Komórki macierzyste Wrocław

Szukasz ośrodka oferującego terapię komórkami macierzystymi? Chcesz, aby podano je do Twojego stawu skokowego czy kolanowego? Poniżej znajdziesz listę 4 wrocławskich placówek, które proponują swoim pacjentom innowacyjne leczenie komórkami macierzystymi. Zapoznaj się z cennikami klinik, a także ich szczegółowymi opisami. Z nami szybko zapiszesz się na wizytę u specjalisty!

Chiroplastica

Wrocław, ul. Królewiecka 161 lok. 17
9,4 / 10  •  Znakomita  •  335 opinii

Ze względu na zbyt krótki czas, dzielący mnie od zabiegu, nie jestem w stanie ocenić jego skuteczności. Nie mniej jednak chcę podkreślić fakt nie występowania żadnych komplikacji, które zgodnie z uprzedzeniami mogły zaistnieć. Warto podkreślić wysoką sterylność przeprowadzonego zabiegu, co potwierdziło szybkie i bezproblemowe gojenie. ~ Wiesław K. (Komórki macierzyste, lek. Paweł Stajniak)

 • Podanie komórek macierzystych do stawu biodrowego 5000 zł
 • Podanie komórek macierzystych do stawu kolanowego 5000 zł
 • Podanie komórek macierzystych do stawu skokowego 5000 zł
 • Podanie komórek macierzystych do stawu barkowego 5000 zł
lek. Paweł Stajniak

lek. Paweł Stajniak

chirurg ogólny, ortopeda, traumatolog

dr Paweł Stajniak to doświadczony chirurg i ortopeda. Podanie komórek macierzystych w wielu przypadkach pomaga uniknąć dużych zabiegów endoprotezoplastyki stawów, które przeprowadza się w chorobie zwyrodnieniowej i leczeniu uszkodzeń pourazowych

zobacz film o zabiegu »
 • Konsultacja ortopedyczna 250 zł

Inne placówki w pobliżu Wrocławia

DreamLift

Dzierżoniów, ul. Sikorskiego 13 (55 km od Wrocławia)
9,8 / 10  •  Znakomita  •  154 opinii
 • Podanie komórek macierzystych do stawu biodrowego od 3000 zł
 • Podanie komórek macierzystych do stawu kolanowego od 3000 zł
 • Podanie komórek macierzystych do stawu skokowego od 3000 zł
 • Podanie komórek macierzystych do stawu barkowego od 3000 zł
 • Konsultacja ortopedycznazadzwoń

Lekarze wykonujący komórki macierzyste we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa komórki macierzyste we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i ortopedy.

lek. Dariusz Grzegorczyk

anestezjolog, specjalista medycyny paliatywnej, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w DreamLift

9,5 / 10
lek. Paweł Stajniak

chirurg ogólny, ortopeda, traumatolog

w Chiroplastica

9,0 / 10

Komórki macierzyste Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą komórki macierzyste we Wrocławiu na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 3000 zł za podanie komórek macierzystych do stawu biodrowego natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 6000 zł (podanie komórek macierzystych do stawu biodrowego).

Ile kosztuje komórki macierzyste we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi komórki macierzyste w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen komórki macierzyste we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny komórki macierzyste w innych miastach.

Komórki macierzyste we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Dorosłe komórki macierzyste pobiera się z własnego organizmu pacjenta, dzięki czemu nie istnieje ryzyko ich odrzucenia. Chociaż posiadają one ograniczoną zdolność różnicowania się w różne tkanki, powszechnie używa się ich do skutecznej terapii wielu różnych chorób, a związane z nimi badania naukowe sięgają już kolejnej fazy eksperymentów klinicznych. Komórki macierzyste są stosowane m.in. w ortopedii, w leczeniu choroby zwyrodnieniowej.

Gabinet zabiegowy w Chiroplastica Gabinet zabiegowy w Chiroplastica

Terapie komórkami macierzystymi

"Podanie komórek macierzystych pomaga uniknąć poważnych zabiegów endoprotezoplastyki stawów, które przeprowadza się w chorobie zwyrodnieniowej" - mówi lek. Paweł Stajniak - doświadczony chirurg i ortopeda, specjalista Dolnośląskiego Centrum Chirurgii Chiroplastica. Co ciekawe, metoda ta świetnie sprawdza się także w leczeniu uszkodzeń pourazowych. W Chiroplastice, tak jak w większości klinik, w trakcie leczenia przeszczepiane są komórki pobrane z tkanki tłuszczowej pacjenta - najczęściej z okolicy uda. Warto wiedzieć, że komórki macierzyste stosuje się także w medycynie estetycznej. Preparaty na nich oparte wstrzykuje się m.in. w twarz, szyję oraz dekolt.

Komórki macierzyste we Wrocławiu

Sala operacyjna w Chiroplastica Sala operacyjna w Chiroplastica

Przed podaniem komórek macierzystych do stawu (np. kolanowego), niezbędna jest konsultacja z ortopedą. W Chiroplastica komórki macierzyste podaje się do:

 • stawu skokowego
 • stawu biodrowego
 • stawu kolanowego
 • stawu barkowego

Z kolei DERMA PULS zaprasza na zabiegi estetyczne z wykorzystaniem komórek macierzystych. W ofercie kliniki znajduje się m.in. leczenie łysienia oraz mezoterapia komórkami macierzystymi.

Ile kosztuje podanie komórek macierzystych we Wrocławiu?

Za podanie komórek macierzystych do stawu zapłacimy od 3000 zł wzwyż. Mezoterapia komórkami macierzystymi to z kolei koszt w wysokości 1000 zł. Leczenie łysienia u kobiet lub mężczyzn komórkami macierzystymi wiąże się z wydatkiem rzędu 6000 zł.

Pacjenci szukali zabiegu komórki macierzyste w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat komórki macierzyste

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…