Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący usunięcie tłuszczaka we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 18 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 18 różnych placówkach. Usługa usunięcie tłuszczaka we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

lek. Paweł Gołaszewski

chirurg ogólny, proktolog, flebolog

w GOYA Medical

10 / 10
lek. Błażej Jasiuk

proktolog, chirurg ogólny, flebolog

w GOYA Medical

10 / 10
dr n. med. Jerzy Pawełczyk

chirurg ogólny

w DCG Centrum Medyczne

10 / 10
lek. Dariusz Grzegorczyk

anestezjolog, specjalista medycyny paliatywnej, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w DreamLift

9,5 / 10
dr n. med. Jakub Kratochwil

chirurg plastyczny

w Klinika Dr Kratochwil

9,4 / 10
dr n. med. Magdalena Dzięgała

w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii

w Natura Estetica – dermatologia i medycyna estetyczna (dr Magdalena Dzięgała, dr Mateusz Dzięgała)

dr n. med. Wiktor Paskal

w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej

w Wrocławskie Centrum Urody

dr n. med. Adriana Paskal

w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej.

w Wrocławskie Centrum Urody

lek. Tomasz Tomczyk

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy (w trakcie specjalizacji)

w VenoMedica

lek. Kamil Dąbrowski

chirurg onkolog

w VenoMedica

lek. Arkadiusz Gryglak

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w VenoMedica

lek. Magdalena Sitarska

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w VenoMedica

lek. Maciej Sroczyński

chirurg ogólny, proktolog

w DCG Centrum Medyczne

dr n. med. Jakub Kobecki

chirurg ogólny, proktolog

w DCG Centrum Medyczne

lek. Filip Świątkowski

chirurg ogólny, proktolog

w DCG Centrum Medyczne

lek. Anna Woźniczka

lekarz

w DCG Centrum Medyczne

lek. Barbara Oleszkiewicz

chirurg onkolog, chirurg ogólny

w OVO Medical

lek. Bartosz Kapturkiewicz

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w OVO Medical

Usunięcie tłuszczaka Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie tłuszczaka w 18 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 200 zł w DreamLift, najwyższa to 1000 zł, natomiast średni koszt to 478 zł.

Ile kosztuje usunięcie tłuszczaka we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie tłuszczaka w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie tłuszczaka w innych miastach.

Usunięcie tłuszczaka we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Tłuszczaki przybierają postać nieestetycznych guzków zlokalizowanych w tkance podskórnej. Jest to zbita tkanka tłuszczowa otoczona torebką łącznotkankową. Tłuszczaki usuwa się najczęściej ze względów estetycznych. Pacjent otrzymuje znieczulenie miejscowe, natomiast po wycięciu zmiany chirurg zakłada szwy. Niektórzy lekarze stosują alternatywne metody usuwania tłuszczaków, np. liposukcja. Po zabiegu należy stosować się do zaleceń lekarza.

Gdzie usunąć tłuszczaka

Instytut DermaMed we Wrocławiu, który jest pierwszym ośrodkiem onkoplastyki w Polsce, oferuje estetyczne usunięcie tłuszczaka. Chirurg dr Rafał Szulc, posiadający certyfikat Polskiego Towarzystwa Onkologicznego z konferencji na temat postępów leczenia nowotworów w 2008 roku, wycina zmiany w tkankach miękkich. Jego współpracownik dr Marcin Świder, który ukończył Akademię Medyczną z wyróżnieniem Rektora, zajmuje się usuwaniem naczyniaków. W Instytucie DermaMed można jeszcze usunąć guzki piersi z zachowaniem pełnej estetyki, dzięki czemu blizny po zabiegu chirurgicznym są zminimalizowane, a pierś nie traci pierwotnego kształtu.

Chirurgiczne usunięcie tłuszczaka jest możliwe w Centrum Medycznym Zdrowa Kobieta. Przychodnia realizuje jeszcze inne świadczenia w ramach chirurgii jednego dnia, m.in. leczenie chirurgiczne wrastającego paznokcia i wycięcie włókniaka.  Podczas jednego zabiegu można wyciąć kilka zmian skóry lub tkanki podskórnej. Istnieje również możliwość wykonania drobnych zabiegów chirurgicznych w domu pacjenta, np. zdjęcie szwów czy drenaż ropnia. 

Mieszkańcy Wrocławia mogą skorzystać z usług Centrum Chirurgii Plastycznej, Dermatologicznej i Laserowej dra Andrzeja Bieńka, które leczy trądzik odwrócony metodą chirurgiczną, uznawaną w Polsce za nową, jeśli chodzi o tę jednostkę chorobową. Chirurg plastyczny dr hab.n.med. Andrzej Bieniek, współautor książki pt. "Podstawowy kurs chirurgii skóry", przeprowadza terapię choroby Dercuma czyli tłuszczakowatości, wdrażając takie techniki pomocnicze jak liposukcja tłuszczaka. W placówce można zapisać się także na zabieg usunięcia kępek żółtych, tzw. żółtaki oraz pozbyć się metodą elektroresekcji różnych typów włókniaka (miękki, starczy).

Ambulatoryjne zabiegi chirurgiczne są wykonywane przez lekarzy z Centrum Terapii Laserowej koło Mostu Warszawskiego. Placówka dysponuje kilkoma rodzajami laserów o różnym zastosowaniu, np. lasery Pixel i neodymowo-yagowe. Dr n. med. Paweł Kołtowski, który posiada specjalizację z chirurgii, usuwa tłuszczaki w znieczuleniu miejscowym poprzez wykonanie kilku mikro-nacięć. W Centrum Terapii Laserowej można poddać się laserowemu zabiegowi usunięcia grudek perlistych z okolic intymnych oraz wycięciu podejrzanych znamion, które są później badane histopatologicznie.

Dermatolog dr Sebastian Jacek Matwiejczyk, który prowadzi praktykę medyczną ESDERM Specjalistyczna Praktyka Lekarska, wykonuje drobne zabiegi dermatochirurgiczne, m.in. zabieg wycięcia tłuszczaka i usuwanie kaszaków. Lekarz ukończył w 2008 roku szkolenie z zakresu kriochirurgii i obsługi aparatu kriochirurgicznego. Wiedzę ze szkolenia wykorzystuje podczas zamrażania brodawek płaskich i łojotokowych. W gabinecie można także zapisać się na usunięcie prosaków i podjąć leczenie przerosłych blizn, tzw. koloidy.

We wrocławskiej Klinice Wiatroszak - ESTmedica, oprócz chirurgicznego wycięcia tłuszczaka, dr Marcin Wiatroszak usuwa nagniotki i modzele. Lekarz uczestniczył w 2013 roku w Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. W gabinecie można wyciąć znamiona barwnikowe, nazywane popularnie pieprzykami. Lekarze zajmują się minimalizowaniem przebarwień na skórze laserem IPL, posiadającym atest Food And Drug Administration.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie tłuszczaka w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat usunięcie tłuszczaka

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…