Przeszczep włosów Gdańsk i okolice

Chcesz poddać się przeszczepowi włosów w Gdańsku? Dobrze trafiłeś! Na naszym portalu porównasz ceny zabiegów i zapoznasz się z profilami poszczególnych placówek i lekarzy. Listę 1 klinik plastycznych z Gdańska znajdziesz poniżej. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na wizytę u specjalisty celem ustalenia terminu zabiegu. Z nami zrobisz to szybko i wygodnie!

Bezpośrednio w Gdańsku nie dysponujemy placówką wykonującą zabiegi przeszczepiania włosów, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Gdańska. Zabiegi przeszczepiania włosów można przeprowadzić m.in. w Medi Art Clinic w Poznaniu (244 km od Gdańska). Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Zabiegi przeszczepiania włosów w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Osoby, które straciły włosy z przyczyn genetycznych, w wyniku starzenia lub urazów mechanicznych, mogą poddać się zabiegowi, jakim jest przeszczep włosów. Lekarze korzystają z wielu metod, które różnią się między sobą m.in. sposobem pobierania graftów (mieszków włosowych) do przeszczepu oraz lokalizacją, z której są one pobierane. Do najpopularniejszych metod należą: FUE, FUT i SAFER.

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Przeszczep włosów metodą FUE

Jedną z najpopularniejszych metod przeszczepiania włosów jest FUE (Follicular Unit Extraction). Polega ona na pobraniu poszczególnych mieszków włosowych przy pomocy specjalnego narzędzia, które nakłuwa skórę i umożliwia wyjęcie z niej mieszków włosowych. Tak zwane grafty pobiera się z okolic nie zagrożonych łysieniem, tj. z boków i tyłu głowy. Następnie wszczepia się je w określone wcześniej miejsca. Z zabiegiem wiąże się ryzyko zniszczenia niektórych mieszków w trakcie ich pobierania, jednak maleje ono do minimum w przypadku przeprowadzania procedury przez doświadczonego specjalistę. Sama transplantacja FUE jest bezpieczna dla pacjenta i wykonuje się ją w znieczuleniu miejscowym

Transplantacja włosów w Gdańsku

Przeszczepowi włosów w Gdańsku metodą FUE można poddać się w położonej w dzielnicy Oliwa placówce Piękno i Medycyna Dr Pernak. Ośrodek specjalizujący się w medycynie estetycznej dołączył do Kliniki.pl z końcem 2018 roku.
Dostępne zabiegi to:

  • przeszczep włosów FUE u mężczyzn
  • przeszczep włosów FUE u kobiet
  • przeszczep brwi
  • implantacja włosów BIOFIBRE

Procedury przeprowadza lek. Mikołaj Pernak, doświadczony specjalista chirurgii ogólnej i lekarz medycyny estetycznej.

Pozostałe trójmiejskie placówki

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Przeszczepy włosów wykonywane są w gdańskiej Klinice Transplantologii Włosów Hair Volume, gdzie wykorzystywane jest nowoczesne urządzenie firmy S.A.F.E.R, pozwalające na znaczne ograniczenie uszkodzonych mieszków włosowych w porównaniu do metod STRIP i FUE. Urządzenie do pobierania graftów stosuje pneumatyczną głowicę, która wchodzi w głąb skóry tylko na 1mm, co umożliwia precyzyjne pobieranie mieszków do przeszczepu, a automatyzacja procesu skraca czas trwania całej procedury nawet o połowę. W Klinice transplantacja włosów S.A.F.E.R wykorzystywana jest do leczenia łysienia u mężczyzn i kobiet, a także do przeszczepów w obrębie brwi i przeszczepów włosów u dzieci.

Przeszczep włosów w Gdańsku. Cena zabiegu

Za przeszczep włosów FUE w Piękno i Medycyna Dr Pernak trzeba zapłacić minimum 5000 zł. Ostateczna cena jest uzależniona od liczby przeszczepionych graftów, przy czym jeden graft kosztuje 12 zł.

Więcej na temat zabiegi przeszczepiania włosów