Inne placówki w pobliżu Poznania

Lekarze wykonujący usunięcie tłuszczaka w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa usunięcie tłuszczaka w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

lek. Masaoud Sousak

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak

10 / 10
lek. Wiesława Ratajczak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w MedKorekta

9,3 / 10
dr n. med. Krzysztof Nowak

chirurg onkolog

w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

lek. Elżbieta Melerowicz-Rembiałkowska

dermatolog, wenerolog

w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

Usunięcie tłuszczaka Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie tłuszczaka w 5 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 350 zł w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak, najwyższa to 850 zł, natomiast średni koszt to 560 zł.

Ile kosztuje usunięcie tłuszczaka w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie tłuszczaka w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 35 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie tłuszczaka w innych miastach.

Usunięcie tłuszczaka w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w MedPolonia Gabinet zabiegowy w MedPolonia

Tłuszczaki to bezbolesne guzy zaliczane do nowotworów niezłośliwych. Zazwyczaj występują pojedynczo, choć mogą również pojawiać się grupami. Są zbudowane z tkanki tłuszczowej otoczonej torebką łącznotkankową, nie mają określonego kształtu ani wielkości i można je przesuwać pod skórą. Przyczyna ich powstawania nie jest znana – jedną z hipotez jest obciążenie genetyczne.

W przypadku gdy tłuszczak nadmiernie się rozrasta bądź zachowuje się nietypowo (co może oznaczać ryzyko np. tłuszczakomięsaka), zaleca się jego chirurgiczne usunięcie. Likwiduje się go również w sytuacji, kiedy tworzy defekt kosmetyczny poprzez pojawienie się na twarzy bądź w innym widocznym miejscu. Usunięcie tłuszczaka jest prostym zabiegiem polegającym na wycięciu narośli w znieczuleniu miejscowym. Zazwyczaj pozostaje po nim jedynie nieduża blizna. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Specjaliści od drobnych zabiegów choirurgicznych

Osoby, które zdecydowały się na zabieg usunięcia tłuszczaka w Poznaniu, mają ogromny wybór uznanych lekarzy i placówek. Jednym z chirurgów wykonujących tego typu usługi jest lek. med. Artur Dobosz, absolwent Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego. Przez 9 lat pracował w Szpitalu Miejskim im. Józefa Strusia w Poznaniu, na oddziale kierowanym przez prof. dr hab. med. Janusza Sowiera. Uzyskał tam II stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej. Od 2001 roku przyjmuje pacjentów w Klinice Grunwaldzkiej, w której zajmuje się prowadzeniem poradni chirurgicznej oraz operuje na oddziale chirurgicznym.

Lek. med. Dariusz Dziwura (Epi Centrum Laser Clinic) to lekarz, który od 12 lat przeprowadza zabiegi dermatochirurgiczne. Usuwa zmiany skórne o różnej etiologii, w tym tłuszczaki i znamiona barwnikowe, włókniaki oraz nowotwory skóry. Posiada wieloletnie doświadczenie również w leczeniu niewydolności żylnej i operacjach chirurgicznych w obrębie stopy (modzele itp). W latach 1996-2006 pracował w charakterze konsultanta w placówkach medycznych Medicover. Od 1996 roku przyjmuje pacjentów w Klinice Iatros, a od 1998 roku jest współwłaścicielem sieci klinik Epi Centrum. Zdobywał wiedzę w kraju i za granicą, w tym w Holandii i Francji.

Kolejny specjalista, w którego gabinecie można pozbyć się tłuszczaka, to dr n. med. Małgorzata Kolenda z Kliniki Kolasiński. Jest chirurgiem stosującym w swojej praktyce najnowsze techniki zabiegowe z zakresu chirurgii estetycznej oraz usług małoinwazyjnych. Poświęca dużą uwagę doskonaleniu się i zgłębianiu wiedzy – szczególnie w zakresie leczenia objawów przedwczesnego starzenia się twarzy oraz chirurgii odtwórczej włosów. Jest autorką i współautorką licznych artykułów naukowych, a także należy do prestiżowych stowarzyszeń, m.in. jest członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging. Może się poszczycić ponad 15-letnim doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów z dziedziny chirurgii estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Zabiegi dermatochirurgiczne w Poznaniu

przychodnia przychodnia

Na zabieg usunięcia tłuszczaka można udać się do Kliniki Dermatologii Estetycznej „Proderma”. Powstała w 1999 roku, a od tego czasu zdobyła zaufanie rzeszy pacjentów. Założycielką placówki jest dr n. med. Magdalena Dembińska, dermatolog należący do Polskiego i Europejskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Specjalnością kliniki są zabiegi z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej. Zespół medyczny kliniki nieustannie się dokształca poprzez szkolenia oraz systematyczny udział w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych. Bierze udział również w warsztatach organizowanych m.in. przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Zabiegi w ośrodku wykonuje dr hab. n. med. Maciej Biczysko, chirurg współpracujący także ze Szpitalem Prywatnym Med-Polonia sp. z o.o.

Lek. Ilona Osadowska (Dr Osadowska Zespół Lekarski Medycyna Estetyczna) to doświadczony chirurg ogólny, prowadzący prywatną praktykę lekarską od 1999 roku. Wykonuje w niej zabiegi z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej. Należy do Sekcji Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim, prócz tego jest Członkiem-założycielem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Do jej szczególnych zawodowych zainteresowań należy odmładzanie i rewitalizacja skóry. Oferuje pacjentom szeroki zakres zabiegów z zastosowaniem laserów ablacyjnych i nieablacyjnych. W jej gabinecie można pozbyć się szpecących skórę blizn, rozstępów i przebarwień. Specjalistka usuwa tłuszczaki i inne zmiany skórne. Zajmuje się dermatochirurgią klasyczną i laserową.

Tłuszczaki usuwa również lek. med. Artur Gromadziński (Gromadziński Zespół Medyczny), specjalista chirurgii plastycznej i onkologicznej. Przyjmuje pacjentów w swojej klinice oraz na Oddziale Chirurgii Wielkopolskiego Centrum Onkologii. Operacje przeprowadza także w Klinice Akademii Medycznej w Poznaniu. Wśród wykonywanych przez niego zabiegów chirurgicznych można wymienić rekonstrukcje ubytków skórnych i usuwanie nowotworów skóry. Doktor należy do kilku uznanych stowarzyszeń naukowych, w tym do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz do Iberoamerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie tłuszczaka w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń oraz Gniezno.

Więcej na temat usunięcie tłuszczaka

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…