MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Lekarze wykonujący plastyka pochwy w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa plastyka pochwy w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa plastycznego.

lek. Agnieszka Harabin-Matysiak

ginekolog-położnik, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Royal Clinic

10 / 10

Plastyka pochwy Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka pochwy w 8 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 2500 zł w NewU Institute, najwyższa to 6000 zł, natomiast średni koszt to 4674 zł.

Ile kosztuje plastyka pochwy w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka pochwy w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 19 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka pochwy w innych miastach.

Plastyka pochwy w Warszawie - gdzie najlepiej?

Sala operacyjna w Klinika Medyczna Wilmed Sala operacyjna w Klinika Medyczna Wilmed

Jest pewna dziedzina chirurgii plastycznej, która pomaga wielu kobietom, mimo że żadna z nich raczej nie pochwali się znajomym takim zabiegiem. To plastyka pochwy, zwana też waginoplastyką. Rozwija się bardzo szybko, ponieważ i same kobiety coraz śmielej podejmują decyzję o poprawie wyglądu swoich miejsc intymnych – czy to zmienionego po porodach, czy istniejącego od urodzenia i wpędzającego w kompleksy.

Plastyka pochwy to zabieg trwający ok. 1-1,5 godziny, przeprowadzany w znieczuleniu dożylnym, miejscowym lub zewnątrzoponowym. Polega na chirurgicznym wyprofilowaniu pochwy i często bywa łączony z labioplastyką (plastyką warg sromowych). Dzięki operacji pacjentka nie tylko pozbywa się kompleksów, ale także znacząco poprawia się jej życie seksualne.

Specjaliści chirurgii plastycznej w Warszawie

W Polsce ginekologia estetyczna rozwija się od niedawna, ale prężnie. Klinik, w których pacjentki mogą chirurgicznie usunąć typowo kobiece kompleksy, jest coraz więcej. Przoduje w nich Warszawa – dosłownie i w przenośni. To właśnie tu mieści się Medifem, pierwsza w kraju klinika kosmetoginekologii, założona w 1992 roku przez dr Andrzeja Barwijuka. Jest on autorem ok. 50 naukowych publikacji, a także członkiem amerykańskich towarzystw FACOG, ISC, FAAGL oraz polskich PTG i PTW. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej przeprowadza także w klinice IQ Medica.

W Warszawie pracuje również słynny chirurg plastyczny, dr n. med. Andrzej Sankowski (Klinika Chirurgii Plastycznej dr A. Sankowskiego), autor pierwszego w Polsce doktoratu na temat immunologii tkankowej. Prócz tego jest autorem 3 podręczników chirurgicznych oraz 58 publikacji. W swojej placówce zgromadził zespół wybitnych specjalistów. Należy do nich, między innymi, prof. Agata Karowicz-Bilińska, przeprowadzająca zabiegi ginekologii estetycznej. Od 2006 roku współpracuje z Johns Hopkins Hospital School of Public Health w Baltimore, a także prowadzi prywatną praktykę w Łodzi.

Natomiast lek. med. Andrzej Wincewicz (Char-Med) jest specjalistą położnikiem-ginekologiem o podwójnych kwalifikacjach i obywatelstwie (polskie i brytyjskie). Ponad 23 lata pracował w Wielkiej Brytanii, gdzie nostryfikował się oraz zdał specjalistyczne egzaminy z położnictwa i ginekologii Królewskiego Towarzystwa Położników i Ginekologów w Wielkiej Brytanii. W centrum medycznym przeprowadza zabiegi plastyki krocza, a także usuwania i odtwarzania błony dziewiczej.

Kliniki ginekologii estetycznej – plastyka pochwy profesjonalnie, szybko i bezboleśnie

W AGKlinik (noszącej także nazwę Kliniki Sztuk Pięknych dr Adama Gumkowskiego) pacjentki mogą poddać się plastyce przedniej lub tylnej ściany krocza oraz plastyce krocza. Dzięki operacji pochwa jest na nowo zwężona, a napięcie jej mięśni wzmocnione. W czasie zabiegu lekarz odtwarza mięśnie dna miednicy i usuwa nadmiar śluzówki pochwy. W klinice takie operacje przeprowadza dr Robert Bartkowiak, specjalista ginekolog położnik.

Również dr Joanna Pabich-Worożbit (Uni Klinik) jest ginekologiem położnikiem wykonującym zabiegi kosmetoginekologii. Nie może być lepszego połączenia – jej pacjentki czują się wyjątkowo pewnie, mając takiego lekarza. W klinice przeprowadza waginoplastykę (nierzadko połączoną z plastyką krocza), a także hymenoplastykę, czyli odtworzenie błony dziewiczej.

W Gold Clinic Medycyna i Ginekologia Estetyczna pacjentki mogą uzyskać efekt zwężenia dzięki zabiegowi obkurczenia pochwy. Specjaliści kliniki stosują w tym celu laser Er-Yag Fotona, którego wiązka stymuluje kolagen w błonie śluzowej pochwy i powięzi wewnątrzmiednicznej. W efekcie pochwa obkurcza się i napina, zmniejszając przez to swój obwód. Zabiegi wykonuje dr Maciej Rogala.

 

Gabinet zabiegowy w Premium Medical Gabinet zabiegowy w Premium Medical

Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat plastyka pochwy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…