Lekarze wykonujący usunięcie tłuszczaka w Bydgoszczy

W Bydgoszczy posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa usunięcie tłuszczaka w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

lek. Masaoud Sousak

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak

10 / 10
prof. dr hab. n. med. Wojciech Zegarski

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Clinica Dermatoestetica

8,0 / 10
prof. dr hab. n. med. Barbara Zegarska

dermatolog, wenerolog, alergolog

w Clinica Dermatoestetica

Usunięcie tłuszczaka Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie tłuszczaka w 3 placówkach w Bydgoszczy. Najniższa cena wynosi 350 zł w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak, najwyższa to 2200 zł, natomiast średni koszt to 1275 zł.

Ile kosztuje usunięcie tłuszczaka w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie tłuszczaka w Bydgoszcz placówkach:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie tłuszczaka w innych miastach.

Usunięcie tłuszczaka w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Tłuszczakowatość w 80% przypadków dotyczy mężczyzn między 40 a 60 rokiem życia. Zazwyczaj niewielkich rozmiarów, tłuszczaki są zmianami bezobjawowymi, ale w przypadkach naczyniakotłuszczaków mogą odznaczać się bolesnością. Pomimo, iż rzadko przekształcają się w tłuszczakomięsaki, każdy guzek wymaga biopsji. Usuwa się je w warunkach laboratoryjnych, w znieczuleniu miejscowym.

Zmiany podskórne – lipoma

Niezłośliwych guzków oraz włókniaków pozbędziemy się w Centrum Medycznym Laser-Med, w zakresie zabiegów chirurgii estetycznej. Skoncentrowane w swej działalności – szczególnie w obrębie leczenia laserowego – na problemach skórnych i estetycznych, Centrum  oferuje badania diagnostyczne pod kierunkiem specjalisty dermatologa, wenerologa, lek. med. Renaty Paradowskiej. Placówka zajmuje się również profilaktyką czerniaka. Zabieg, który poprzedza konsultacja chirurgiczna, może być finansowany w ratach, w systemie Żagiel.

W zakresie chirurgicznych usług ambulatoryjnych Szpitala Eskulap w Osielsku koło Bydgoszczy, tłuszczaka usuniemy w znieczuleniu miejscowym z późniejszym badaniem histopatologicznym. Wcześniejszą konsultację chirurgiczną oraz kwalifikację do zabiegu prowadzi m.in. członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, chirurg naczyniowy, chirurg, proktolog, dr hab. n. med. Stanisław Molski. Placówka, w ramach chirurgii ogólnej, realizuje także leczenie znamion i innych zmian skórnych jako profilaktykę nowotworów skóry. Usługi są odpłatne oraz w ramach umów z NFZ, Medica, PZU, IPA i LuxMed. 

Wycinanie guzów skóry i podskórnych, w tym tłuszczaków, torbieli i innych znamion wraz z niektórymi guzami nowotworowymi, realizuje specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, lek. med. Piotr Sokala. Usługi te świadczy w ramach współpracy z Centrum Medycznym Gizińscy oraz ze Spółdzielnią Lekarzy Specjalistów Sanitas, w Poradnii Chirurgii Ogólnej. Prowadząc prywatną praktykę, w Gabinecie przy ul. Markwarta 8/2, udziela konsultacji chirurgicznych oraz kwalifikuje do powyższych zabiegów.

Leczeniem chorób skóry i tkanki podskórnej zajmuje się dermatolog, wenerolog, lek. med. Paweł Skory, który oprócz dermatologii estetycznej, od 1997 r. specjalizuje się również w zakresie prywatnej praktyki, w onkologii skóry oraz terapii fotodynamicznej. Równolegle prowadzi szkolenia w zakresie dermatochirurgii lekarzy będących w okresie specjalizacji. Łagodne guzy wywodzące się z komórek tłuszczowych leczy poprzez ich wycięcie w zakresie współpracy z Gabinetem Dermatochirurgii Fenomed, a zabieg wykonuje w znieczuleniu miejscowym.

Tradycją czterech pokoleń szczyci się Klinika Wident, która swoją działalność na bazie rodzinnego rodowodu medycznego, rozpoczęła w 1992 r. Placówka w 2010 r. otrzymała Certyfikat ISO 9001:2008. Oprócz specjalistycznych gabinetów, zaplecza rentgenodiagnostyki, oddział stanowi sześć luksusowych sal chorych oraz blok operacyjny. Tłuszczaków pozbędziemy się tu zarówno w warunkach sali operacyjnej, w znieczuleniu ogólnym, jak i ambulatoryjnych wraz z badaniem histopatologicznym. Zabieg przeprowadza m.in. dr n. med. Dariusz Bała – specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej.

Zabiegi dermatochirurgiczne i chirurgiczne usuwanie zmian skórnych, włącznie z tłuszczakiem, oferuje Clinica Dermatoestetica, specjalizująca się w problemach skórnych i onkologicznych. Konsultacje, kwalifikacje oraz zabieg chirurgiczny w znieczuleniu miejscowym wraz z badaniem histopatologicznym przeprowadza prof. dr hab. n. med. Wojciech Zegarski – specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Pierwsza wizyta kontrolna po wykonanym zabiegu jest wliczona w jego cenę. Łagodne zmiany nowotworowe skóry usuwane są tu również z zastosowaniem elektrokoagulacji. W zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej, Klinika oferuje ponadto poradę profesorską.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie tłuszczaka w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat usunięcie tłuszczaka

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…