Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący usunięcie tłuszczaka w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 8 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 14 różnych placówkach. Usługa usunięcie tłuszczaka w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

lek. Marcin Iskierka

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Euroklinika

10 / 10
lek. Jakub Gęborski

chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, angiolog

w Medix

9,7 / 10
dr n. med. Michał Nycz

chirurg ogólny

w Skin Laser Lubelscy - Katowice, Skin Laser Lubelscy - Bielsko-Biała

9,3 / 10
prof. dr hab. n. med. Józef Kurek

chirurg ogólny

w AVIMED

8,6 / 10
lek. Tomasz Kozik

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w Euroklinika

8,0 / 10
lek. Szymon Franczyk

proktolog

w Arena Medical

dr n. med. Ryszard Antkowiak

chirurg ogólny

w EsteDerm

lek. Marek Fortuna

chirurg ogólny

w EsteDerm

Usunięcie tłuszczaka Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie tłuszczaka w 14 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 250 zł w AVIMED, najwyższa to 1200 zł, natomiast średni koszt to 514 zł.

Ile kosztuje usunięcie tłuszczaka w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie tłuszczaka w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie tłuszczaka w innych miastach.

Usunięcie tłuszczaka w Katowicach - gdzie najlepiej?

Tłuszczak to rodzaj bezbolesnego guza o nieokreślonej wielkości i kształcie, zbudowanego z tkanki tłuszczowej otoczonej torebką łącznotkankową. Zazwyczaj występuje pojedynczo. Jest zlokalizowany głównie na karku, tułowiu, plecach i pośladkach. Tłuszczaki najczęściej powstają między 40-60 rokiem życia. Rzadko występują u dzieci. Tłuszczak nie zagraża zdrowiu i życiu, ale zaleca się konsultację lekarską. Jednym ze wskazań do usunięcia guzka są względy kosmetyczne.

Sposoby leczenia tłuszczaka można podzielić na dwie grupy: niechirurgiczne i operacyjne. Leczenie niechirurgiczne to wstrzykiwanie sterydów i liposukcja. Operacyjne wyłuszczenie tłuszczaka to niezbyt skomplikowana procedura przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym (w niektórych przypadkach w znieczuleniu ogólnym). Polega na usunięciu nieprawidłowej tkanki spod warstwy skóry. Czas trwania zabiegu to ok. 20 min. Jeszcze tego samego dnia pacjent może wrócić do domu.

Zabiegi dermatochirurgiczne w Katowicach - usunięcie tłuszczaka

Konsultacje i zabiegi dermatochirurgiczne w Centrum Chirurgii Plastycznej Mazan przeprowadza lek. Zbigniew Mazan. Wśród wykonywanych przez niego zabiegów dermatochirurgicznych należy wymienić usunięcie włókniaka, tłuszczaka, naczyniaka oraz ziarniniaka naczyniowego. Do jego kliniki należy również dr n. med. Ewa Pierzchała, dermatolog zajmujący się m.in. wycinaniem zmian skórnych (w tym znamion i włókniaków).

Dr n. med. Marek Kania, specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i patomorfologii, konsultuje pacjentów w NZOZ Sad-Med. W ofercie placówki znajdują się zabiegi dermatochirurgiczne, a w ich ramach biopsje diagnostyczne oraz wycięcie łagodnych i złośliwych guzów skóry i tkanki podskórnej. Specjalista zajmuje się usuwaniem zmian skórnych oraz leczeniem operacyjnym lub lipolizą tłuszczaków.

Klinika Medycyny Estetycznej Med Estetica oferuje swoim pacjentom wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i dermatochirurgii. Lek. Izabela Lenartowicz zajmuje się usuwaniem brodawek, tłuszczaków i zmian barwnikowych. Zabieg usunięcia tłuszczaka jest przeprowadzany chirurgicznie lub za pomocą lipolizy iniekcyjnej.

Wycięcie tłuszczaka wykonuje również dr n. med. Maciej Grajek, adiunkt Kliniki Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej Centrum Onkologii w Gliwicach. Oferta jego ośrodka (Gabinet Chirurgii Onkologicznej Dr Grajek) obejmuje przede wszystkim drobne zabiegi chirurgiczne, t.j. usuwanie znamion, tłuszczaków i brodawek. Specjalista wycina nowotwory skóry, także te zlokalizowane na twarzy, wargach i nosie z zastosowaniem technik chirurgii plastycznej.

Szeroką gamę usług z zakresu chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej oferuje klinika Medicus Estetic, położona 20km od Katowic  w Tychach. Do zespołu specjalistów placówki należą lek. Marek Pułtorak oraz lek. Bartosz Pułtorak. Usuwanie zmian skórnych (tłuszczaków, brodawczaków) jest przeprowadzane w zależności od charakteru zmiany. Klinika proponuje zabiegi laserowe z użyciem lasera eCO2 i Nd:YAG Mydon oraz leczenie chirurgiczne z badaniem histopatologicznym, dopełnione laserową kontrolą blizny.

W okolicy Katowic, w Bytomiu, znajduje się Klinika Chirurgii Plastycznej Aesthete, w której można wykonać zabieg wyłuszczenia tłuszczaka. Placówka oferuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Pracuje w niej dr n. med. Janina Janicka-Grabowska, która zajmuje się m.in. usuwaniem blizn, znamion i guzków (tłuszczaków, włókniaków) z badaniem histopatologicznym.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie tłuszczaka w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Żory, Zawiercie, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat usunięcie tłuszczaka

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…