Przeszczep włosów Wrocław

Cierpisz z powodu łysienia androgenowego? A może straciłeś włosy z powodu urazu? Jeśli rozważasz zabieg, jakim jest przeszczep włosów, zapoznaj się z poniższa listą 3 wrocławskich klinik, które się w nim specjalizują. Obejrzyj profile lekarzy i porównaj cenniki, by wybrać odpowiadającą Ci placówkę. Z nami wygodnie zapiszesz się na wizytę!

Centrum Medyczne Bieniek

Wrocław, ul. Czechowicka 11
9,4 / 10  •  Znakomita  •  584 opinii

Jestem tydzień po zabiegu czuję się bardzo dobrze, efekt będzie dopiero widać około 3 miesięcy. A w pełni efekt od 8 miesięcy do 1 roku. Sam zabieg przebiegł bardzo dobrze, sprawnie i bezboleśnie może trochę bolały zastrzyki ze znieczuleniem, ale idzie wytrzymać. Jestem zadowolona i teraz czekam na efekt. ~ Ela (Przeszczep włosów FUE u kobiet, lek. Sławomir Pyziak)

 • Przeszczep włosówzadzwoń
 • Przeszczep włosów FUE u mężczyznzadzwoń
 • Przeszczep włosów FUE u kobietzadzwoń
 • Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosówzadzwoń

Lekarze wykonujący zabiegi przeszczepiania włosów we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa przeszczep włosów we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Artur Kierach

lekarz

w HairCenter Kierach

ocena 4,7 / 5  (3 opinii)
lek. Piotr Rataj

chirurg ogólny

w Prestige Clinic

ocena 4,5 / 5  (47 opinii)
lek. Sławomir Pyziak

lekarz

w Centrum Medyczne Bieniek

ocena 4,3 / 5  (4 opinii)

Zabiegi przeszczepiania włosów Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi przeszczepiania włosów we Wrocławiu na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 7000 zł za przeszczep włosów FUT u kobiet natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 12000 zł (przeszczep włosów FUT u kobiet).

Ile kosztuje zabiegi przeszczepiania włosów we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi przeszczepiania włosów w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi przeszczepiania włosów we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Przeszczep włosów FUE u mężczyzn
  Wrocław, Strzelecki 24
  ORIENTACYJNE CENY: 9 900 - 12 900 zł - zakola (w zależności od rozległości zabiegu), 14 900 - 20 900 zł - przód głowy z odtworzeniem linii włosów, 9 900 - 22 900 zł -czubek głowy

  od 9900 zł
  do 9900 zł

 • Przeszczep włosów FUT u mężczyzn
  Wrocław, Rajska 73
  podczas jednego zabiegu maksymalnie można wszczepić do 1700 unitów mały 7000 (około 600 graftów) średni 9000 (okolo 1000 graftów) duży 12000 (około 1500 graftów)

  od 7000 zł
  do 12000 zł

 • Przeszczep włosów FUE u kobiet
  Wrocław, Strzelecki 24
  ORIENTACYJNE CENY: 9 900 - 12 900 zł - zakola (w zależności od rozległości zabiegu), 14 900 - 20 900 zł - przód głowy z odtworzeniem linii włosów, 9 900 - 22 900 zł -czubek głowy

  od 9900 zł
  do 9900 zł

 • Przeszczep włosów FUT u kobiet
  Wrocław, Rajska 73
  podczas jednego zabiegu maksymalnie można wszczepić do 1700 unitów

  od 7000 zł
  do 12000 zł

Posiadamy również ofertę w 10 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi przeszczepiania włosów w innych miastach.

Zabiegi przeszczepiania włosów we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Przeszczep włosów to zabieg skierowany do kobiet i mężczyzn, którzy z powodu wieku, skłonności genetycznych lub obrażeń mechanicznych stracili owłosienie głowy lub innych miejsc ciała. Wówczas chirurg może przeszczepić mieszki włosowe z okolic, które nie ulegają łysieniu. Niezależnie od wybranej metody transplantacji, zabieg trwa zazwyczaj do 6 godzin, a jego długość jest uzależniona od stopnia skomplikowania procedury i wielkości poddanego jej obszaru.

Kadra w Centrum Medyczne Bieniek Kadra w Centrum Medyczne Bieniek

Przeszczep włosów we Wrocławiu

W zlokalizowanym w dzielnicy Krzyki Centrum Medycznym Bieniek, przeszczep włosów przeprowadza lek. Sławomir Pyziak. Wiedzę i doświadczenie zdobywał m.in. w Norwegii i Szwecji, gdzie zyskał uznanie szkoleniowców i dołączył do Poseidonkliniken w Sztokholmie, gdzie pracuje do dziś. Doktor Pyziak włosy przeszczepia metodą FUE, w której mieszki włosowe pobiera się z tyłu i boków głowy i przeszczepia je w miejsca owłosienia pozbawione.

Odzyskać utracone owłosienie można także w  Prestige Clinic (dzielnica Fabryczna). Przeszczepy włosów przeprowadza tutaj kierujący placówką lek. med. Piotr Rataj, specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej. Stosowaną przez niego techniką jest FUT. Polega ona nie na pobraniu pojedynczych graftów, a całego paska włosów. Ze względu na to, iż mieszki włosowe pobierane z okolicy dawczej są nienaruszone, szanse na przyjęcie się przeszczepu są bardzo wysokie.

Gdzie poddać się transplantacji włosów?

Przeprowadzenie operacji przeszczepu włosów wymaga dużej wprawy i doświadczenia. Tego z pewnością nie brakuje dr Marwanowi Saifi, założycielowi Centrum Transplantacji Włosów i Medycyny Estetycznej Am-Med. Lekarz leczy łysiejących pacjentów już od 25 lat i jest twórcą własnego, opatentowanego urządzenia do przeprowadzanie przeszczepu – The Hemostatic Dilator. We jego wrocławskiej klinice przeprowadzane są zarówno zabiegi metodą STRIP i FUE, a także FUT. Placówka z sukcesami przeprowadza transplantację włosów u kobiet i mężczyzn, a także rekonstruuje brwi.

Pozostałe wrocławskie placówki

Sala operacyjna w Prestige Clinic Sala operacyjna w Prestige Clinic

O ogólnopolskiej sławie można mówić w przypadku Centrum Estetyki dr Kulczyckiej, w której przeszczepy przeprowadzane są za pomocą innowacyjnej metody SAFER. Francuskie urządzenie NeoGraft firmy Medicamat umożliwia szybkie i małoinwazyjne pobranie mieszków włosowych, co zapobiega ich niszczeniu oraz powstawaniu blizn pooperacyjnych. Sam zabieg trwa średnio o połowę krócej niż w przypadku tradycyjnych metod, a pacjent szybciej wraca do normalnej aktywności. Operacje przeprowadza dr Aleksandra Kulczycka, lekarz medycyny estetycznej, która specjalizuje się także w usuwaniu owłosienia oraz rekonstrukcji brwi.

Przeszczep włosów. Cena we Wrocławiu

Aby poddać się przeszczepowi włosów we Wrocławiu, należy być naszykowanym na wydatek minimum 5000 zł. Cena ta może wzrosnąć do nawet 12 tys. zł. Wszystko zależy od danej placówki, a także liczby graftów pobranych do przeszczepu.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi przeszczepiania włosów w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat zabiegi przeszczepiania włosów