Diamentum Centrum Medyczne

Wrocław, ul. Jordanowska 8
9,1 / 10  •  Znakomita  •  76 opinii
 • Leczenie ginekomastii od 10000 zł
 • Podniesienie piersi od 17000 zł
 • Modelowanie twarzy własnym tłuszczem od 8000 zł
 • Plastyka brzucha od 14000 zł
lek. Łukasz Banasiak

lek. Łukasz Banasiak

chirurg plastyczny

Pierwsze spotkanie online poprowadzi chirurg plastyczny Łukasz Banasiak z kliniki Diamentum we Wrocławiu. Oprócz standardowych metod wykonywania korekty powiek górnych i dolnych, stosuje on autorską metodę repozycjonowania poduszek tłuszczowych przy operacji powiek dolnych. Wykonuje również inne zabiegi chirurgiczne w obrębie oczu, tj. kantoplastykę czy popularne foxy eyes – często w połączeniu z okienkowym liftem skroni lub korektą nićmi chirurgicznymi.

zobacz film o zabiegu »
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 250 zł
Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

DCG Centrum Medyczne

Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 48
9,3 / 10  •  Znakomita  •  2762 opinii
 • Powiększanie penisa kwasem 3000 zł
 • Powiększanie penisa własnym tłuszczem 5000 zł
 • Rewitalizacja prącia – osocze bogatopłytkowe od 1200 zł
 • Usuwanie blizny po cesarskim cięciuzadzwoń
lek. Adrian Czekaj

Lek. Adrian Czekaj, urolog z Dolnośląskiego Centrum Ginekologii podkreśla, że: “Mężczyźni decydujący się na zabieg wybierają najczęściej metody małoinwazyjne, które nie ograniczają ich codziennej aktywności i nie wymagają długiej rekonwalescencji”. Do takich technik zalicza się powiększenie prącia własną tkanką tłuszczową wzbogaconą osoczem bogatopłytkowym, jak również zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego. To właśnie o nich odpowie dr Czekaj podczas webinaru.

zobacz film o zabiegu »
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 150 zł

Inne placówki w pobliżu Wrocławia

DreamLift

Dzierżoniów, ul. Sikorskiego 13 (55 km od Wrocławia)
9,8 / 10  •  Znakomita  •  161 opinii
 • Modelowanie twarzy własnym tłuszczem 3500 zł
 • Modelowanie twarzy i ciała własnym tłuszczem od 13000 zł
 • Korekcja asymetrii piersizadzwoń
 • Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczemzadzwoń
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Lekarze wykonujący chirurgia plastyczna we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 20 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 24 różnych placówkach. Usługa chirurgia plastyczna we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Błażej Jasiuk

proktolog, chirurg ogólny, flebolog

w GOYA Medical

10 / 10
lek. Paweł Gołaszewski

chirurg ogólny, proktolog, flebolog

w GOYA Medical

10 / 10
lek. Paweł Piotrów

urolog

w DCG Centrum Medyczne

10 / 10
dr n. med. Agnieszka Burkacka

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, chirurg dziecięcy

w Ars Estetica Wrocław

10 / 10
dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

9,5 / 10
dr n. med. Jakub Kratochwil

chirurg plastyczny

w Klinika Dr Kratochwil

9,4 / 10
dr hab. n. med. Marcin Frączek

otolaryngolog

w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS

9,4 / 10
lek. Ryszard Nawrocki

chirurg plastyczny

w NawMedica

9,3 / 10
dr n. med. Ireneusz Siewiera

chirurg plastyczny

w Ars Estetica Wrocław

9,2 / 10
dr n. med. Ahmed Elsaftawy

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Chiroplastica

9,2 / 10
lek. Piotr Rataj

chirurg ogólny

w Prestige Clinic

9,0 / 10
dr Marta Wilczyńska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Chiroplastica

8,0 / 10
dr n. med. Adriana Paskal

w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej.

w Wrocławskie Centrum Urody

dr n. med. Anna Sieja-Bujewska

okulista, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Wrocławskie Centrum Urody

dr n. med. Wiktor Paskal

w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej

w Wrocławskie Centrum Urody

lek. Adrian Czekaj

urolog

w DCG Centrum Medyczne

lek. Oskar Sleiman

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Wrocławskie Centrum Urody

lek. Bartłomiej Stach

urolog

w DCG Centrum Medyczne

lek. Michał Pietrus

urolog (w trakcie specjalizacji)

w DCG Centrum Medyczne

lek. Wiktor Czyżak

chirurg plastyczny

w Krefft Clinic

Chirurgia plastyczna Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą chirurgia plastyczna we Wrocławiu na podstawie cenników z 24 placówek. Najniższa cena to 3000 zł za powiększanie penisa kwasem hialuronowym natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 28000 zł (plastyka brzucha).

Ile kosztuje chirurgia plastyczna we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi chirurgia plastyczna w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen chirurgia plastyczna we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 55 innych miastach. Sprawdź ceny chirurgia plastyczna w innych miastach.

