Szpital Medicover

Warszawa, ul. Rzeczypospolitej 5
8,6 / 10  •  Bardzo dobra  •  1775 opinii
 • Resekcja żołądka laparoskopowo od 27900 zł
 • Laparoskopowe zespolenie omijające żołądek / by-pass gastryc... od 29900 zł
 • Leczenie otyłości balonem żołądkowym BIB System od 10500 zł
 • Leczenie otyłości balonem żołądkowym Orbera 365 od 12500 zł
 • Konsultacja w zakresie leczenia otyłości od 300 zł

Nasmed

Warszawa, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7 lok. 184
9,4 / 10  •  Znakomita  •  340 opinii
 • Resekcja żołądka laparoskopowo 24000 zł
 • Laparoskopowe zespolenie omijające żołądek / by-pass gastryc... 28500 zł
 • Leczenie otyłości balonem żołądkowym Heliosphere BAG 10000 zł
 • Usunięcie balonu żołądkowego metodą endoskopową 1500 zł
 • Konsultacja w zakresie leczenia otyłościzadzwoń

Lekarze wykonujący leczenie otyłości w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa leczenie otyłości w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i bariatry.

dr n. med. Naser Dib

chirurg ogólny, flebolog

w Nasmed

ocena 4,8 / 5  (5 opinii)

Leczenie otyłości Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie otyłości w Warszawie na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 8900 zł za leczenie otyłości balonem żołądkowym natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 29900 zł (laparoskopowe zespolenie omijające żołądek / by-pass gastryczny).

Ile kosztuje leczenie otyłości w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie otyłości w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie otyłości w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Leczenie otyłości balonem żołądkowym BIB System
  Warszawa, Wałbrzyska 46
  (znieczulenie - 1000 zł)

  od 9270 zł
  do 9270 zł

  Warszawa, Rzeczypospolitej 5

  od 10500 zł
  do 10500 zł

 • Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo
  Warszawa, Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7

  24000 zł

  Warszawa,

  od 13000 zł
  do 28000 zł

  Warszawa, Rzeczypospolitej 5

  od 27900 zł
  do 27900 zł

 • Założenie regulowanej opaski żołądkowej laparoskopowo
  Warszawa, Puławska 455

  13000 zł

  Warszawa,

  13000 zł

 • Laparoskopowe zespolenie omijające żołądek / by-pass gastryczny
  Warszawa, Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7
  gastric by-pass

  28500 zł

  Warszawa, Rzeczypospolitej 5

  od 29900 zł
  do 29900 zł

 • Leczenie otyłości balonem żołądkowym Heliosphere BAG
  Warszawa, Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7
  cena obejmuje opiekę psychologa, dietetyka i lekarz przez okres leczenia

  10000 zł

 • Leczenie otyłości balonem żołądkowym
  Warszawa, Spokojna 5
  Cena obejmuje 2 konsultacje dietetyczne oraz 2 konsultacje z lekarzem bariatrą, założenie od 8900 zł - 6 miesięcy, od 10000 zł - 12 miesięcy

  od 8900 zł
  do 8900 zł

  Warszawa, KEN 21/
  12 900 zł - Balon Elipse - implantacja-waga z aplikacją kontrolującą skład ciała i wagę - dieta kliniczna na 4 dni, e-book z zaleceniami dietetycznymi, 6 miesięcy opieki lekarskiej oraz dietetycznej

  od 12900 zł
  do 12900 zł

 • Leczenie otyłości balonem żołądkowym Orbera 365
  Warszawa, Rzeczypospolitej 5

  od 12500 zł
  do 12500 zł

Posiadamy również ofertę w 15 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie otyłości w innych miastach.

Leczenie otyłości w Warszawie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Nasmed Gabinet zabiegowy w Nasmed

Nadmierna otyłość to poważne schorzenie, z którym boryka się coraz więcej ludzi na całym świecie. Problem jest na tyle poważny, że naukowcy nie ustają w opracowywaniu kolejnych metod walki ze zbędnymi kilogramami. Osoby dotknięte dużą nadwagą mają do wyboru poddanie się procedurze implantacji balonika wewnątrzżołądkowego, który daje choremu złudne poczucie sytości, bądź zabiegowi nałożenia na żołądek specjalnej opaski, dającej podobne rezultaty.

Implantacja balonu trwa ok. 20 minut i wymaga jedynie znieczulenia miejscowego. Balonik jest umieszczany w żołądku przez usta pod kontrolą wziernika. Pozostaje tam przez 6 miesięcy – jego celem jest pomoc pacjentowi w uporaniu się z uczuciem głodu podczas terapii, w której uczy się nowych nawyków żywieniowych. Z kolei zabieg założenia opaski żołądkowej wykonywany jest laparoskopowo i polega na umieszczeniu silikonowej opaski wokół górnej części żołądka.

