Przeszczep włosów Kraków

Borykasz się z łysieniem, a jedyną metodą na odzyskanie straconych włosów jest ich przeszczep? Nie przegap poniższej listy 3 klinik w Krakowie, w których można poddać się transplantacji włosów. Zapoznaj się z ich ofertami, cennikami, a także profilami lekarzy. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę konsultacyjną, podczas której lekarz dobierze odpowiednią dla Ciebie metodę zabiegową.

Kraków, ul. Krzywa 8 lok. 1

Centrum DER-MED Kraków

4,8 / 5  (233 opinii)  rozwiń

Polecam. Szybki powrót do zdrowia, mało komplikacji, a zmiana spora:) ~ Mz (Przeszczep włosów metodą SAFER u kobiet, lek. Tomasz Mierzwiński)

  • Przeszczep włosów od 3500 zł
  • Przeszczep włosów metodą SAFER u mężczyzn od 3500 zł
  • Przeszczep włosów metodą SAFER u kobiet od 3500 zł
  • Przeszczep brwi od 3500 zł
  • Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów (przedzabiegowa)  150 zł

Lekarze wykonujący zabiegi przeszczepiania włosów w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa przeszczep włosów w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Robert Wilk

chirurg ogólny, chirurg dziecięcy

w Centrum DER-MED Kraków

ocena 4,0 / 5  (3 opinii)

Zabiegi przeszczepiania włosów Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi przeszczepiania włosów w Krakowie na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 2500 zł za przeszczep włosów FUE u kobiet natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 3500 zł (przeszczep włosów metodą SAFER u kobiet).

Ile kosztuje zabiegi przeszczepiania włosów w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi przeszczepiania włosów w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi przeszczepiania włosów w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Przeszczep włosów FUE u mężczyzn
Kraków, Wodociągowa 47
11 zł / graft Jednorazowo przeszczepiamy od 300 do 1500 graftów.

od 3300 zł do 3300 zł

Kraków, Biskupia 4
1 graft - 11 PLN

od 2500 zł do 2500 zł

Przeszczep włosów metodą SAFER u mężczyzn
Kraków, Krzywa 8
cena za jeden unit - 13 zł; minimalna cena wykonania zabiegu - 3500 zł

od 3500 zł do 3500 zł

Przeszczep włosów FUE u kobiet
Kraków, Wodociągowa 47
11 zł / graft Jednorazowo przeszczepiamy od 300 do 1500 graftów.

od 3300 zł do 3300 zł

Kraków, Biskupia 4
1 graft - 11 PLN

od 2500 zł do 2500 zł

Przeszczep włosów metodą SAFER u kobiet
Kraków, Krzywa 8
cena za jeden unit - 13 zł; minimalna cena wykonania zabiegu - 3500 zł

od 3500 zł do 3500 zł

Posiadamy również ofertę w 11 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi przeszczepiania włosów w innych miastach.

Zabiegi przeszczepiania włosów w Krakowie - gdzie najlepiej?

Istnieje kilka sposobów przeszczepów włosów. Różnią się one m.in. sposobem pozyskania włosów niezbędnych do przeszczepu oraz obszarami ciała, z których są one pobierane. Wybór najlepszej metody powinien być kompromisem między marzeniami pacjenta, a możliwymi do uzyskania efektami. Niezależnie od wybranego sposobu, włosy wszczepia się tak samo, a sam zabieg trwa kilka godzin.

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

Przeszczep włosów w Krakowie

Jedną z krakowskich placówek, które oferują swoim pacjentom przeszczep włosów, jest położona w dzielnicy Zwierzyniec Bona Dea. Stosowaną w ośrodku techniką jest FUE, czyli metoda, w której mieszki włosowe z okolicy potylicznej przeszczepia się do miejsc, których dotyczy łysienie. Zabieg ten można przeprowadzić zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Inne krakowskie placówki, w których przeprowadzana jest transplantacja włosów, to:

  • Instytut Piękna Bielenda (Stare Miasto)
  • Villa Dermatica (Swoszowice)
  • Centrum PLMED (Stare Miasto)

Przeszczep włosów S.A.F.E.R.

W klinice Dermed (Stare Miasto) przeszczepu włosów dokonuje się przy zastosowaniu metody S.A.F.E.R., czyli Suction Assisted Follicular Extraction and Re-implantation. Przy pomocy specjalnego urządzenia delikatnie i za pomocą minimalnych nacięć pobiera się mieszki włosów, które następnie są „wstrzeliwane” w skórę. Metoda jest chętnie wykorzystywana także do rekonstrukcji brwi i rzęs i uchodzi za bardzo bezpieczną oraz zapewniającą szybszą rehabilitację. Zabieg przeprowadza lek. Robert Wilk, chirurg ogólny i dziecięcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. 

Gdzie jeszcze na transplantację włosów?

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

W Krakowie przeszczepowi włosów można poddać się w Medical Hair Poland, które posiada kilka klinik operacyjnych na terenie całego kraju. Lekarze placówki wykonują przeszczepy za pomocą urządzenia Follicular Unit Extractor. Jednym z pracujących tutaj lekarzy jest dr n. med. Sławomir Pietruszko, specjalista chirurgii, ekspert w dziedzinie przeszczepu włosów. Kolejna medyczna placówka, w której można poddać się przeszczepom włosów, to NZOZ Ars-Medica. Pracuje tutaj między innymi lek. med. Marek Ciesiński, chirurg ogólny i plastyczny, absolwent Akademii Medycznej w Krakowie. 

W Krakowie swoją filię ma też San-Med Hair Transplant Specjalistyczna Praktyka Lekarska Sandelewski Artur. Poza tradycyjnymi metodami, przeprowadza się tutaj także przeszczepy BHT: Body Hair Transplant, gdzie mieszki włosów pozyskuje się z innych powierzchni niż głowa: klatki piersiowej, brody czy pach.

Ile kosztuje przeszczep włosów w Krakowie?

Ceny w większości krakowskich placówek zaczynają się od 3000 zł. Ostateczny koszt zabiegu jest uzależniony m.in. od wielkości obszaru objętego przeszczepem.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi przeszczepiania włosów w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.