Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Wrocław

DCG Centrum Medyczne

Wrocław, 2 placówki - pokaż adresy
9,3 / 10  •  Znakomita  •  3551 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem 4000 zł
dr n. med. Adrian Czekaj

Lek. Adrian Czekaj, urolog z Dolnośląskiego Centrum Ginekologii podkreśla, że: “Mężczyźni decydujący się na zabieg wybierają najczęściej metody małoinwazyjne, które nie ograniczają ich codziennej aktywności i nie wymagają długiej rekonwalescencji”. Do takich technik zalicza się powiększenie prącia własną tkanką tłuszczową wzbogaconą osoczem bogatopłytkowym, jak również zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego. To właśnie o nich odpowie dr Czekaj podczas webinaru.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej od 150 zł

Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący powiększanie penisa kwasem hialuronowym we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa powiększanie penisa kwasem we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej, urologa i chirurga plastycznego.

lek. Paweł Piotrów

urolog

w DCG Centrum Medyczne

10 / 10
dr n. med. Adrian Czekaj

urolog

w DCG Centrum Medyczne, Krefft Clinic

lek. Bartłomiej Stach

urolog

w DCG Centrum Medyczne

lek. Michał Pietrus

urolog (w trakcie specjalizacji)

w DCG Centrum Medyczne

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie penisa kwasem hialuronowym w 4 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 2500 zł w Pro Medical Clinic Advanced, najwyższa to 4000 zł, natomiast średni koszt to 3375 zł.

Ile kosztuje powiększanie penisa kwasem hialuronowym we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie penisa kwasem hialuronowym w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 21 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie penisa kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Dzisiaj pacjenci mogą powiększyć swoje narządy płciowe bez uciekania się do skalpela i operacji. Osiągną to dzięki powiększaniu penisa za pomocą kwasu hialuronowego. W Polsce jednym z popularnym preparatów stosowanych do przeprowadzania takich zabiegów jest Macrolane lub Desirial – ma postać żelu i jest oparty na technologii NASHA (Stabilized Non-Animal Hyaluronic Acid), o  potwierdzonym bezpieczeństwie. U podstawy prącia wykonuje się małe nacięcie, które z czasem goi się i przybiera naturalnego kolorytu. Przez wykonane nacięcie wprowadza się drobne kaniule, za pośrednictwem których penisa wypełnia się kwasem hialuronowym w wybranym wcześniej miejscu.

Zabieg jest małoinwazyjny i trwa do godziny. Pacjent może wyjść z kliniki tego samego dnia, nie pojawia się konieczność hospitalizacji. Przez pierwsze 2 – 4 tygodnie zaleca się jednak unikanie kontaktów seksualnych oraz wysiłku fizycznego. W tym okresie powinno się nosić obcisłą bieliznę oraz masować członka. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w organizmie ludzkim. W praktyce oznacza to, że efekty zabiegu nie są nieodwracalne – utrzymują się od 12 do 24 miesięcy. Lekarze doradzają, aby po roku od zabiegu umówić się na konsultację i wykonanie dopełnienia lub korekty. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym można powtarzać dowolną ilość razy.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym we Wrocławiu

We Wrocławiu można powiększyć penisa za pomocą preparatu Macrolane w klinice Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz, która na wrocławskim rynku funkcjonuje już od początku lat 90tych ubiegłego wieku. Założyciel placówki, dr Henryk Kniakiewicz jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pracował w Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu, a następnie w Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie prowadził Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. W 2009 r. uzyskał certyfikat potwierdzający umiejętności niezbędne do jego stosowania produktu Macrolane. Taki sam certyfikat posiada także lek. med. Michał Kniakiewicz, który pracuje także na Oddziale Chirurgii Plastycznej w szpitalu w Polanicy Zdroju, gdzie zdobywa doświadczenie niezbędne do uzyskania specjalizacji z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Doktor jest członkiem PThPRiE. We wrocławskim gabinecie pacjenci mogą skorzystać także z powiększania penisa własnym tłuszczem, a nawet poddać się operacji stulejki.

Zwiększenie rozmiarów prącia w swojej ofercie posiada także Chiroplastica, prowadzona przez dr nauk medycznych Ahmeda Elsaftawy, absolwenta Akademii Medycznej we Wrocławiu, który dyplom lekarza medycyny uzyskał w 2000 r. Doktor pracował w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 1 we Wrocławiu, a później wykładał na AM we Wrocławiu oraz w Wyższej Szkole Medycznej w Legnicy. Brał udział w VII i IX Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Agnig. Należy do European Society of Aesthetic Surgery, Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. W Chiroplastice preparaty serii Macrolane są wykorzystywane nie tylko do powiększania obwodu penisa, ale również do modelowania piersi u kobiet.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie penisa kwasem hialuronowym w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…