Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący usunięcie tłuszczaka w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 19 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 33 różnych placówkach. Usługa usunięcie tłuszczaka w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

dr n. med. Piotr Florczuk-Dąbek

chirurg ogólny

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

10 / 10
lek. Aleksander Husak

chirurg ogólny

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

10 / 10
lek. Piotr Ciszewski

chirurg ogólny

w Klinika Medyczna Wilmed

9,1 / 10
dr n. med. Maciej Krajewski

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Krajewski

9,0 / 10
lek. Sławomir Chmiel

chirurg ogólny

w Bora Clinic Centrum Medyczne

lek. Piotr Gorczyca

chirurg ogólny

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

dr n. med. Mateusz Ciopiński

chirurg dziecięcy

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Aleksandra Starościak

chirurg ogólny

w Klinika Medyczna Wilmed

lek. Grzegorz Wawrzynowski

chirurg ogólny, flebolog

w Klinika Medyczna Wilmed

lek. Jacek Albiński

chirurg onkolog, chirurg ogólny, proktolog

w Klinika Medyczna Wilmed

lek. Wojciech Lipiński

chirurg ogólny

w Premium Medical

dr n. med. Paweł Świercz

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, angiolog, flebolog, proktolog

w Centrum Medyczne doktorA

dr n. med. Adam Zieliński

chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, flebolog

w Centrum Medyczne doktorA

lek. Tomasz Okniński

chirurg ogólny

w Medic House

dr n. med. Piotr Diuwe

chirurg ogólny, proktolog

w Centrum Medyczne MediSpace

lek. Andrzej Berman

chirurg ogólny

w Centrum Medyczne MediSpace

lek. Piotr Góralski

chirurg ogólny

w Centrum Medyczne MediSpace

dr hab. n. med. Michał Wszoła

chirurg ogólny, transplantolog

w Centrum Medyczne MediSpace

lek. Daniel Jakubik

medycyna estetyczna; w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej

w Klinika OT.CO - Mokotów

Usunięcie tłuszczaka Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie tłuszczaka w 33 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 200 zł w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna, najwyższa to 4550 zł, natomiast średni koszt to 697 zł.

Ile kosztuje usunięcie tłuszczaka w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie tłuszczaka w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie tłuszczaka w innych miastach.

Usunięcie tłuszczaka w Warszawie - gdzie najlepiej?

Tłuszczak to miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej, zamknięte w torebce z tkanki łącznej, mające postać przesuwalnego guzka. Najczęściej jest on ulokowany pod skórą. Tłuszczaki usuwa się za pomocą iniekcji preparatu rozbijającego komórki tłuszczowe lub metodą chirurgiczną. W drugim przypadku chirurg wykonuje nacięcie w znieczuleniu miejscowym, usuwa (łyżeczkuje) tłuszczaka i zakłada szwy. Po zabiegu należy przestrzegać zaleceń lekarskich.

Zabieg wycięcia tłuszczaka

Wycięcie tłuszczaka jest możliwe w Prywatnym Instytucie Zdrowia i Urody, w którym personel medyczny posługuje się nie tylko językiem ojczystym, ale i angielskim. Chirurg ogólny i naczyniowy dr n. med. Tomasz Brzeziński, który odbywał staż z chirurgii w szkockim szpitalu w Edynburgu, usuwa także znamiona umiejscowione na twarzy i szyi. Jego współpracownik chirurg ogólny dr Marek Sikora, który konsultuje pacjentów przed leczeniem chirurgicznym w Mazowieckim Centrum Terapii Hyperbarycznej, usuwa również kaszaki.

Centrum VIVA-DERM, które zostało nagrodzone srebrną statuetką przez Kapitułę Ogólnopolskiego Konkursu Medycznego "Perły Medycyny" w kategorii medycyna estetyczna i kosmetologia, przed wycięciem zmian skórnych oferuje badanie skóry, tzw. dermatoskopia komputerowa. Dermatolog Olga Warszawik - Hendzel, uczestniczka kursu konfokalnej mikroskopii laserowej organizowanego przez berliński Uniwersytet Medyczny, ocenia tu podczas badania wideodermoskopowego zmiany barwnikowe mogące sugerować czerniaka. Oprócz tego w VIVA-DERM można wykonać zabieg usunięcia torbieli skórzastej w znieczuleniu miejscowym.

Chirurgiczne usunięcie tłuszczaka jest możliwe w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej WILMED, która specjalizuje się także w usuwaniu kurzajek metodą kriochirurgiczną. W placówce można poddać się kompleksowemu badaniu zmian skórnych, tzw. Bodyscan. Pracuje tu chirurg ogólny dr Piotr Ciszewski, należący do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Do lekarza można umówić się na nacięcie i drenaż czyraka. Lekarze z WILMED wycinają torbiele włosopochodne.

Lekarze z Centrum Dermatologii Dermedica stosują tzw. terapia fotodynamic (PDT) w przypadku zmian skórnych o charakterze nowotworowym lub umiejscowionych na twarzy. Chirurg dr Zofia Bochen wycina tłuszczaki i oddaje pochodzący z nich materiał do badania histopatologicznego. W Dermedica jest również wykonywana elektrokoagulacja, podczas której wypala się prądem elektrycznym włókniaki i brodawki płaskie twarzy.

Usuwanie tłuszczaków jest w ofercie Kliniki Chirurgii Plastycznej, w gabinecie chirurga plastycznego dr Jerzego Chęcińskiego, członka Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Lekarz przeprowadza usuwanie tłuszczaków metodą lipolizy iniekcyjnej z wykorzystaniem preparatu Aqualyx, redukującego miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową.

W Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm można zredukować blizny za pomocą lasera frakcyjnego lub chirurgicznie. Chirurg ogólny i naczyniowy dr Marek Suseł przeprowadza chirurgiczne wycięcie tłuszczaków i łagodnych zmian nowotworowych na skórze. W WellDerm są wykonywane jeszcze takie zabiegi jak elektrokoagulacja i skleroterapia.

Usuwaniem tłuszczaków i kaszaków zajmuje się także klinika grupy CenterMed w Warszawie, posiadająca tytuł „Diament Forbesa 2012” otrzymany za dynamiczny rozwój placówki. W CenterMed można poddać się nacięciu i drenażowi ropnia skóry i tkanek podskórnych, tzw. zanokcica oraz łyżeczkowaniu brodawki łojotokowej.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie tłuszczaka w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat usunięcie tłuszczaka

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…