamy tu w celu m.in. poprawy napięcia struktury powięzi. Zabiegi przeprowadza lek. med. Iwona Rubik, specjalista II stopnia z ginekologii i położnictwa, członek m.in. Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej, certyfikowana w zakresie chirurgii estetycznej kobiecych zewnętrznych narządów płciowych. 

Laserową plastykę pochwy MonaLisa Touch w ramach oferty Ginekologii Estetycznej i Urologii Der-Med Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznego, wykonuje lek. med. Ewa Posadzka. Związana m.in. z Kliniką Ginekologii i Onkologii w Krakowie, specjalizuje się w położ­nic­twie i gine­ko­lo­gii, ze szczególnym uwzględnieniem uroginekologii oraz leczenia zabu­rzeń sta­tyki mied­nicy mniej­szej i gine­ko­lo­gii endo­sko­powej. W zakresie swoich usług, w ramach Centrum świadczy ponadto zabiegi laserowej rewitalizacji pochwy MonaLisa Touch, poprzedzone cyto­lo­gią.

W odległości 10 km od Krakowa, zabiegi z ginekologii estetycznej oferuje usytuowana na terenie Jurajskiego Parku Krajobrazowego, Klinika Alma-Medica w Zabierzowie. Korekcję szerokości pochwy wykonamy tu ze wskazań związanych z podniesieniem komfortu życia pacjentki, a procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i wymaga przynajmniej jednodniowego pobytu w Klinice. Operacja przewiduje połączenie zabiegu waginoplastyki z labioplastyką. Strefa chirurgiczna wraz z częścią hospitalizacyjną zajmuje wyodrębnione piętro w Klinice, zapewniając poczucie komfortu i pełną dyskrecję.

 

Sala operacyjna w Medistica Medical Group Sala operacyjna w Medistica Medical Group

Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat plastyka pochwy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…