MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Lekarze wykonujący plastyka pochwy w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa plastyka pochwy w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

dr n. med. Przemysław Kądziołka

ginekolog-położnik

w Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska

9,4 / 10

Plastyka pochwy Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka pochwy w 2 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 8000 zł w Medi Art Clinic, najwyższa to 10500 zł, natomiast średni koszt to 9250 zł.

Ile kosztuje plastyka pochwy w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka pochwy w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 19 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka pochwy w innych miastach.

Plastyka pochwy w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Zabieg waginoplastyki z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Polega na obkurczeniu ścian pochwy, co skutkuje poprawą jej funkcjonalności oraz zwiększeniem komfortu życia seksualnego. Plastyka pochwy najczęściej przeprowadzana jest u kobiet, u których w wyniku porodu doszło do rozciągnięcia narządów rodnych. Procedura przeprowadzana jest na ogół w znieczuleniu ogólnym i trwa od 1 do 2 godzin. W trakcie operacji używane są szwy rozpuszczalne. Niejednokrotnie waginoplastyka łączona jest z plastyką warg sromowych mniejszych i większych. Po zabiegu należy zachować wstrzemięźliwość seksualną przez około 6 tygodni.

Zabieg poprawy elastyczności pochwy w Poznaniu – gdzie można się na niego udać

Plastyka pochwy możliwa jest do wykonania w Prywatnej Lecznicy Certus. Placówka jest pierwszym wielospecjalistycznym szpitalem prywatnym w Polsce. Z zakresu zabiegów ginekologicznych, oprócz plastyki pochwy, w szpitalu wykonać można również usunięcie polipa szyjki macicy oraz łyżeczkowanie diagnostyczne jajnika. Oferta ośrodka obejmuje także wycięcie macicy z przydatkami lub bez oraz wycięcie macicy z przydatkami wraz z częściowym lub całkowitym wycięciem pochwy z powodu zmiany płci.

Pacjentki, pragnące poddać się zabiegowi waginoplastyki, udać się mogą również do Kliniki Promienistej. Oferta placówki obejmuje plastykę przedniej ściany pochwy, plastykę tylnej ściany pochwy z ewentualną operacją przepukliny zagłębienia odbytniczo-macicznego oraz plastykę krocza z odtworzeniem środka ścięgnistego. W zależności od danego przypadku, w szpitalu przeprowadza się jedną wybraną procedurę lub wszystkie jej etapy łącznie. Z zakresu kosmetoginekologii w klinice wykonuje się także zabiegi zwężeń i zarośnięć pochwy, zmniejszenia warg sromowych mniejszych, rekonstrukcji błony dziewiczej oraz operacje naprawcze pęknięcia szyjki macicy.

W swojej ofercie zabieg poprawy elastyczności pochwy ma także dr n. med. Dariusz Szpurek, ginekolog i położnik. Doświadczenie zdobywał Klinice Ginekologii Operacyjnej Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Odbył staż w szpitalu Obagi Plastic Surgery And Dermatology Hospital, Riyadh w Arabii Saudyjskiej. Zabieg plastyki pochwy przeprowadza metodą chirurgiczną oraz za pomocą lasera diodowego. Wykonuje również plastykę krocza oraz plastykę warg sromowych mniejszych i większych. Specjalizuje się również w procedurach laserowych, w tym m.in. modelowaniu zewnętrznych narządów płciowych.Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat plastyka pochwy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…