Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa Wrocław i okolice

Bezpośrednio we Wrocławiu nie dysponujemy placówką wykonującą operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Wrocławia. Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Suliga w Częstochowie (151 km od Wrocławia) w cenie 2900 zł lub w Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach (172 km od Wrocławia) gdzie cena za operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa wynosi 4800 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Centrum Medyczne Suliga

Częstochowa, ul. Meliorantów 3 (151 km od Wrocławia)
8,4 / 10  •  Bardzo dobra  •  212 opinii

Zabieg i powrót do zdrowia przeszedł bez przeszkód. Obecnie oczekuję na pełną drożność nosa :) ~ Karol (Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa, lek. Ryszard Suliga)

  • Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa od 2900 zł
  • Konsultacja laryngologiczna 200 zł

Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa najbliżej Wrocławia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w 4 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 2900 zł w Centrum Medyczne Suliga, najwyższa to 6500 zł, natomiast średni koszt to 4525 zł.

Ile kosztuje operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w najbliższej odległości od Wrocławia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa najbliżej Wrocławia:

Posiadamy również ofertę w 5 innych miastach. Sprawdź ceny operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w innych miastach.

Więcej na temat operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…