Przeszczep włosów Gdańsk

Chcesz poddać się przeszczepowi włosów w Gdańsku? Dobrze trafiłeś! Na naszym portalu porównasz ceny zabiegów i zapoznasz się z profilami poszczególnych placówek i lekarzy. Listę 1 klinik plastycznych z Gdańska znajdziesz poniżej. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na wizytę u specjalisty celem ustalenia terminu zabiegu. Z nami zrobisz to szybko i wygodnie!

Zabiegi przeszczepiania włosów Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi przeszczepiania włosów w Gdańsku na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 5000 zł za przeszczep włosów FUE u kobiet natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 5000 zł (przeszczep włosów FUE u kobiet).

Ile kosztuje zabiegi przeszczepiania włosów w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi przeszczepiania włosów w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi przeszczepiania włosów w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Przeszczep włosów FUE u mężczyzn
  Gdańsk, Grunwaldzka 549
  cena za graft - 12 zł, ostateczna cena uzależniona od ilości przeszczepionych grafów

  od 5000 zł
  do 5000 zł

 • Przeszczep włosów FUE u kobiet
  Gdańsk, Grunwaldzka 549
  cena za graft - 12 zł, ostateczna cena uzależniona od ilości przeszczepionych grafów

  od 5000 zł
  do 5000 zł

Posiadamy również ofertę w 9 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi przeszczepiania włosów w innych miastach.

Zabiegi przeszczepiania włosów w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Osoby, które straciły włosy z przyczyn genetycznych, w wyniku starzenia lub urazów mechanicznych, mogą poddać się zabiegowi, jakim jest przeszczep włosów. Lekarze korzystają z wielu metod, które różnią się między sobą m.in. sposobem pobierania graftów (mieszków włosowych) do przeszczepu oraz lokalizacją, z której są one pobierane. Do najpopularniejszych metod należą: FUE, FUT i SAFER.

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Przeszczep włosów metodą FUE

Jedną z najpopularniejszych metod przeszczepiania włosów jest FUE (Follicular Unit Extraction). Polega ona na pobraniu poszczególnych mieszków włosowych przy pomocy specjalnego narzędzia, które nakłuwa skórę i umożliwia wyjęcie z niej mieszków włosowych. Tak zwane grafty pobiera się z okolic nie zagrożonych łysieniem, tj. z boków i tyłu głowy. Następnie wszczepia się je w określone wcześniej miejsca. Z zabiegiem wiąże się ryzyko zniszczenia niektórych mieszków w trakcie ich pobierania, jednak maleje ono do minimum w przypadku przeprowadzania procedury przez doświadczonego specjalistę. Sama transplantacja FUE jest bezpieczna dla pacjenta i wykonuje się ją w znieczuleniu miejscowym

Transplantacja włosów w Gdańsku

Przeszczepowi włosów w Gdańsku metodą FUE można poddać się w położonej w dzielnicy Oliwa placówce Piękno i Medycyna Dr Pernak. Ośrodek specjalizujący się w medycynie estetycznej dołączył do Kliniki.pl z końcem 2018 roku.
Dostępne zabiegi to:

 • przeszczep włosów FUE u mężczyzn
 • przeszczep włosów FUE u kobiet
 • przeszczep brwi
 • implantacja włosów BIOFIBRE

Procedury przeprowadza lek. Mikołaj Pernak, doświadczony specjalista chirurgii ogólnej i lekarz medycyny estetycznej.

Pozostałe trójmiejskie placówki

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Przeszczepy włosów wykonywane są w gdańskiej Klinice Transplantologii Włosów Hair Volume, gdzie wykorzystywane jest nowoczesne urządzenie firmy S.A.F.E.R, pozwalające na znaczne ograniczenie uszkodzonych mieszków włosowych w porównaniu do metod STRIP i FUE. Urządzenie do pobierania graftów stosuje pneumatyczną głowicę, która wchodzi w głąb skóry tylko na 1mm, co umożliwia precyzyjne pobieranie mieszków do przeszczepu, a automatyzacja procesu skraca czas trwania całej procedury nawet o połowę. W Klinice transplantacja włosów S.A.F.E.R wykorzystywana jest do leczenia łysienia u mężczyzn i kobiet, a także do przeszczepów w obrębie brwi i przeszczepów włosów u dzieci.

Przeszczep włosów w Gdańsku. Cena zabiegu

Za przeszczep włosów FUE w Piękno i Medycyna Dr Pernak trzeba zapłacić minimum 5000 zł. Ostateczna cena jest uzależniona od liczby przeszczepionych graftów, przy czym jeden graft kosztuje 12 zł.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi przeszczepiania włosów w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat zabiegi przeszczepiania włosów

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…