Przeszczep włosów Poznań

Zastanawiasz się ile kosztuje przeszczep włosów w Poznaniu? Koniecznie sprawdź poniższą listę 2 klinik, które posiadają ten zabieg w swojej ofercie. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę u specjalisty, podczas której omówisz z nim możliwe do zastosowania metody przeszczepu włosów i ustalisz termin zabiegu.

Mandala Clinic

Poznań, ul. Zofii Nałkowskiej 59 lok. U3
4,4 / 5  (115 opinii)  rozwiń

Uważam że sam zabieg był ok. Powinna być informacja, że włosy przed zabiegiem powinny być skrócone, dlatego że po wycięciu paska włosów są zszywane i dlatego ciężko wyciągnąć szwy. Poza tym zszycie rany było na tzw. okretke ~ Tomasz (Przeszczep włosów, lek. Samir Ibrahim)

 • Przeszczep włosów FUE u mężczyzn od 16000 zł
 • Przeszczep włosów FUE u kobiet od 16000 zł
 • Przeszczep włosów FUT u mężczyzn od 10000 zł
 • Przeszczep włosów FUT u kobiet od 10000 zł
 • Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosówzadzwoń

Lekarze wykonujący zabiegi przeszczepiania włosów w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa przeszczep włosów w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. dent. Agnieszka Majewska

stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

w Medi Art Clinic

ocena 5,0 / 5  (5 opinii)

Zabiegi przeszczepiania włosów Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi przeszczepiania włosów w Poznaniu na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 10000 zł za przeszczep włosów FUT u kobiet natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 16000 zł (przeszczep włosów FUE u kobiet).

Ile kosztuje zabiegi przeszczepiania włosów w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi przeszczepiania włosów w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi przeszczepiania włosów w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Przeszczep włosów FUE u mężczyzn
  Poznań, Zofii Nałkowskiej 59
  16 zł za jeden unit, minimalna ilość przeszczepów - 1 000 unitów Wykonywany jest również włosów na brodę.

  od 16000 zł do 16000 zł

 • Przeszczep włosów FUT u mężczyzn
  Poznań, Zofii Nałkowskiej 59
  10 zł za jeden unit, minimalna ilość przeszczepów - 1 000 Unitów

  od 10000 zł do 10000 zł

 • Przeszczep włosów FUE u kobiet
  Poznań, Zofii Nałkowskiej 59
  16 zł za jeden unit, minimalna ilość przeszczepów - 1 000 Unitów

  od 16000 zł do 16000 zł

 • Przeszczep włosów FUT u kobiet
  Poznań, Zofii Nałkowskiej 59
  9 zł za jeden unit, minimalna ilość przeszczepów - 1 000 Unitów

  od 10000 zł do 10000 zł

Posiadamy również ofertę w 11 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi przeszczepiania włosów w innych miastach.

Zabiegi przeszczepiania włosów w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Utrata włosów jest dla wielu osób najbardziej przykrą oznaką postępującego czasu i powodem licznych kompleksów. Transplantologia od lat daje takim pacjentom możliwość przeszczepu włosów różnymi metodami, m.in. FUE i FUT. Niezależnie od wybranego sposobu, po zabiegu trzeba liczyć się ze zwolnieniem lekarskim trwających do dwóch tygodni, a pacjent może spodziewać się obrzęku czoła i okolicy oczu przez pierwsze kilka dni po przeszczepie.

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Przeszczep włosów w Poznaniu

W Mandala Beauty Clinic (dzielnica Jeżyce) przeszczepy włosów u kobiet i mężczyzn przeprowadza się z wykorzystaniem dwóch popularnych metod: FUE i FUT. W przypadku tej pierwszej, pojedyncze grafty (mieszki włosowe) pobiera się z okolicy nie objętej łysieniem - zwykle są to boki i tył głowy. Technika FUT zakłada z kolei pobranie całego paska skóry z wieloma mieszkami. Wybór odpowiedniej metody zależy od stopnia łysienia oraz efektów, na jakich zależy pacjentowi. 

W dzielnicy Jeżyce mieści się także Medi Art Institute, gdzie dostępny jest przeszczep włosów Smart Graft, a także zabieg Regenera Activa - leczenie łysienia przeszczepem komórek macierzystych. Ośrodek może zaproponować swoim pacjentom również przeszczep brwi i rzęs.

Gdzie jeszcze na transplantację włosów?

Przeszczepy włosów to także specjalność Kliniki Kolasiński – Hair Clinic Poznań. Właśnie od leczenia łysienia placówka rozpoczynała swoją działalność. Leczeniem łysiny zajmuje się tutaj dr med. Jerzy Kolasiński, absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Doktor jest członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów. Co ciekawe, otrzymał także tytuł Fellow of The International Society of Hair Restoration Surgery, przyznawany najlepszym chirurgom wykonującym przeszczepy włosów. Pracuje tutaj także dr n. med. Małgorzata Kolenda, współzałożycielka Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów.

Pozostałe poznańskie placówki

Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic

Transplantologię włosów w swojej ofercie posiada również Klinika Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed. Pracuje tutaj dr n. med. Małgorzata Kuźlan, specjalistka chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Chirurgii Plastycznej słynnego szpitala w Polanicy Zdroju, a także podczas stażu w Karolinska Institute w Sztokholmie.

Kolejna placówka zajmująca się przeszczepami włosów to firma Medical Hair, która działa w wielu miastach na terenie Polski, w tym w Poznaniu. Klinika przeprowadza operacje z wykorzystaniem metod STRIP i FUE. W Poznaniu funkcję konsultanta pełni dr n. med. Wiktor Soroko, specjalista alergolog i dermatolog.

Przeszczep włosów. Cena w Poznaniu

Cena transplantacji włosów jest uzależniona od wielu czynników, m.in. wybranej metody oraz wielkości powierzchni poddawanej zabiegowi. Koszt zabiegu można oszacować podczas wizyty wstępnej u specjalisty.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi przeszczepiania włosów w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat zabiegi przeszczepiania włosów