Operacja przepukliny pachwinowej (udowej) Lublin

Zastanawiasz się, gdzie w Lublinie usunąć przepuklinę pachwinową? Odpowiedź znajdziesz na poniższej liście 1 placówek, które oferują swoim pacjentom operacje przepukliny. Zapoznaj się ze szczegółowymi cennikami oraz profilami lekarzy, aby wybrać najlepszą dla siebie klinikę. Z nami wygodnie zapiszesz się na konsultację ze specjalistą!

Operacje przepukliny pachwinowej Lublin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje przepukliny pachwinowej w Lublinie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 4500 zł za operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 6500 zł (operacja przepukliny pachwinowej obustronnej laparoskopowo z użyciem siatki).

Ile kosztuje operacje przepukliny pachwinowej w Lublinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje przepukliny pachwinowej w Lublin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje przepukliny pachwinowej w Lublinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej
  Lublin, Kazimierza Przerwy-Tetmajera 21

  od 4500 zł
  do 4500 zł

 • Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej
  Lublin, Kazimierza Przerwy-Tetmajera 21

  od 6500 zł
  do 6500 zł

 • Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej laparoskopowo z użyciem siatki
  Lublin, Kazimierza Przerwy-Tetmajera 21

  od 6500 zł
  do 6500 zł

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny operacje przepukliny pachwinowej w innych miastach.

Operacje przepukliny pachwinowej w Lublinie - gdzie najlepiej?

Przepuklina pachwinowa to dolegliwość, która wymaga leczenia operacyjnego. Obecnie najczęściej zabieg jej zaopatrzenia przeprowadza się metodami beznapięciowymi, czyli z wykorzystaniem syntetycznej siatki, która znacząco zmniejsza ryzyko nawrotu schorzenia. Procedura wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym, podpajęczynówkowym lub ogólnym.

Kadra w Żagiel Med Szpital Kadra w Żagiel Med Szpital

Gdzie w Lublinie usunąć przepuklinę pachwinową?

Operacji przepukliny pachwinowej można poddać się np. w Szpitalu Żagiel Med. Dostępne tu warianty zabiegu to operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej laparoskopowo z użyciem siatki oraz operacja przepukliny pachwinowej obustronnej laparoskopowo z użyciem siatki. Do kadry chirurgów ogólnych, przyjmujących pacjentów w placówce, należą:

 • dr n. med. Robert Klijer
 • dr n. med. Tomasz Jaworski
 • dr n. med. Przemysław Mądro
 • dr n. med. Jacek Jesipowicz

Pozostałe lublińskie placówki

Operację przepukliny pachwinowej wykonać może również dr n. med. Wiesław Pesta, chirurg ogólny, członek Towarzystwa Chirurgów Polskich. Specjalizuje się on m.in. w operacjach przepuklin pachwinowych i brzusznych, które wykonuje metodami beznapięciowymi (z wszczepieniem syntetycznej siatki). Przepuklinę pachwinową zaopatruje techniką laparoskopową.

Operacje przepukliny pachwinowej przeprowadzane są także w Szpitalu Specjalistycznym Centrum Medycznego Sanitas. Placówka jest nowoczesnym ośrodkiem zabiegowym, w którym świadczona jest szeroka gama usług z zakresu chirurgii ogólnej, a oprócz zaopatrywania przepukliny pachwinowej wykonuje się tu również operacje przepukliny pępkowej.

Ile kosztuje operacja przepukliny pachwinowej?

Osoby, które chciałyby poddać się operacji przepukliny pachwinowej w Lublinie, muszą się liczyć z wydatkiem rzędu 4500-6000 zł. Ostateczna cena zabiegu jest uzależniona m.in. od rozległości przepukliny oraz zastosowanej metody zabiegowej.

Pacjenci szukali zabiegu operacje przepukliny pachwinowej w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Świdnik oraz Puławy.

Więcej na temat operacje przepukliny pachwinowej

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…