Leczenie i operacje zeza Wrocław i okolice

Bezpośrednio we Wrocławiu nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie i operacje zeza, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Wrocławia. Leczenie i operacje zeza można przeprowadzić m.in. w Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach (172 km od Wrocławia) w cenie 220 zł lub w Szpital św. Rafała w Krakowie (240 km od Wrocławia) gdzie cena za leczenie i operacje zeza wynosi 3200 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie i operacje zeza najbliżej Wrocławia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie i operacje zeza najbliżej Wrocławia na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 220 zł za badanie kwalifikacyjne do operacji zeza natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 3500 zł (operacja zeza u dorosłych).

Ile kosztuje leczenie i operacje zeza w najbliższej odległości od Wrocławia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie i operacje zeza najbliżej Wrocławia:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie i operacje zeza najbliżej Wrocławia

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 3 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie i operacje zeza w innych miastach.

Więcej na temat leczenie i operacje zeza