Chirurgia plastyczna we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Kadra w Chiroplastica Kadra w Chiroplastica
Współczesna chirurgia plastyczna pozwala nadać ciału i twarzy idealne proporcje, a także skorygować niedoskonałości urody, takie jak zbyt małe lub obwisłe piersi, krzywy nos czy odstające uszy. Dobry, doświadczony chirurg plastyczny poprawi to, co nam się w sobie nie podoba, podnosząc tym samym nasze poczucie własnej wartości. W zależności od zabiegu czas jego trwania może być różny (na ogół od pół do dwóch godzin), a zdecydowana większość z nich przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym.

Najlepsze wrocławski kliniki chirurgii plastycznej

Na terenie Wrocławia funkcjonuje wiele klinik chirurgii plastycznej, które swoim pacjentom oferują zabiegi na najwyższym poziomie. Jedną z nich jest Klinika Optimus Gabinet Chirurgii Plastycznej, prowadzona przez doświadczonego chirurga plastycznego lek. med. Pawła Niemkiewicza. Dr Niemkiewicz ma w swojej ofercie zabiegi chirurgii plastycznej piersi (powiększanie przy pomocy implantów, pomniejszanie i podniesienie), zabiegi modelowania sylwetki (abdominoplastyka, odsysanie tłuszczu) oraz chirurgię korekcyjną twarzy, m.in. operacje nosa, uszu i powiek. Dr Niemkiewicz może poszczycić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym, zdobywanym zarówno w Polsce, jak i za granicą (m.in. w RPA i Kuwejcie, gdzie z dr Jabbarem El-Saifem prowadził Oddział Chirurgii Plastycznej w uniwersyteckim szpitalu Ibn-Sina).

Szeroki zakres zabiegów ma w swojej ofercie także EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią. Pacjenci placówki mogą skorzystać m.in. z zabiegów korekty twarzy (operacje plastyczne uszu, nosa i powiek, lifting twarzy), plastyki piersi (powiększanie, podnoszenie i redukcja) oraz modelowania sylwetki, a zabiegi przeprowadza grupa doświadczonych chirurgów plastycznych pod kierunkiem ordynatora oddziału, dr n. med. Wojciecha Wacławowicza. Placówka na pierwszym miejscu stawia komfort i bezpieczeństwo pacjenta, dlatego każdej osobie, pragnącej skorzystać z operacji chirurgii plastycznej, przydzielony zostaje indywidualny opiekun, który dba o sprawną organizację całego pobytu w placówce. Na życzenie pacjenta placówka organizuje tak że transport z lotniska bądź dworca PKS/ PKP i pomoc w organizacji czasu wolnego.

Chirurgia plastyczna we Wrocławiu

Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic
We Wrocławiu znajduje się również Centrum Chirurgii Plastycznej, Dermatologicznej i Laserowej dra Andrzeja Bieńka, powstałe w 1990 roku i prowadzone przez dr hab. n. med. Andrzeja Bieńka, absolwenta Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu i ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej Kliniki Dermatologii wrocławskiej AM. Dr Bieniek przeprowadza m.in. zabiegi liposukcji i plastyki brzucha, chirurgiczne leczenie ginekomastii oraz korekcję nosa.

Operacje chirurgii plastycznej przeprowadza też lek. med. Marcin Wiatroszak (Klinika Wiatroszak ESTmedica). W placówce można poddać się m.in. zabiegom powiększania piersi implantami i preparatem Macrolane, liposukcji infradźwiękowej N.I.L czy odmładzaniu okolic intymnych, a w skład kadry medycznej wchodzą także lek. med. Maciej Krzeszewski i lek. med. Michał Rutkowski.

Warto udać się również do Prestige Clinic – placówki, która w swojej ofercie ma zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej twarzy (plastyka powiek i uszu, lifting twarzy), modelowania sylwetki, plastyki piersi (powiększanie i podnoszenie) oraz zabiegi przeszczepu włosów. Procedury chirurgii plastycznej w placówce przeprowadza lek. med. Piotr Rataj.

Różnorodne zabiegi chirurgii plastycznej ma w swojej ofercie też dr n. med. Irena Petruk (Gabinet Chirurgii Plastycznej w Prywatnej Poliklinice „Na Grobli”). Dr Petruk, która jest specjalistą w zakresie chirurgii dziecięcej oraz chirurgii plastycznej, przeprowadza m.in. zabiegi powiększania piersi i korekcji asymetrii piersi, korekcję małżowin usznych oraz zabiegi zmiany kształtu nosa.

Kolejnym wrocławskim specjalistą chirurgii plastycznej jest lek. med. Andrzej Michalak – specjalista II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej oraz członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Dr Michalak, który pacjentów przyjmuje w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Wrocław, ma w swojej ofercie m.in. zabiegi powiększania piersi implantami i operacyjnego leczenia ginekomastii, a także plastykę nosa, uszu i powiek.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat chirurgia plastyczna

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…