Przeszczep włosów Kraków

Borykasz się z łysieniem, a jedyną metodą na odzyskanie straconych włosów jest ich przeszczep? Nie przegap poniższej listy 6 klinik w Krakowie, w których można poddać się transplantacji włosów. Zapoznaj się z ich ofertami, cennikami, a także profilami lekarzy. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę konsultacyjną, podczas której lekarz dobierze odpowiednią dla Ciebie metodę zabiegową.

Centrum DER-MED Kraków

Kraków, ul. Krzywa 8 lok. 1
9,3 / 10  •  Znakomita  •  153 opinii

Polecam. Szybki powrót do zdrowia, mało komplikacji, a zmiana spora:) ~ Mz (Przeszczep włosów metodą FUE SAFER u kobiet, lek. Tomasz Mierzwiński)

  • Przeszczep włosów od 4500 zł
  • Przeszczep włosów metodą FUE SAFER u mężczyzn od 4500 zł
  • Przeszczep włosów metodą FUE Neograft u mężczyzn od 4500 zł
  • Przeszczep włosów metodą FUE Neograft u kobiet od 4500 zł
zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów 250 zł
  • Konsultacja lekarska do zabiegu implantacji włosów NIDO®zadzwoń

Lekarze wykonujący zabiegi przeszczepiania włosów w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa przeszczep włosów w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Małgorzata Ozaist

chirurg ogólny

w Centrum DER-MED Kraków

9,2 / 10
lek. Tomasz Mierzwiński

chirurg ogólny

w Bona Dea Medycyna Estetyczna

8,7 / 10

Zabiegi przeszczepiania włosów Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi przeszczepiania włosów w Krakowie na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 13 zł za przeszczep włosów FUE u kobiet natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 24000 zł (przeszczep włosów FUE UN-SHAVEN u mężczyzn).

Ile kosztuje zabiegi przeszczepiania włosów w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi przeszczepiania włosów w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi przeszczepiania włosów w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 9 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi przeszczepiania włosów w innych miastach.

Zabiegi przeszczepiania włosów w Krakowie - gdzie najlepiej?

Istnieje kilka sposobów przeszczepów włosów. Różnią się one m.in. sposobem pozyskania włosów niezbędnych do przeszczepu oraz obszarami ciała, z których są one pobierane. Wybór najlepszej metody powinien być kompromisem między marzeniami pacjenta, a możliwymi do uzyskania efektami. Niezależnie od wybranego sposobu, włosy wszczepia się tak samo, a sam zabieg trwa kilka godzin.

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

Przeszczep włosów w Krakowie

Jedną z krakowskich placówek, które oferują swoim pacjentom przeszczep włosów, jest położona w dzielnicy Zwierzyniec Bona Dea. Stosowaną w ośrodku techniką jest FUE, czyli metoda, w której mieszki włosowe z okolicy potylicznej przeszczepia się do miejsc, których dotyczy łysienie. Zabieg ten można przeprowadzić zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Inne krakowskie placówki, w których przeprowadzana jest transplantacja włosów, to:

  • Instytut Piękna Bielenda (Stare Miasto)
  • Villa Dermatica (Swoszowice)
  • Centrum PLMED (Stare Miasto)

Przeszczep włosów S.A.F.E.R.

W klinice Dermed (Stare Miasto) przeszczepu włosów dokonuje się przy zastosowaniu metody S.A.F.E.R., czyli Suction Assisted Follicular Extraction and Re-implantation. Przy pomocy specjalnego urządzenia delikatnie i za pomocą minimalnych nacięć pobiera się mieszki włosów, które następnie są „wstrzeliwane” w skórę. Metoda jest chętnie wykorzystywana także do rekonstrukcji brwi i rzęs i uchodzi za bardzo bezpieczną oraz zapewniającą szybszą rehabilitację. Zabieg przeprowadza lek. Robert Wilk, chirurg ogólny i dziecięcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. 

Gdzie jeszcze na transplantację włosów?

Gabinet zabiegowy w Centrum PLMED Gabinet zabiegowy w Centrum PLMED

W Krakowie przeszczepowi włosów można poddać się w Medical Hair Poland, które posiada kilka klinik operacyjnych na terenie całego kraju. Lekarze placówki wykonują przeszczepy za pomocą urządzenia Follicular Unit Extractor. Jednym z pracujących tutaj lekarzy jest dr n. med. Sławomir Pietruszko, specjalista chirurgii, ekspert w dziedzinie przeszczepu włosów. Kolejna medyczna placówka, w której można poddać się przeszczepom włosów, to NZOZ Ars-Medica. Pracuje tutaj między innymi lek. med. Marek Ciesiński, chirurg ogólny i plastyczny, absolwent Akademii Medycznej w Krakowie. 

W Krakowie swoją filię ma też San-Med Hair Transplant Specjalistyczna Praktyka Lekarska Sandelewski Artur. Poza tradycyjnymi metodami, przeprowadza się tutaj także przeszczepy BHT: Body Hair Transplant, gdzie mieszki włosów pozyskuje się z innych powierzchni niż głowa: klatki piersiowej, brody czy pach.

Ile kosztuje przeszczep włosów w Krakowie?

Ceny w większości krakowskich placówek zaczynają się od 3000 zł. Ostateczny koszt zabiegu jest uzależniony m.in. od wielkości obszaru objętego przeszczepem.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi przeszczepiania włosów w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat zabiegi przeszczepiania włosów

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…