Lekarze wykonujący podniesienie piersi we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 9 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa podniesienie piersi we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. spec. Paweł Jaremków

chirurg plastyczny

w Bieniek Clinic

9,6 / 10
dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

9,5 / 10
dr n. med. Jakub Kratochwil

chirurg plastyczny

w Klinika Dr Kratochwil

9,4 / 10
lek. Ryszard Nawrocki

chirurg plastyczny

w NawMedica dr Ryszard Nawrocki

9,3 / 10
dr n. med. Ahmed Elsaftawy

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Chiroplastica

9,2 / 10
lek. Piotr Rataj

chirurg ogólny

w Prestige Clinic

9,0 / 10
dr Marta Wilczyńska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Chiroplastica

8,0 / 10
lek. Łukasz Kratochwil

chirurg plastyczny

w Łukasz Kratochwil Chirurgia plastyczna

lek. Wiktor Czyżak

chirurg plastyczny

w Krefft Clinic

Podniesienie piersi Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury podniesienie piersi w 10 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 12000 zł w Szpital Medfemina, najwyższa to 21000 zł, natomiast średni koszt to 17850 zł.

Ile kosztuje podniesienie piersi we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi podniesienie piersi w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny podniesienie piersi w innych miastach.

Podniesienie piersi we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Klinika Dr Kratochwil Gabinet zabiegowy w Klinika Dr Kratochwil

Opadające piersi to przyczyna wielu kompleksów i zaniżonej samooceny, a coraz częściej także wizyty w klinice chirurgii plastycznej. Problem dotyczy głównie kobiet z dużym i obwisłym biustem, choć na zabieg zgłaszają się również pacjentki z małymi piersiami. Modelacji piersi (liftingowi) poddają się kobiety, które chcą skorygować kształt zwiotczałego biustu i nadać im na nowo młodzieńczy wygląd. Operacja polega na poprawie wysokości brodawki (podniesieniu jej wraz z otoczką) i wymodelowaniu gruczołu piersiowego.

Zabieg podniesienia piersi (mastopeksja) jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym. Po nim konieczny jest min. 2-3-dniowy pobyt w klinice oraz noszenie specjalnego (sportowego) biustonosza przez okres ok. 3 miesięcy. Wrócić do normalnej aktywności można po mniej więcej 2 tygodniach.

Wrocławscy chirurdzy plastyczni – talent, wiedza i doświadczenie

Kobiety chcące poddać się mastopeksji uważnie wybierają specjalistów. Pytają o opinie na forach tematycznych i sprawdzają wszelkie informacje na temat doświadczenia chirurgów plastycznych. Dzięki temu wiedzą, że mogą w pełni zaufać temu, którego ostatecznie wybrały. Bardzo często na zabiegi przyjeżdżają do Wrocławia, ponieważ tutejsi chirurdzy są bardzo dobrze oceniani przez byłe pacjentki.

Wysokie oceny na portalach medycznych ma, między innymi, dr Ryszard Nawrocki (Prywatny Gabinet Chirurgii Plastycznej Ryszard Nawrocki), specjalista chirurgii plastycznej, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od wielu lat doskonali się pod kierownictwem  prof. Kazimierza Kobusa w Specjalistycznym Centrum Medycznym w Polanicy Zdroju jako starszy asystent. W swoim gabinecie wykonuje, między innymi, zabiegi redukcji i modelacji piersi.

Kolejny specjalista, dr Jacek Jarliński (Aestetica), jest członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Od 2004 roku pracuje jako ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Szpitala Kolejowego we Wrocławiu, a od 2006 roku piastuje stanowisko konsultanta wojewódzkiego (dla województwa dolnośląskiego) w dziedzinie chirurgii plastycznej. Podczas operacji podniesienia piersi stosuje znieczulenie ogólne lub miejscowe ze środkami uspokajającymi.

Wybitną osobistością wrocławskiego środowiska medycznego jest dr Paweł Niemkiewicz  (Optimus). Pierwsze doświadczenia jako samodzielny chirurg plastyk zdobywał w Północnej Afryce. Przez prawie 15 lat był związany  z Uniwersytetem Medunsa w Pretorii. Dziś pod jego okiem szkolą się chirurdzy plastyczni z Portugalii, Belgii, RPA i Holandii. Nawiązał długoletnią współpracę z chirurgami kosmetycznymi takimi jak prof. F.J. Scholtz i dr Andre Mayer. Przez rok prowadził w Kuwejcie (wraz z dr Jabbarem El-Saifem) Oddział Chirurgii Plastycznej w szpitalu Ibn-Sina.

Kliniki chirurgii plastycznej - Wrocławiu

Gabinet zabiegowy w Chiroplastica Gabinet zabiegowy w Chiroplastica

W ośrodku Noa Clinic pacjentki mogą wymodelować biust na kilka sposobów – operacyjnie powiększyć go protezami wypełnionymi żelem silikonowym (implantami), zmniejszyć i nadać piersiom odpowiedni kształt bądź podnieść w przypadku obwisłego biustu. W zależności od oczekiwań klientki, chirurg usunie nadmiar skóry i tkanki podskórnej, a także zmniejszy objętość gruczołu piersiowego. Zabiegi przeprowadza specjalistka chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, dr Marta Wilczyńska-Staniul oraz chirurg ogólny, dr Adam Kaleciński.

W ośrodku Ars Estetica pacjentki mogą operacyjnie zredukować tkankę tłuszczową piersi, co w efekcie zmniejszy je i doda im jędrności. Zabieg poprawia także estetykę brodawki sutkowej. Po takiej operacji kobiety nie tylko pozbywają się kompleksów z powodu zbyt dużych i zwisających piersi, ale przede wszystkim nie odczuwają już przeciążenia kręgosłupa. Zabiegi wykonują: dr Maria Rybak i dr Wojciech Rybak, certyfikowani lekarze medycyny estetycznej.

Również dr Marcin Wiatroszak (ESTmedica) często łączy ze sobą redukcję i podniesienie piersi. Z drugiej strony (w przypadku kobiet z biustem obwisłym, ale małym) nierzadko wykonuje plastykę piersi przy jednoczesnym wypełnianiu gruczołów tkanką własną pacjentki lub implantem. Podobne operacje przeprowadza również dr n. med. Piotr Knast (MultiMedica).

Pacjenci szukali zabiegu podniesienie piersi w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat podniesienie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…