Leczenie kanałowe (endodoncja) Wrocław

DENS

Wrocław, ul. Łaciarska 5 lok. 1F
9,8 / 10  •  Znakomita  •  81 opinii
 • Leczenie kanałowe od 500 zł
 • Powtórne leczenie kanałowe pod mikroskopem od 600 zł
 • Odbudowa pod koferdam 200 zł
 • Resekcja z wypełnieniem wstecznym z kanału pod mikroskopem od 500 zł
 • Konsultacja endodontycznazadzwoń

SkyMed

Wrocław, Al. Kasztanowa 4a
9,7 / 10  •  Znakomita  •  326 opinii
 • Usunięcie złamanego narzędzia z kanału od 250 zł
 • Leczenie zęba 1 kanałowego pod mikroskopem 500 zł
 • Leczenie zęba 2 kanałowego pod mikroskopem 700 zł
 • Leczenie zęba 3 kanałowego pod mikroskopem 1400 zł
 • Konsultacja endodontycznazadzwoń

Prestige Dent

Wrocław, ul. Oławska 9
9,7 / 10  •  Znakomita  •  52 opinii
 • Powtórne leczenie kanałowe pod mikroskopem od 600 zł
 • Leczenie zęba 1 kanałowego pod mikroskopem od 550 zł
 • Leczenie zęba 2 kanałowego pod mikroskopem od 850 zł
 • Leczenie zęba 3 kanałowego pod mikroskopem od 1350 zł
 • Konsultacja endodontycznazadzwoń
 • Konsultacja stomatologiczna 100 zł

Lekarze wykonujący endodoncja - leczenie kanałowe we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 9 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 11 różnych placówkach. Usługa leczenie kanałowe we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Jacek Kozik

stomatolog

w Prestige Dent

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. dent. Piotr Jaszcz

chirurg stomatolog

w DENS

ocena 5,0 / 5  (2 opinii)
lek. dent. Aleksandra Kuziel

stomatolog

w SkyMed

dr n. med. Eugeniusz Nosow

implantolog, chirurg stomatolog

w Prestige Dent

lek. dent. Julia Nosow

ortodonta, periodontolog

w Prestige Dent

lek. dent. Damian Nasulicz

implantolog, protetyk stomatologiczny

w Prestige Dent

lek. dent. Wojciech Kołosowski

stomatolog

w Unident Union Dental Spa

lek. dent. Katarzyna Leśniowska

stomatolog

w Unident Union Dental Spa

lek. dent. Magdalena Merena

stomatolog

w Unident Union Dental Spa

Endodoncja - leczenie kanałowe Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą endodoncja - leczenie kanałowe we Wrocławiu na podstawie cenników z 11 placówek. Najniższa cena to 450 zł za powtórne leczenie kanałowe bez mikroskopu natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 1800 zł (powtórne leczenie kanałowe pod mikroskopem).

Ile kosztuje endodoncja - leczenie kanałowe we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endodoncja - leczenie kanałowe w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen endodoncja - leczenie kanałowe we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 42 innych miastach. Sprawdź ceny endodoncja - leczenie kanałowe w innych miastach.

Endodoncja - leczenie kanałowe we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Platinum Gabinet zabiegowy w Platinum

Stwierdzenie, że o zęby trzeba dbać, może wydawać się banałem. Jednak nie ulega wątpliwości, że zaniedbanie ich zdrowia powoduje nie tylko problemy natury estetycznej (przykry zapach z ust, pożółkłe szkliwo, próchnica itp.), ale i dotkliwy ból. Nierzadko to dopiero on zmusza pacjenta do odwiedzenia gabinetu stomatologicznego, a wtedy stomatolog może uratować bardzo chory ząb leczeniem kanałowym.

Leczenie kanałowe, inaczej endodoncja, polega na gruntownym oczyszczeniu kanału i komory zębowej ze zmienionej chorobowo miazgi, a następnie wypełnieniu kanału specjalnym materiałem (gutaperką). Kiedyś ów zabieg należał do najbardziej bolesnych, dziś przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym, więc pacjent może się zrelaksować, wiedząc, że profesjonalny stomatolog właśnie ratuje jego ząb przed usunięciem. W szczególnie trudnych przypadkach wizyta może trwać nawet dwie godziny.

