dr n. med. Wojciech Wacławowicz

chirurg plastyczny - Komorowice

dr n. med. Wojciech Wacławowicz chirurg plastyczny

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - dr n. med. Wojciech Wacławowicz

Dr n. med. Wojciech Wacławowicz to doświadczony specjalista chirurgii dziecięcej, rekonstrukcyjnej oraz chirurgii plastycznej. W 1991 roku uzyskał dyplom Wydziału Chirurgii Dziecięcej I stopnia, a w 1996 roku dyplom II stopnia. W 2001 roku w Akademii Medycznej we Wrocławiu otrzymał stopień doktora nauk medycznych. W 2004 roku uzyskał  specjalizację I stopnia na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobył na Oddziale Chirurgii Dziecięcej Uniwersytetu Wrocławskiego, na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu, obejmował również stanowisko ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej w Szpitalu EuroMediCare we Wrocławiu. Sukcesywnie podnosi kwalifikacje, uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz kongresach krajowych i zagranicznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. W. Wacławowicz

Dr n. med. Wojciech Wacławowicz wykonuje zabiegi odmładzające twarzy, w tym lifting twarzy. Poprawia estetykę piersi, wykonuje plastyką brzucha oraz pomaga usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej poprzez zabieg liposukcji. Posiada duże doświadczenia w korekcji kształtu nosa i uszu. Kobietom niezadowolonym z wyglądu swoich miejsc intymnych pomaga, wykonując m.in. zabieg korekcji warg sromowych.

Zdjęcia dr n. med. Wojciech Wacławowicz

Orthos Szpital Wielospecjalistyczny

Konsultacje

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
200 Szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Wojciech Wacławowicz