Endoprotezoplastyka całkowita kolana Wrocław i okolice

Bezpośrednio we Wrocławiu nie dysponujemy placówką wykonującą endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Wrocławia. Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego można przeprowadzić m.in. w Medi Horizon Clinic w Warszawie (298 km od Wrocławia) w cenie 14000 zł lub w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Komorowice (10 km od Wrocławia) gdzie cena za endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego wynosi 19900 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego najbliżej Wrocławia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w 1 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 14000 zł w Medi Horizon Clinic, najwyższa to 19900 zł, natomiast średni koszt to 16950 zł.

Ile kosztuje endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w najbliższej odległości od Wrocławia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego najbliżej Wrocławia:

Posiadamy również ofertę w 14 innych miastach. Sprawdź ceny endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w innych miastach.

Więcej na temat endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…