Inne placówki w pobliżu Łodzi

Lekarze wykonujący usunięcie tłuszczaka w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 7 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa usunięcie tłuszczaka w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny, bariatra, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Szpital Pulsmed

9,0 / 10
dr n. med. Katarzyna Paduszyńska

chirurg ogólny, angiolog

w Multi Clinic Centrum Medyczne, No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

lek. Justyna Kruś-Hadała

chirurg ogólny

w Multi Clinic Centrum Medyczne, No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

lek. Marcin Noweta

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Multi Clinic Centrum Medyczne, No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

lek. Martyna Sikora-Jajani

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

lek. Dawid Lisiecki

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

lek. Sylwia Kustalik

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Intima Art&Este

Usunięcie tłuszczaka Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie tłuszczaka w 7 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 200 zł w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna, najwyższa to 2000 zł, natomiast średni koszt to 621 zł.

Ile kosztuje usunięcie tłuszczaka w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie tłuszczaka w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie tłuszczaka w innych miastach.

Usunięcie tłuszczaka w Łodzi - gdzie najlepiej?

Tłuszczak to wolnorosnący guzek umiejscowiony pod skórą w postaci grudki tkanki łącznej. Przesuwalny w dotyku, nie powoduje dyskomfortu i nie ulega zezłośliwieniu, a usuwany jest zazwyczaj z powodów estetycznych, bądź w sytuacji, gdy rozwija się w pobliżu narządów, powodując ucisk i zaburzając ich funkcję. Tłuszczaki usuwa się operacyjnie, wówczas lekarz może zlecić wykonanie badania histopatologicznego bądź w małoinwazyjny sposób, stosując liposukcję lub lipolizę.

Mała chirurgia – usuwanie zmian skórnych

Flebologia, chirurgia ogólna i chirurgia laserowe to zakres usług jakie m. in. świadczy NZOZ Certus, gdzie wykonamy wszystkie zabiegi z zakresu tzw. małej chirurgii, zaczynając od drobnych operacji wrastających paznokci, a kończąc na usuwanie tłuszczaków, kaszaków czy znamion skórnych. Zabiegi w znieczuleniu miejscowym, wykonywane są w trybie ambulatoryjnym. W przypadku wycinków do badań histopatologicznych, materiał pobrany odsyłany jest do zewnętrznej pracowni, a technika zabiegu, jak przekonują specjaliści, pozwala na uzyskanie dobrych efektów kosmetycznych.

Porady lekarskie oraz diagnostykę z zakresu chirurgii ogólnej, dziecięcej i onkologicznej, jak również chirurgii dermatologicznej i medycyny estetycznej świadczą lekarze wielospecjalistycznego gabinetu diagnostyczno–zabiegowego Cuspis. Drobne zabiegi chirurgiczne z zakresu dermatochirurgii, m.in.: usuwanie tłuszczaków, brodawek, włókniaków, czy kurzajek i innych zmian skórnych, także z powiek i miejsc intymnych, realizowane są zarówno chirurgicznie, jak i bezkontaktowo z użyciem lasera CO2. Zabiegi wykonuje dr n. med. Michał Chwałkiewicz, specjalista chirurg. 

Usuwanie znamion to również oferta placówki Art Estetyka Medycyna Estetyczna, gdzie zakres świadczeń obejmuje dermatoskopię, elektrokoagulację, chirurgiczne usuwanie znamion oraz badanie histopatologiczne. Jedną z metod usuwania zmian dermatologicznych takich jak nowotwory, brodawki wirusowe (kurzajki) i prosaki, a także kępki żółte, tłuszczaki oraz blizny przerosłe (keloidy) jest elektrokoagulacja, która prowadzi do zamierania komórek epidermy, dzięki czemu zmiany usuwane są w sposób trwały. Zwykle wystarcza jeden zabieg, a jego czas uzależniony jest od rozległości zmiany skórnej.

Usługi z zakresu chirurgii ogólnej w Przychodni Malinowa świadczy specjalista chirurgii ogólnej, dr n. med. Vyacheslav Brichkovskiy, który specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń oraz w zabiegach z zakresu małej chirurgii nie wymagających planowanego pobytu w szpitalu. W ramach jego praktyki usuniemy nie tylko tłuszczaka, torbiele czy znamiona, ale także wykonamy nacięcie ropnia oraz elektrokoagulację rozszerzonych naczyń krwionośnych. Placówka realizuje pełną ofertę badań diagnostycznych i laboratoryjnych. 

Jedną z najlepiej wyposażonych placówek medycznych w kraju jest Centrum Medyczne All-Med, gdzie w zakresie Chirurgii onkologicznej w ramach chirurgii jednego dnia realizowane są zabiegi onkologiczne w znieczuleniu miejscowym i ogólnym, w tym m. in. operacje usunięcia znamion skóry czy guzów skóry i tkanki podskórnej tj. włókniaki, tłuszczaki, nerwiaki i inne. Zespół medyczny świadczący zabiegi stanowią m. in. dr n. med. Jarosław Jakubik oraz dr n. med. Mariusz Pawlak. Operacje guzków skóry i tkanki podskórnej typu kaszaki, tłuszczaki i inne należą również do świadczeń chirurgii ogólnej i odbywają się w trybie małoinwazyjnym.

Dermatoskopia oraz usuwanie zmian i znamion na skórze chirurgicznie oraz za pomocą elektrokoagulacji to propozycje nowoczesnego Centrum Medycznego Neomedical w zakresie Dermatologii estetycznej. Każdy zabieg poprzedza konsultacja ze szczegółowym planem leczenia, jaką przeprowadza dermatolog, dr n. med. Barbara Kaźmierczak-Tracz, a w trosce o komfort pacjentów gabinet dysponuje zapleczem chirurgicznym, zabiegowym i laboratoryjnym. Centrum swoje usługi świadczy od 2014 r. i jest najmłodszą wieloprofilową placówką opieki medycznej o charakterze komercyjnym w Łodzi.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie tłuszczaka w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat usunięcie tłuszczaka

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…