Lekarze wykonujący usunięcie tłuszczaka w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa usunięcie tłuszczaka w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

dermatolog, wenerolog

w Centrum Medyczne Skopia

dr n. med. Katarzyna Podolec

wenerolog, dermatolog

w Centrum DER-MED Kraków

Usunięcie tłuszczaka Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie tłuszczaka w 10 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 300 zł w Centrum Medyczne PZU Zdrowie Kraków Niska, najwyższa to 3300 zł, natomiast średni koszt to 790 zł.

Ile kosztuje usunięcie tłuszczaka w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie tłuszczaka w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie tłuszczaka w innych miastach.

Usunięcie tłuszczaka w Krakowie - gdzie najlepiej?

Tłuszczak to przesuwalny, bezbolesny i łagodny guz tkanek miękkich, który występuje u 1% populacji i jest nowotworem niezłośliwym. Pojawia się zwykle po 40 roku życia i w większość przypadków stanowi defekt kosmetyczny, co ostatecznie powinien stwierdzić lekarz i w przypadku zagrożenia (zezłośliwienia), zakwalifikować go do usunięcia. Tłuszczaki leczy się operacyjnie bądź odsysając metodą liposukcji.

Guzy tkanki podskórnej – gdzie leczyć?

Zabiegi chirurgicznego wycinania guza podskórnego typu tłuszczak oraz kaszak, oferuje Specjalistyczny Gabinet Lekarski Marek Woźniak w Wieliczce. Gabinet od 1994 r. prowadzi chirurg, lekarz medycyny estetycznej oraz biegły sądowy Marek Woźniak, który specjalizuje się w chorobach z zakresu chirurgii miękkiej oraz naczyniowej. Gabinet oferuje ponadto klasyczne zabiegi ambulatoryjne, laserowe z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatochirurgii (usuwanie kurzajek, brodawek wirusowych), które wykonuje laserem CO2. Placówka realizuje diagnostykę znamion skórnych oraz badania histopatologiczne.

Centrum Diagnostyki Onkologicznej Onko-Med na krakowskim Kleparzu, poza konsultacjami, w zakresie chirurgii skóry oferuje zabiegi usunięcia tłuszczaków oraz innych znamion skórnych. Placówka realizuje pełen panel badań diagnostycznych, w tym także dermatoskopię. Onko-Med, który w Krakowie działa od 2000 r. wyspecjalizował się w dziedzinie onkologii i prowadzi kilkanaście poradni m.in.: onkologiczną, ginekologiczną, chirurgiczną i dermatologiczną, a zespół specjalistów tworzy m.in. dermatolog, dr n. med. Ewa Wiehler oraz specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej, dr n.med. Maciej Boroń.

Od 1999 r. usługi medycyny estetycznej i laserowej świadczy jako pierwszy tego typu gabinet w Krakowie – Consensus med Instytut Piękna, który w 2008 r. w ogólnopolskim konkursie medycznym został wyróżniony Perłą Medycyny. Jego właścicielką jest dr Katarzyna Jasiewicz – v-ce prezes Polskiego Towarzystwa Terapii Laserowej, która posiada Certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu Dermatoskopii. Profilaktyka nowotworowa obejmuje tu badania histopatologiczne, którym poddawane są podejrzane zmiany. Guzy podskórne, takie jak tłuszczaki, włókniaki czy włókniakogruczolaki są usuwane chirurgicznie. 

Tłuszczaki, kaszaki oraz guzki usuniemy również w Poradni Chirurgii Ogólnej Ars-Medica NZOZ Kraków. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około pół godziny. Oprócz zabiegów chirurgicznych, Poradnia, która specjalizuje się w zakresie diagnostyki i zabiegów schorzeń tkanek miękkich, oferuje również histopatologiczne badania wyciętych zmian oraz biopsje. Konsulatacji udzielają m.in.: specjalista chirurgii onkologicznej oraz chirurgii ogólnej, dr n. med. Wojciech Łobaziewicz, a także specjalista chirurgii naczyniowej, dr n. med. Zbigniew Ulatowski.

60 lekarzy specjalistów oraz kilkanaście nowoczesnych poradni do dyspozycji pacjentów oddało w 2012 r. Centrum Medyczne iMed24. Placówka posiada Certyfikat ISO 9001: 2008. Mikrozabieg chirurgicznego usunięcia tłuszczaków oraz ganglionów zrealizujemy tu w ramach Poradni Chirurgicznej, gdzie chirurgią zmian nowotworowych zajmuje się m.in. specjalista chirurgii ogólnej, dr n. med. Krzysztof Pach. Kompleksowa diagnostyka, którą oferuje Poradnia Dermatologiczna, wykorzystuje dermatoskop oraz nowoczesną technologię videodermatoskopii. Konsultacje przeprowadza oraz do zabiegu kwalifikuje specjalista I i II stopnia dermatologii i wenerologii – dr n. med. Iwona Kaczanowska.

Grupa Scanmed Multimedis to sieć placówek na terenie kraju, która w zakresie pełnoprofilowej prywatnej opieki medycznej, realizuje kompleksowe metody leczenia oraz diagnostyki. W krakowskim Centrum Medycznym na ul. Podgórskiej 36 oraz na ul. Armii Krajowej 5, znajdują się Poradnie Chirurgiczne, gdzie w ramach zabiegów tzw. małej chirurgii usuniemy tłuszczaki, torbiele oraz inne nowotwory skóry. Zabiegi chirurgiczne wykonywane są w warunkach ambulatoryjnych, z zastosowaniem znieczulenia miejscowego. Poradnia zapewnia także badania histopatologiczne zmian.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie tłuszczaka w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat usunięcie tłuszczaka

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…