Specjaliści w leczeniu nadwagi – Warszawa

W odpowiedzi na rosnące potrzeby pacjentów kolejne polskie kliniki poszerzają swoją ofertę o leczenie otyłości. Kilka tego typu ośrodków mieści się w Warszawie, a terapię przeprowadzają w nich chirurdzy, endokrynolodzy oraz lekarze innych specjalizacji. Dobrym przykładem jest tu postać dr Ewy Matyskiej-Piekarskiej (Europejskie Centrum Leczenia Otyłości Dzieci i Dorosłych s.c „M & R Genesis Clinic”), lekarza chorób wewnętrznych. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w leczeniu otyłości, a także liczne dyplomy i certyfikaty. Do zespołu medycznego ośrodka należy dr Dariusz Rembisz, lekarz chorób wewnętrznych oraz specjalista medycyny rodzinnej. To autor wielu prac naukowych poświęconych tematyce otyłości oraz członek Polskiego Naukowego Towarzystwa Otyłości i Przemiany Materii.

Na profesjonalną pomoc w leczeniu nadwagi mogą liczyć także pacjenci Centrum Medycznego Damiana. Chorymi opiekuje się wykwalifikowany zespół pod kierunkiem lek. med. Marioli Malickiej, internisty. Należy do niego m.in. endokrynolog, diabetolog i kardiolog. W ośrodku pracuje doc. dr hab. n. med. Krzysztof Paśnik, zajmujący się chirurgicznym leczeniem otyłości olbrzymiej od 1993 roku. Równie duże doświadczenie w terapii leczenia posiada dr hab. n. med. Mariusz Wyleżoł, członek Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgicznego Leczenia Otyłości.

Kolejny lekarz to dr hab. n. med. Wojciech Lisik z ośrodka MD Clinic, specjalista chirurgii ogólnej, transplantacyjnej oraz bariatrii. Należy do kilku stowarzyszeń medycznych, takich jak The International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders oraz Sekcja Chirurgii Metabolicznej i Bariatrycznej TChP. Zajmuje się chirurgicznym leczeniem otyłości, wykonując zabiegi klasyczne (otwarte) oraz laparoskopowe. Pacjentom z nadwagą proponuje terapię z wykorzystaniem balonów żołądkowych. Doskonalił się w Polsce i za granicą – odbył staż chirurgiczny na Uniwersytecie Teksańskim w Houston. Obecnie pracuje również w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej w Warszawie.

Metody leczenia otyłości

Specjalistyczna Przychodnia Medyczna Nasmed zaleca pacjentom z problemem otyłości zabieg polegający na umieszczeniu w żołądku balonu Heliosphere BAG. Ośrodkiem kieruje dr Naser Dib, chirurg ogólny, a procedura implantacji balonu jest przeprowadzana techniką endoskopową. Chorzy mogą liczyć na kompleksowe leczenie swojej przypadłości – zespół medyczny pomaga im ułożyć indywidualną dietę, oferuje także wsparcie psychologa.

Centrum Szpitalnej Terapii OtyłościGrupy Lux Med proponuje cierpiącym na otyłość terapię z użyciem opaski żołądkowej oraz leczenie metodą BIB (implantację balonu Orbera). Zabieg przeprowadza dr hab. med. Stanisław Dąbrowiecki, chirurg z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Do zespołu medycznego należy również prof. dr hab. n. med. Wiesław Tarnowski, chirurg ogólny II stopnia. Posiada imponujący staż w zakresie przeprowadzania operacji metodami laparoskopowymi – umiejętności doskonalił w trakcie szkoleń za granicą, w tym we Francji.

W Szpitalu Medicover pacjenci mogą poddać się zabiegowi implantacji balonu wewnątrzżołądkowego oraz częściowej resekcji żołądka. Pierwsza metoda stanowi element wspomagający terapię odchudzającą, zaś druga daje trwalsze efekty, ale jest bardziej inwazyjna. Zabieg resekcji przeprowadza prof. dr hab. n. med. Edward Stanowski, uznany chirurg i onkolog, natomiast wprowadzaniem do żołądka balonu zajmuje się lek. med. Wojciech Kosmala, specjalista gastroenterologii i chorób wewnętrznych.

Osoby, które chcą uporać się z nadwagą, mogą skorzystać również z oferty Centrum Zdrowia Swissmed. Stosowaną metodą jest zabieg założenia opaski żołądkowej, a konsultacje do zabiegu przeprowadza dr n. med. Wojciech Makarewicz.

 

Kadra w Centrum Medyczne MediSpace Kadra w Centrum Medyczne MediSpace

Pacjenci szukali zabiegu leczenie otyłości w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat leczenie otyłości