Stomatolodzy we Wrocławiu

Wrocław to miasto posiadające bogatą historię i kulturę, a także niezwykłej urody zabytki. Nic więc dziwnego, że tak często odwiedzają go turyści z różnych krajów. Ale przyjeżdżają tutaj nie tylko aby zwiedzać, ale także żeby wyleczyć zęby – wrocławscy stomatolodzy należą do najlepszych w Polsce lekarzy, doświadczonych i świetnie wykształconych.

Tacy właśnie są właściciele kliniki Platinum – to absolwenci Akademii Medycznej we Wrocławiu, a przy tym obaj posiadają tytuł lekarza implantologa na Uniwersytecie Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie. Dr Paweł Bernatek prócz tego jest członkiem PSI, ICOI, CEIA oraz DGOI. Natomiast dr Andrzej Warchlewski jest członkiem CEIA (Central European Implant Academy). Ich klinika posiada nowoczesny mikroskop stomatologiczny firmy Karl  Kaps i cyfrowy ApexLocator najnowszej generacji EndoPilot Comfort Plus marki Schlumbohm. Placówka jest popularna wśród cudzoziemców, stąd personel posługuje się językiem angielskim, niemieckim, francuskim i włoskim.

Lek. stom. Mariusz Szyba (MaxDent) może poszczycić się tym, że w ciągu 20 lat prowadzenia placówki przyjął ponad 23 tysiące pacjentów. W ramach zabiegów endodontycznych zajmuje się nie tylko samym leczeniem kanałowym, ale także usuwaniem złamanych narzędzi i wkładów koronowo-korzeniowych oraz zamykaniem perforacji.

Z kolei w ośrodku Evadent (gabinety w Karłowicach i Popowicach) stomatolodzy przeprowadzają zabiegi endodoncji mikroskopowej. W klinice, oprócz mikroskopu i endometra, stosuje się również diagnostykę RTG. Podobnie jest w placówce Dens, gdzie specjalista protetyk Lidia Kudzbalska korzysta z mikroskopu z torem wizyjnym, umożliwiającemu  pacjentowi śledzenie zabiegu na ekranie monitora. Podczas wypełnienia kanałów ciekłą gutaperką używa nowoczesnego urządzenia BeeFill.

Leczenie kanałowe we Wrocławiu

Gabinet zabiegowy w Unident Union Dental Spa Gabinet zabiegowy w Unident Union Dental Spa

Klinika Vita-Dent oferuje maszynowe leczenie kanałowe (z wykorzystaniem mikromotoru endodontycznego), podczas zabiegu lekarze placówki stosują również Endomaster – najwyższej klasy urządzenie endodontyczne szwajcarskiej firmy EMS, posiadające wbudowany endometr. Przeprowadzająca zabiegi lek. stom. Barbara Gdula przeszła szereg szkoleń z zakresu endodoncji.

Również specjaliści kliniki Aurident w czasie leczenia korzystają z najnowocześniejszego sprzętu – placówka posiada mikromotor endodontyczny Endo It, system Obtura do wypełniania kanałów korzeniowych, endometr Raypex 5 oraz profesjonalne urządzenie do termoplastycznej kondensacji gutaperki (System B). Przeprowadzająca zabiegi dr n. med. Joanna Sward oraz inni stomatolodzy kliniki są członkami międzynarodowego stowarzyszenia Art Oral i Polskiego Towarzystwa Stomatologii Kosmetycznej.

Lekarze ośrodka Dental Project w czasie leczenia kanałowego korzystają z lup stomatologicznych i mikroskopu endodontycznego. W trosce o komfort swoich klientów oferują znieczulenie przez tzw. sedację wziewną (gaz rozweselający) oraz znieczulenie ogólne pod kontrolą anestezjologa. Leczyć w klinice mogą się także pacjenci z zespołem Downa i porażeniem mózgowym.

Personel ośrodka Clinident (Wrocław Oporów), w tym, m.in., lek. stom. Dorota Pomianowska i lek. dent. Rafał Pomianowski przykładają wszelkich starań, żeby uratować uzębienie pacjentów. W przypadku, kiedy leczenie endodontyczne jest skazane na niepowodzenie, przeprowadzają zabieg resekcji zęba.

Pacjenci szukali zabiegu endodoncja - leczenie kanałowe w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat endodoncja - leczenie kanałowe