Leczenie jaskry Wrocław i okolice

Bezpośrednio we Wrocławiu nie dysponujemy placówką wykonującą operacje i leczenie jaskry, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 12 innych klinik z okolicy Wrocławia. Operacje i leczenie jaskry można przeprowadzić m.in. w INTER-MED w Będzinie (171 km od Wrocławia) lub w KCM Clinic w Jeleniej Górze (93 km od Wrocławia) gdzie cena za operacje i leczenie jaskry wynosi 300 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Operacje i leczenie jaskry najbliżej Wrocławia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie jaskry najbliżej Wrocławia na podstawie cenników z 12 placówek. Najniższa cena to 2900 zł za operacja jaskry metodą trabekulektomii natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 7750 zł (operacja przeciwjaskrowa z zastosowaniem implantu Xen).

Ile kosztuje operacje i leczenie jaskry w najbliższej odległości od Wrocławia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie jaskry najbliżej Wrocławia:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie jaskry najbliżej Wrocławia

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 21 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie jaskry w innych miastach.

Więcej na temat operacje i leczenie jaskry