Chirurgiczne leczenie otyłości Wrocław

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

Wrocław, ul. Pilczycka 144-148
7,9 / 10  •  Dobra  •  371 opinii
  • Rękawowa resekcja żołądka 25900 zł
  • Zabieg usunięcia regulowanej opaski żołądkowej 10500 zł
  • Powtórna operacja bariatryczna 25900 zł
lek. Rafał Mulek

lek. Rafał Mulek

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, bariatra

Chirurgiczne leczenie otyłości nie może być przez pacjenta traktowane jak droga na skróty. Aby zabiegi były skuteczne, wymagają one kompleksowej pracy zespołu specjalistów i samego pacjenta. Właśnie o tym podczas webinaru opowiedzą lek. Michał Krefft i lek. Rafał Mulek – chirurdzy ze Szpitala Specjalistycznego z Przychodnią EuroMediCare.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie leczenia otyłości 150 zł

Chirurgiczne leczenie otyłości Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą chirurgiczne leczenie otyłości we Wrocławiu na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 10500 zł za zabieg usunięcia regulowanej opaski żołądkowej natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 25900 zł (rękawowa resekcja żołądka).

Ile kosztuje chirurgiczne leczenie otyłości we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi chirurgiczne leczenie otyłości w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen chirurgiczne leczenie otyłości we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 10 innych miastach. Sprawdź ceny chirurgiczne leczenie otyłości w innych miastach.

Chirurgiczne leczenie otyłości we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Otyłość, nazywana epidemią XXI wieku, to problem nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim zdrowotny. Gdy metody zachowawczego leczenia otyłości (dieta, ćwiczenia i farmakoterapia) nie przynoszą efektów, zastosowanie mogą mieć techniki chirurgiczne. Operacje chirurgii bariatrycznej przeprowadzane są na ogół u pacjentów z BMI powyżej 40 kg/m2 lub u osób z BMI w przedziale 35 – 39,9 kg/m2 ze współistniejącymi chorobami takimi jak cukrzyca typu II czy nadciśnienie tętnicze. Do najpowszechniejszych zabiegów bariatrycznych zalicza się założenie regulowanej opaski żołądkowej, ominięcie żołądkowo-jelitowe (by-pass gastryczny) oraz laparoskopowa mankietowa resekcja żołądka. Zastosowanie ma także mniej inwazyjny, odwracalny zabieg założenia balonu żołądkowego.

Chirurgia bariatryczna we Wrocławiu - oferta

Operacyjne leczenie problemu otyłości ma w swojej ofercie wrocławski Szpital EuroMediCare, gdzie wszystkie procedury bariatryczne przeprowadzane są techniką laparoskopową, co znacznie obniża ich inwazyjność. Po zabiegu Szpital zapewnia pacjentowi nadzór medyczny, dzięki czemu możliwe jest stałe monitorowanie postępów w utracie wagi. Chirurgiczne leczenie otyłości w placówce może być uzupełnione o zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, umożliwiające poprawę wyglądu ciała po znacznej utracie wagi (m.in. plastyka powłok brzusznych).

Na zabiegi z zakresu chirurgicznego leczenia otyłości na terenie Wrocławia można udać się także do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, gdzie operacje tego typu przeprowadzane są na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej z Pododdziałem Chirurgii Metabolicznej i Pododdziałem Chirurgii Endokrynologicznej. Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt medyczny wysokiej klasy: od 2010 roku znajduje się tu jeden z dwóch w Polsce robotów DaVinci, przy pomocy którego wykonywane są m.in. zabiegi mankietowej resekcji żołądka.

Również specjalista chirurgii ogólnej dr n. med. Mateusz Głód przeprowadza chirurgiczne leczenie otyłości we Wrocławiu. Jego kompetencje w tym zakresie potwierdzają liczne międzynarodowe kursy i szkolenia na temat różnych technik chirurgii bariatrycznej: ukończył m.in. zaawansowane warsztaty laparoskopowe w zakresie chirurgicznego leczenia otyłości oraz brał udział w kongresie bariatrycznym „6th Congress of the International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders” w Brukseli (Belgia), uczestniczył także w III Międzynarodowej Konferencji „Chirurgia Metaboliczna”.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgiczne leczenie otyłości w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat chirurgiczne leczenie otyłości

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…